reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • xAmaya
    Depresija.

    • 2011 05 31
    • 65

    Mano tėvai anime laiko vaikiškais "multikais" ir jų niekaip neįtikinsi jog tai tikrai nėra kažkokie "multikai"... Draugai (turiu omeny klasiokus) nėra anime gerbėjai, tačiau jie toleruoja šį mano pomėgį ir man to užtenka
    Tiesiog daugelis nesupranta skirtumo tarp anime ir "multikų"
     /l、
    (゚、 。 7
     l、゙ ~ヽ
     じしf_, )ノ <--- This is a kitty. Put this in your signature to help it achieve world domination.

    Comment

    • mattusha
      Rimtas forumo narys

      • 2012 01 18
      • 187

      Autorius xAmaya
      Mano tėvai anime laiko vaikiškais "multikais" ir jų niekaip neįtikinsi jog tai tikrai nėra kažkokie "multikai"... Draugai (turiu omeny klasiokus) nėra anime gerbėjai, tačiau jie toleruoja šį mano pomėgį ir man to užtenka
      Tiesiog daugelis nesupranta skirtumo tarp anime ir "multikų"
      Ir nesupras ne čia Lietuva homofobiška konservatyvių pažiūrų šalis ....

      Comment

      • 青の狐 Ao no Kitsune

        Mama:
        - nulipk nuo kompo ir geriau eik ka nors nuveikti *galanda dantimis ir zaibuoja akimis*

        Tevas:
        ......................... (no reaction and this goes on forever.... on and on... and on.....)

        Sese:
        - junk Bleach! Noriu pamatyti vasto lorde Ichigo!!! *bene iki asaru maldauja*
        Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2012-03-19, 19:50.

        Comment

        • Madam Red
          Naujokas
          • 2012 03 11
          • 9

          heh, tau gerai, kad tavo brolis toks xD maniskis katik buvo atejes.
          As klausasu jp dainu ir jis sako:
          -kiek tu gali tu nesamoniu klausytis.
          -Ilgai, o ka?
          -kokia daina? - sako, - cia, geras gabalas [sarkazmas]
          - Cha cha cha. nepatinka tai mink is cia.
          -Sika tasckoi baby.


          Tai va teip su mano broliu buna Jei ka klausiaus Bacchkoi is naruto xD

          Comment

          • mattusha
            Rimtas forumo narys

            • 2012 01 18
            • 187

            Autorius Madam Red
            heh, tau gerai, kad tavo brolis toks xD maniskis katik buvo atejes.
            As klausasu jp dainu ir jis sako:
            -kiek tu gali tu nesamoniu klausytis.
            -Ilgai, o ka?
            -kokia daina? - sako, - cia, geras gabalas [sarkazmas]
            - Cha cha cha. nepatinka tai mink is cia.
            -Sika tasckoi baby.


            Tai va teip su mano broliu buna Jei ka klausiaus Bacchkoi is naruto xD
            Kiek tavo broliui metų? Kai mano broliai ateina aš tai išvis išjungiu mažvaikiai mano broliai vienam 10 matrod kitam 14 carrton nuo anime neskiria. Tam kur 14 tai stumia ant manęs pradeda dainuoti Tom&Jerry kids kai lužtu sakau eik Death note pažiūrėk ir po to sakyk ,kad vaikams. O tas atrėžia eik su savo nesamanėms.

            Comment

            • Madam Red
              Naujokas
              • 2012 03 11
              • 9

              mano broliui 20 xD kas antra savaitgali namo grizta ir pradeda stumt T.T Ech, kodel zmones neziurintys anime tokie kvailiai

              Comment

              • stelmis

                Oho, na ir intrigos čia pas kai kuriuos dėl anime žiūrėjimo, pas mane tai viskas kur kas ramiau, reakcijos praktiškai jokios, atrodo, kad mano katinui labiau rūpi šis mano pomėgis, nes žino kada galės ilgai įsitaisyti man ant kelių ir mėgautis šilta vietele kurį laiką ;D Tuo tarpu su kursiokais tai jokių problemų, nes dalis jų taip pat žiūri anime, tai sutariam puikiai, reakcija pozityvi

                Comment

                • Bachiko-chan
                  Naujokas
                  • 2012 03 15
                  • 6

                  Na pas mane ir gi viskas ramiau, bet kartais mamuks papyksta,o draugai ir lieka draugai, kol nesusitinku su anime fanatikais ir nepradedam kalbėti apie anime XD

                  Comment

                  • airidas20th
                    Narys

                    • 2011 06 24
                    • 46

                    Mano mama išprotėtu, jeigu aš prie jos akių kada nors parodyčiau, kad egzistuoja brandesnio tūrinio animacija. Jinai galvoja, kad aš būdamas 17m. vis dar žiūriu Mikė Pūkotukus ir kai juos rodo kviečia mane žiūrėti kartu, aš ją visai ignoruoju kai vyksta tokie momentai . Na, o tėvas sako, kad jam nesusifokusuoja akys ir jis netgi nesupranta kas ten vyksta. . Sako geriau eik filmų žiūrėt, nevykęs tas anime, kažkokią nęsamonė . Vėliau užmeta durnas iš oro trauktas replikas, tokias kaip: tai kas tada teisūs, gal "Azijatai". Netgi nežino jog Azijoje skirtingos tautos kalba skirtingomis kalbomis ir rašo skirtingais hieroglifais.

                    Prieš anime žiūrėjau daug, daug filmų, netgi apie juos rašiau, buvau taip užsivedęs, kad netgi norėjau būti režisieriumi ,baigiau daugiau negu pusę IMDB TOP 250, bet holivudas yra labai vienodas. Jame viskas nustatyta vienodomis taisyklėmis ir man atsibodo. Buvau susižavėjęs Akiros Kurosawos kūryba, kurioje gylių įspūdžių paliko spalvingi, bei puikus personažai, taip pat buvau didelis serialo Twin Peaks fanas, kuris pasižymėjo įspūdinga mistinio detektyvo istorija. Neradęs daugiau Japonų produkcijos negu Kurosawos filmai, prisiminiau jog Japonija animacijos šalis. Nenoriai pažiūrėjau kelias Dragon Ball Z serijas, kadangi klasėje visi malė, jog jie žiūri jį kiekvieną dieną dėl nostalgijos, manęs tai visiškai nenustebino ir nusprendžiau paieškoti geresnio "stuff". Ną o įdėją kilo kai prisižaidžiau Phoenix Wright žaidimų, kurie mane nustebino savo kokybe ir istorijos vystymu. Vėliau peržiūrėjau Desu Noto, kuris yra pats pirmasis rekomenduotinas anime ir labai stipriai užsikabinau, lygiai taip pat kaip ant Twin Peaks, kuris yra nuostabus serialas. Tada sužaidžiau Persona 3, kuris manę nustebino savo dramatiška istorija ir filosofinėmis mintimis , bei užtvirtino manyje tą faktą, jog šitas dalykas man dar geresnis negu filmai. Kas mane žavi anime ir mangoje yra puikus personažų plėtojimas, kurį nurungti gali tik knygose vyraujanti plėtotė, filmuose per trumpa laiką pilnai atskleisti personažus yra gana sunku.

                    Mūsų gimnazijoje šitas dalykas, gana populiarus, bet pas mus niekas rimtai į tai per daug nekreipia dėmesio, tikriausiai žmonės galvoja jog tai tuščia pramoga ir nevertina kaip meno kūrinio. Kiti aišku galvoja kad čia multikai vaikams, tikriausiai dėl to jog mūsų televizija sukūrė tokį įvaizdi rodydama tik menkavertį anime šlamšta vaikučiams. Nelabai manau kad sugrįš tie laikai kai tarkim koks LNK parodys nors keletą rimtesnių anime, juk buka masė jiems gi neša kažkiek pelno, o ir programų paketas kur kas pigesnis.

                    Comment

                    • CeoChibi
                      Naujokas
                      • 2012 12 14
                      • 14

                      Na, mano šeimoje kažkokių kreivų žvilgsnių nebūna...

                      Mama iš pradžių į tai žiurėjo skeptiškai, bet aš prisiminęs kaip prieš keletą metų kartu su ja žiurėjau Howl no Ugoku Shiro (Howl's Moving Castle), ją jis tikrai sužavėjo kaip animacinis filmas, tai nebuvo ta disnėjaus istorija kur viskas baigesi laimingai.. Čia vyrauja psichologinių pamąstymų atmospheros, sudėtingų išbandymų situacijos, kurios kartais supanašėja su realybe, jos suteikia mintis, kurios pakeičia požiurį į tam tikrus dalykus.. Čia kalbėjau apskritai apie anime, taigi, motina pakeitė savo požiurį į tai, aišku ji supranta, jog daugelis jų yra action, gore, bet skeptiško požiurio nebeliko ir į tai... Pamenu ją pasakius "Japonai į viską žiūri labai rimtai, ir sudėtingomis temomis" Nors tai apibūdina daugelį anime, bet.... yra daug.. patys žinot..

                      Tėvas: Na, jis, kaip ir daugumos tėvai į tai perdaug nekreipia dėmesio.. Tik va, jam pasitaikė gera proga mane paerzinti.. Kadangi jis žino, jog anime žiūriu naktimis ir miegu dažniausiai 2-4h, tai rytai jam būna didžiausias malonumas mane paerzinti, "Taip, taip daugiau naktim žiūrėk, gal tada geriau atsikelsi" ir negailestingai nepalieka, nei minutės papildomo miego.

                      Brolis: Jam yra 12 metų, ir nepasakyčiau, kad jam anime nepatinka, tiesiog jis nėra tas, kuris žiurės toliau, jei nepatiko pirmos pora serijų.. Dažnai bandau jį pasikviesti, kartu pažiūrėti, vienintėliai anime kurious jis užbaigė tai Sword Art Online ir Full Metal Alchemist Brotherhood.. Žinoma.. Man tai buvo proga juos žiurėti antrą kartą.. Daugiau tai nieko ir nevyksta, kaip jums, jis visai manęs neerzina ar dar ko..

                      Draugai/klasiokai: Keletas draugų taipogi žiūri anime(Visi iš jų pradėjo mano dėka...), apie kitus nežinau jie nugirsta mano pokalbius apie tai, bet neužsimena.. Klasėje nesu tas, kuris šį pomėgį slepia ir dažnai netgi papasakoju, kokius bairelius ar ką aš ten pamačiau... Bet tai nutinka tik su klasiokais.. Su klasiokėmis dar nežinau.. Niekad nenugirdau pokalbių apie tai ar ko panašaus...Bet neseniai sužinojau, jog anime mėgėjų jų tarpe yra.. Vieną dieną reiks išprovokuot reakciją ir suprasiu, kas tuo domisi o kas ne

                      Comment

                      • pixel.hime
                        pesimistė
                        • 2013 01 13
                        • 16

                        Mano tevai mato anime serijas kaip totalų laiko švaistymą ir smegenų bukinimą, tačiau jie bent jau pritaria, kad Ghibli kuria tikrai nuostabius filmus
                        dA | Tumblr

                        Comment

                        • untold-picture
                          Rimtas forumo narys

                          • 2010 07 19
                          • 127

                          Mama -nerupi bet lipia tupet mazai ir mokytis
                          Tevas- tikiuos neisitraukiai i sekta anime ten kur dar aukot ka teks
                          Mamos vaikinas- uzdaro laptopa kisa verslo knygas skaityt arba saipos kad slamstui laika praleidziu kad buka tipo nuo anime patampama
                          Brolis-jei yra ruzavaplaukiu merginu-ziopso varvidamas seile jei ne junk lauk neidomu
                          Mociute- vienintelis zmogus kuris palaiko mane ant visko ir visai patinka is chibli kuriniai jai , gaila kad ne mano mama ji

                          Life is not about love its about what you want to do that wont waste it.

                          Comment

                          • Draconica

                            Dar kai gyvenau su tėvais. Mama jei užeidavo į kambarį man bežiūrint anime, tai pastovėdavo šalia (daug maž vertina ką žiūriu), tada patapšnodavo per galvą ir tardavo "Mano mažytė."

                            Comment

                            • galimybes
                              Narys
                              • 2012 06 18
                              • 42

                              Sake ka ziuriu kaskokius "vaikam" .

                              Comment

                              • Sestadienis
                                Naujokas
                                • 2013 03 14
                                • 11

                                Labai įdomi tema, jau seniai norėjau išsipasakoti... Klasiokai - didžiausi priešai, apkalbineja vienas kitus, dar kašką.. Su jais apie anime nepakalbesi, net neprasitark nes kai reikės paaiškinti kas tie anime ir reikės paminėti žodį: Japonija iškart čiurka pravadins netik naujokai, bet ir visi.. Atsimenu 3 menesius mokslo metu pradžioj mane vadino, o aš tik ieškojau bendraminčiu kadangi buvo atvyke naujoku, o tie naujokai pliurpalai gryni - visiem išpliotkino. Tiesa, yra viena mergaitė.. Nemanau, kad ji žino kas yra anime, bet matau, kad jai labai patinka Naruto Shippuden man irgi labai patinka, pats megstamiausias mano anime nors esu matęs geresnių... Nežinau kodėl, bet jaučiu todėl, kad Naruto Shippuden pakviete mane į anime pasaulį... Bet ta mergaitė labai blogai mokinas, tad iš jos visi šaipos.. Tad negaliu su ja draugaut.. NENORIU TAPT AUKA.. Mhm... Šeima: Patėvis - pasišaipo netgi iš to, kad Simpsonus žiūriu.... O jeigu išgirs japonų kalbą, pradės taip šaipytis jaučiu... Mama - beryšio... Ji ant manes dėjus sako, kad mokinčiaus gerai ir jai ant visko px ką aš darau.. Nežinau kaip bus su broliu kur gims :\ Kai jam bus 5 metai... Man bus 17, o tada faijniai! Greit kraustysiuos ir nereikės broliui visko aiškint, ir brolis nesikabinės kai bus didesnis, nereikės man jo mušt.. Juokauju... O šiaip esu suradęs išeitį kaip žiūrėt man anime netrugdomai ir maloniai nuo patėvio: kai jis ijeina į mano kambarį aš greit sustabdau visa anime serija/ova/filmą ar ką.. Ir perjungiu į kokį facebook ar dar ką.. Tipo rašinėjuos per facebook.. Tik nervina, kad kartais jis duris praviras palieka tai gaunu suvaidint, kad einu į tualeta ir grįždamas uždarau duris.. O šiaip tarp draugų,šeimos ir kitų pažįstamų... Esu vienas vienas anime pasaulyje.. Kartais liūdna, kad nėra su kuom pasišnekėt apie viena užslopinta mažą dalykėlį - Anime... Tikiuosi į Lietuvą ateis tokia kultūrą ir bus toleruojama... Nors jei taip nebūtų, turim animezona, dėl jos galiu pasijaust, kad nesu vienintelis išskirtinis kuriam patinka - Anime...
                                They see me rollin
                                To website
                                I fu*k them
                                And we will
                                Have good night together
                                So be my friend... :3

                                Comment

                                Working...