reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • NeXuS
    in-control
    • 2009 12 25
    • 40

    Mama- aiskina, kad verciau skaityciau knygas ... Nors pritaria tevui ~
    Tevas- galvoja, kad Japonija ir ju kultura yra idomi ir verta ja dometis... Zinau, skamba keistai
    Klasiokai- daugelis patys ziuri anime, nors apie tai nekalba, tai kaip sakoma- visi savi .
    Power. Style. Control.

    Comment

    • Sentum
      Narys

      • 2011 02 18
      • 74

      Mama, tėvas - nieko.
      Pusbroliai (etc) - "sujaponėjai".
      Klasiokai - aaa dar tebeveizi tuos...
      Draugai - nė žodžio, nekreipia dėmesio.
      Nemanau, kad reikėtų reaguoti neigiamai ar pan. papraščiausiai teliko nežiūriu ir tiek. Iš senų draugų turiu tik vieną kurį užkrėčiau anime, o kiti nežiūri ir tiek, tai su kuo nėra pakalbėt apie anime x.x.......

      Comment

      • seijuri
        Nya!
        • 2006 02 16
        • 59

        buvau keliems metams uzmetus anime. VISISKAI! mama atsipute, turbut net pamirso apie si jaunystes pomegi.(nuklydima - anot jos). sia vasara kazkaip vel pasineriau visa galva. mama pyko, reke, atiminejo kompa, myne ant sazines, kad visai nedirbu(as muzikante), skundesi draugei, vel pyko, saipesi, galiausiai nereagavo. gal todel, kad stengdavausi "situo uzsiimineti' kai ji nematydavo. turbut niekada taip ir nepripras.
        o draugai...? nei vienas nezino, nes tiesiog...nesuprastu tik is wallpaper'iu ant desktop'o ir tel ekrano kazka bando suprast, bet nesigilina.
        never get a girl mad.....
        especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

        Comment

        • Lkira
          Narys
          • 2010 11 11
          • 78

          mano mama tai nieko pries pati ziuredavo drakonu kovas kai as per tv ziuredavau ;D
          tevas sako tu dar ziuri multikus kaip vaikas ;D
          draugai nesupranta to mano pomegio ypac kaip susiradau anime kluba tai sako vel varai su tais digimonais susitikti xD kdl juos paminejo digimonais tai nzn xD yra pora draugu kurie ir ziuri bet daugiausia neziurintys

          http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

          Comment

          • EvilNekoNya
            Naujokas
            • 2011 10 13
            • 11

            Mama - Nelabai kreipia dėmesį, bet vis prikiša kad visi anime yra vaikiški
            Tėtis - Hm.. jei randa kokia anime svetaine iškart praneša xDD tad manau jam tas pats.
            Sesuo (Jai yra 3 metai) - Kartais mėgsta pažiūrėti su manimi atsitiktini anime xD
            Klasiokės - Į mane kreivai žiūri
            Klasiokai - kartais paprašo kad kokį nors anime pasiūlyčiau x.x

            Comment

            • Spectator
              AMV Fanas
              • 2011 10 04
              • 29

              Mama - Visai nekreipa demesi.
              Tetis - Irgi.
              Draugai - Daug draugu turiu kurie ziuri anime.
              Gimines - Irgi turiu 2 puseseres kurios ziuri anime.
              Klasiokai - Kazkur 5 klasiokai ziuri anime.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Gvauz
                Naras
                • 2006 11 18
                • 271

                visiem vienodai. niekas dėmesio nekreipia ir šiaip anime jau mėnesį nežiūriu

                Comment

                • mattusha
                  Rimtas forumo narys

                  • 2012 01 18
                  • 187

                  Tėvas-tu vėl "Japoškes žiūri kaip tau neatsibostą" . Klausinėja ką žiūri viena kartą paprašė parekomenduoti anime ir brolis buvo kambaryje klausė ką žiuri brolis sako dbz jis žiūri tėvas nužvengė pasišaipė išvadino vaiku ir išėjau daugiau neprašo parekomenduoti anime.
                  Brolis 14 metų sako vėl nesąmones žiūri ,nors pats dbz žiuri matytas senas daug kartų.
                  Brolis 10 metų sako vėl Narutą žiuri ir žvengia .
                  Mama nieko nesako neįdomu jai.
                  Vienas klasiokas hentajumi išvadino kai per anglų pamoka mokytoja klausė ką veikiate laisvalaikiu. Dar vienas klasiokas žiūri Bleach tai su juo kartais pasikalbame apie anime ,bet nieko gero nes jis tik bleacha žiūri kitų anime ne . Kitiems klasiokams neidomu ..
                  Klasiokės kažin išvis žino kas anime yra ne noriu net aiškinti puse daužtų..

                  Comment

                  • GreenEye
                    Naujokas
                    • 2011 05 09
                    • 9

                    Mama - jai visiškai absoliučiai dzin ką aš žiūriu, aplamai jai nerūpi ką aš prie kompo veikiu..
                    Tėvas - nežino .
                    Brolis - jis pats ir užkrėtė mane tuo..
                    Draugės - žino kad žiūriu tokius dalykus , bet nemanau, kad supranta kas tai yra ir šiomis temomis su jomis nešneku absoliučiai ( vistiek nesuprastų..).
                    Mane šiek tiek piktina, kad aplinkiniai į tai labai nerimtai žiūri, nežinau iš kur čia tokios nuomonės, pamatė vieną anime per tv ir jau mano, kad visi tokie.. Va ten jei kokį meksikiečių (ar kas ten jie) serialą žiūrai tai jau čia rimtas reikalas skaitosi..

                    Comment

                    • BlackDiamond
                      Naujokas
                      • 2012 02 19
                      • 11

                      Mama- pozityviai, nes žiūrėdama Anime anglųkalbą išmokau.
                      Tete- jam nerupi ką aš prie kompo darau.
                      Sesuo- Vėl tu į savo tuos Japanezus žiūri.
                      Draugai- O jiems vienodai šviečia kol su kita drauge nepradedam kalbėt vien apie anime.

                      Comment

                      • spoonium
                        Naujokas
                        • 2011 07 23
                        • 19

                        Mama-Truputi pyksta, kad per daug laiko bunu prie pc.
                        Klasiokes- Vel tu su savo to "Narutu".
                        Klasiokai-Ka sangokus piesineji?
                        Tetis-Jam nesvarbu ka as darau prie pc. ;D
                        Kuma-Pyksta, nes eikvoju "brangu" laika prie pc.
                        Brolis- jam isvis patinka, kartais parekomenduoju jam ka paziureti.
                        My anime list- http://myanimelist.net/animelist/spookymonster

                        Comment

                        • Demonic
                          Otamegane
                          • 2012 03 08
                          • 25

                          Mama pyksta, o draugu dauguma zvengia kokiais kiekiais skaitau ;D
                          I'm in despair!

                          Comment

                          • mattusha
                            Rimtas forumo narys

                            • 2012 01 18
                            • 187

                            Anime skaitai

                            Comment

                            • Demonic
                              Otamegane
                              • 2012 03 08
                              • 25

                              Autorius mattusha
                              Anime skaitai
                              Manga. Anime nlb ziuriu. Ir, taip pavadinima gijos perskaiciau.
                              I'm in despair!

                              Comment

                              • Madam Red
                                Naujokas
                                • 2012 03 11
                                • 9

                                Mama: geriau ka nors naudingo nuveiktum, eik megzt ismok. [ Nemegsta daugumos mano draugiu, nes jos megsta ta pati ka ir as]
                                As: jau moku. Neidomu.
                                Brolis grizes namo: Ka japoske, vel savo songokus ziuri? [ Dazniausiai nekriaipia demesio i tai ka darau,nebent ji tai uzknisa]
                                As: Deja, Dragon ball seniai nebeziuriu, ir dekui uz komplimenta.
                                Sese: Isjunk savo arabiska muzika, uzknisai. [ Mano, kad man rupi jos nuomone, todel as jos isklausau, bet isklausius... na geriau neinot jum ka galvoju]
                                As: Urusai baka!

                                Tai va, niekas manes seimoje nesupranta. O kaip del draugiu tai turiu kelias kurios anime ziuri xD Bet klasiokes tai padek dieve.
                                Pradedu su drauge kalbet apie Jp arba anime ir iskarto girdziu kalbas:
                                -Vel jin su ta savo Japonija ir anime. Kas jai yra as nesuprantu. Nenormali ar kaip.
                                As isgirdus atsakau kazka panasaus i sitai:
                                -Nepatinka, neklausyk. Niekas nevercia, ir geriau uzsiciaupk kol i siena neimurijau xD lol. Nelemta nezumi.
                                Tada tai jau nutyla

                                Comment

                                Working...