reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Futari
    AZ rėmėjas



    • 2007 01 07
    • 1094

    Tevai jau susitaike, kad vienam kambary visada bus prikabineta cosplay fotu ir anime piesiniu, kaskart padeda gamintis cosplay kostiumus, taigi skaitykim aprobavo sita mano pomegi.
    Neseniai uzsivede ir sistra, o nuo sistros dar kelios drauges, zodziu, susidare smagus burelis.
    Draugai pagrinde visi otakai, tai ok, o klasioku nuomone nesvarbi

    Comment

    • zeke
      trust me i'm engineer

      • 2009 01 02
      • 392

      Autorius Aivaras
      O šiaip, naktį ramiai miegi?
      Ramiai o ką?
      S_T

      Comment

      • Semashke
        U can call me Sema



        • 2009 01 16
        • 425

        Tetis daznai ziuri anime stovedamas man uz nugaros, kai paklausiu 'ar prisesi' , jis pabega is kambario sakydamas kad neziures! kartais ir kartu pasiziuri. jam ypac patiko anime 'keliaujanti pilis' ar kazkas panasaus xD mama nepritaria akiu gadinimui, bet LABAi pritaria cosplay, sako, gerai ,kad nauja hobi turiu o Narya- labiausiai mane palaikantis zmogus
        semashke.deviantart.com BLACKOUT

        Comment

        • Latika
          Krentanti Aukštyn

          • 2009 04 15
          • 46

          mano tevai tai nera labai laimingi, kad ziuriu, bet vien del to, kad su draugais pradejau maziau laiko praleist ir siaip, bet as dabar teisinuos, kad tuoj vasara ir mazinsiu valandu skaiciu prie laptopo praleista ... dazniausiai tai tik skersuoja akim, kai krentu is juoko anime beziuredama, tai ir sako "vel multikus ziuri" na, bet apskrita tai per daug nieko nesako, jau apsiprato.
          Draugu turiu maziai kurie irgi ziuretu ir dometusi anime (taip pat ir knygom, nes jos dar vienas mano begalo megstamas dalykas, kaip ir piesimas) na jie tiesiog nesupranta ir turi savu pomegiu.

          Comment

          • mila
            Yuu

            • 2008 12 12
            • 53

            Namuose juokiasi iš manęs kai žiūriu bet nieko pripratinsiu prie anime.
            Draugiai kai kurie supranta net pasidomi, bet tokių mažuma

            Comment

            • Luna-chan
              Miau?
              • 2008 12 01
              • 70

              Autorius denix2
              Nežinau kokia reakcija nieko nesako,bet kaip ir visiems tėvams nepatinka kai jų vaikas sėdi prie pc kiaurą dieną.
              Luna-chan teisingai, kad tėvas siunta dėl akių... vien mano regėjimas žiauriai suprastėjo,akinius tenka kartais užsidėti.
              Ja, aš irgi nebedažlibinu nieko... SIAUBAS! Kiaurą dieną vėpsau į anime...
              Feed Me! Adopted from Valenth

              Comment

              • Death note
                Shinigami - Death god
                • 2009 05 23
                • 80

                Mano tėvai tai nieko nesako dėl žiūrėjimo bet draugai nk apie anime neleidžia kalbėt nes pradedu per daug pasakot ir šiaip užknisa kai anime vadina beverčiais filmukais
                Paskutinis pakeitimas nuo Death note; 2009-06-10, 17:08.

                Comment

                • Moryo
                  Naujokas
                  • 2009 01 29
                  • 10

                  na mano tėvai tai nepyksta dėl to dažniausiai eina pro šalį sakydami: "ir vėl tu tuos filmukus žiūri..." arba " ar tau dar neatsibodo?"


                  Comment

                  • Semashke
                    U can call me Sema



                    • 2009 01 16
                    • 425

                    Nepatikesit bet siandien vakare su teciu ziuresim anime Howl's moving castle, dabar gavau lietuska versija xD o mama net ismokus kelis zodzius is dbz , tarkim, kai jai siausiu galva sako: 'vel is manes super sajana darai?'
                    semashke.deviantart.com BLACKOUT

                    Comment

                    • winry3
                      hahahahaha! niam :DD

                      • 2009 02 18
                      • 112

                      Autorius Semashke
                      Nepatikesit bet siandien vakare su teciu ziuresim anime Howl's moving castle, dabar gavau lietuska versija xD o mama net ismokus kelis zodzius is dbz , tarkim, kai jai siausiu galva sako: 'vel is manes super sajana darai?'
                      o aš pamenu su močiute dbz žiūrėdavau...sakydavo,kad jai visiškai dzin ir neidomu ką ten rodo,bet nei vienos serijos nepraleido tai pamenu buvo atvejis kai ji man sako:"paimk iš spintelės vedžitą".išverčiu:"paimk iš spintelės vegetą" o kai savo dviratį taisau,tai ji man vis:"tai gal tu kaip ta metalrankio panelė mechanike būt nori?" (čia apie winry)
                      Not bad...

                      Comment

                      • Red_Elf
                        pandų karai :D


                        • 2009 05 07
                        • 1112

                        pas mane namie visi skeptiški, tik brolis biškuti atlaidesnis, nes dragon ball ziurejo siaip kai dabar gyvenu barake, tai nieko, drauge tik pasako juokaudama, kad taip ir per egzus jei galėčiau pražiūrėčiau, bet jau pati po truputuka lyg ir pradeda linkt prie ekrano, kai žiūriu

                        Comment

                        • Paskendus
                          Yes, Vice-commander !

                          • 2009 05 29
                          • 31

                          Na mano mą labai patenkinta, ad praleidžiu daugiau laiko ne namie per anime, yra kas pasistengia ištempt kur norsXD
                          Šiaip tė nesupranta ir pastoviai klausinėja ar žiūriu "naruto shiputo" ( :rolleyes: ) bet niekam netrukdo, tik bro kartais nervinas, aki žiūriu prie teliko, jam mat Japonų kalba nepatinka...

                          Comment

                          • NanaChan_
                            Love & Peace

                            • 2009 06 01
                            • 54

                            na ką tėvas žinau drausdavo man multikus žėt kaip per lnk rodydavo visokius pokemonus ir t.t... ;D tipo žiauru ;DD o rurouni kenshina pirmą kartą pamačiau išvis vaikas ;D mamai pom ;D nes nežino ką ten kažkuo domiuos ir pan ;D db irgi tėvas nekreipia tai darau ką noriu ;D
                            bet kai piešinius parodau pagiria ;DDDD
                            draugai šeip nežino, nes nesakau o jei ir parodyčiau manęs nesuprastų...

                            Comment

                            • AnimeFreak
                              Stalker >.>
                              • 2009 04 17
                              • 92

                              Su teciu dbz seip ir ziuredavau.Tik. Bet zinau kad kartais jam patinka anime paspoksot kai nieko daugiau nerodo. Man atrodo, kad jis ir japonu kalba geriau uz mane moka. Jis greit prisimena kanors matyta/girdeta per tv. nu gal biski persistengiau, bet jam anime irgi patinka.

                              Comment

                              • Nakanamori
                                Narys

                                • 2008 07 05
                                • 70

                                radau kryžiažody ir jame buvo klausimas "animacijos kryptis japonije" (ar šaka ar kažkas panašaus xDD) ,ir buvo darašyta-anime.myliu mamą xD ir aplamai ji žino apie anime ir manga [kažkada gavau sms "aš pardoj,kokių mangų neturi?" ir net atskiria girugamesh nuo dir en grey xDD po visų cosplay prasiplėtė draugų ratas tai su jais ir chetinu apie j stuff .vieninteliai bent kažkiek dėl to prikišantys yra mano klasiokai,aina jie ****

                                Comment

                                Working...