reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • tomaz222
    Dozuoju Anime
    • 2006 12 26
    • 122

    Autorius hanaretsu
    Aš jau tiek kartų visiem aiškinau kad net atsidodo, jau geriau tegu laiko nelabai sveika ir tiek. Ateina šnd rytė brolis , sako:kada miegot nuėjai?
    aš sakau:ketvirtą
    sako:meluoji.
    sakau:aha
    sako: visai nenormali, tik atsikėlė ir vėl prie kompo.
    sakau:aha
    va taip ir bėga gyvenimas...džiugu žinot kad ne vienas toks esi...
    tj aisku sakyk animiecu chebra sukviesiu kaip paleis streliu tai su fonke eisi Just kiding tegu ziuri savo reikalu bent as taip manau

    Feed Me!


    Feed Me!

    Comment

    • FainaruFantaji
      Cyber Snake

      • 2007 04 28
      • 579

      Nu poto, kai baigiau ziuret Meine Liebe ir Meine Liebe Wieder, dar negaliu atsigaut nuo to, kad jis baigesi, nes buvo toks geras, kad nu o_O... Tai vat dabar tokia nuotaika lieva ir nieko nevalgau, o miegu tik po 4-6 valandas. Akys stiklines, bet nesiskundziu... Uz tai tecio reakcija "o_O"... VIsi namai soke xDD



      Working underground.

      Comment

      • shemica

        Aš tai prie kompo sėdžiu tada, kai nėr ką veikt. Manau prasėdėsiu visą vasarą, nes visi draugai kur nors išvažiavę, o tėvas neduoda pinigų net prie normalaus vandens telkinio nuvažiuot... O po to dar visi stebisi, kodėl aš tupiu namie ir į kompa vėpsau? Labiausiai erzina, kai draugė lepteli: o aš tai jau iš multikų išaugau... Kiekvieną kartą aiškinu, kad anime ne vaikams, bet jai vis nedaeina. O šiaip tai aš daugiau niekam nesakau, tik draugams, nes mano mamai, jaučiu irgi nedaeitų, o tėvas garantuotai pradėtų žvengt ir šaipytųsi kiekvieną kartą, kai susitinkam . Esu šimtu procentų įsitikinus, kad jo žodžiai būtų tokie: oooo, tai tau patinka mike pukuotukas? oi, labai įdomu man ten kaip jis tą medutį valdgo... (įsivaizduokit pačią erzinančiausią kalbėjimo manierą - ir atspėsit) . Mama tai nieko nesakytų, bet greičiausiai galvotų kad išaugsiu.

        Comment

        • hanaretsu
          Beealzebub
          • 2006 08 19
          • 135

          visi sako kad praeis arba išaugsi, tada užtenka lepelėt kad vien Bleach kol pasibaigs tai man jau ir pensiją mokės

          Comment

          • juudiiiss
            Onna


            • 2007 06 29
            • 281

            aha ir man sako kad isaugsiu nu ale niekaip nepavyksta itikint kad Anime yra nuostabus dalykas siandie sesuo mane nuo kompo numete mat jai reikia kazkoki tais referata daryti sako mat jai mano ,,issigimeliai'' jau nervus gadina nu ale kai ji savo serialus ziuri as gi jainieko nesakau

            Comment

            • shemica

              Autorius juudiiiss
              siandie sesuo mane nuo kompo numete
              O tu ką, ant kompo buvai užsilipęs? Kaip nenumes, jei tu šitaip vargšą kompiuką prievartauji!

              Comment

              • juudiiiss
                Onna


                • 2007 06 29
                • 281

                Autorius shemica
                O tu ką, ant kompo buvai užsilipęs? Kaip nenumes, jei tu šitaip vargšą kompiuką prievartauji!
                nuraudau kaip braske nu nerekejo suprasti tiesiogine prasme nors tiesa pasakius kompas tai tikrai vargsas

                Comment

                • SeiSoraYu
                  That's my pie.

                  • 2007 03 09
                  • 212

                  Autorius tomaz222
                  tj aisku sakyk animiecu chebra sukviesiu kaip paleis streliu tai su fonke eisi Just kiding tegu ziuri savo reikalu bent as taip manau
                  Jai kursi animiečiu armija mane irgi pakviesk ^^ Nes mano tėvai neigiamai žiūri į anime...Ankščiau sakydavo kad baibokus piešiu () ,o dabar tėtis anime vadina ,,japoniškais paveiksliukasis" () Tas pavadinimas man juoka sukele
                  Manau jog reiktu jiem koki gera anime apie jausmus ir gyvenima parodyt, kad suprastu jog anime yra gerai
                  Kokį patarumet, kad tėvams įtiktu?
                  Beje kai mama prasitare jog žiūredavo Candy Candy visa šeima tai man buvo šokas.Mat aš neatsimenu ^^
                  Paskutinis pakeitimas nuo SeiSoraYu; 2007-12-07, 18:23.

                  My DeviantArt

                  Comment

                  • karla
                    coffee addict

                    • 2007 10 04
                    • 53

                    O mano pateviui patinka Anime ir Manga xD jis mano, kad tai geresnis uzsiemimas nei sedeti laiptinej su chebra ir gerti. atsimenu kazkada dar kartu ziurejom Fruits Basket kazkuria serija xD
                    Mamai nepatinka tik tai, kad as apskritai per ilgai ir daznai bunu prie kmpiuterio, i Anime ji nekreipia demesio (ne tiek jau as daug to Anime ir ziuriu...)

                    Comment

                    • SeiSoraYu
                      That's my pie.

                      • 2007 03 09
                      • 212

                      Tiesa sakant man irgi mama priekaištauja dėl per ilgo sedėjimo prie kompo ^^
                      Bet jie butinai priduria(tiksliau tėtis) ,,kad kanors naudingo tam internete veikstum o dabar žiūri visokius japoniškus piešinukus" (7_7)"

                      My DeviantArt

                      Comment

                      • FainaruFantaji
                        Cyber Snake

                        • 2007 04 28
                        • 579

                        Autorius SeiSoraYu
                        Jai kursi animiečiu armija mane irgi pakviesk ^^ Nes mano tėvai neigiamai žiūri į anime...Ankščiau sakydavo kad baibokus piešiu () ,o dabar tėtis anime vadina ,,japoniškais paveiksliukasis" () Tas pavadinimas man juoka sukele
                        Manau jog reiktu jiem koki gera anime apie jausmus ir gyvenima parodyt, kad suprastu jog anime yra gerai
                        Kokį patarumet, kad tėvams įtiktu?
                        Beje kai mama prasitare jog žiūredavo Candy Candy visa šeima tai man buvo šokas.Mat aš neatsimenu ^^
                        5 centimeters per second, jei jiem nepatiks as tikrai krisiu nuo kedes.



                        Working underground.

                        Comment

                        • Audria
                          Labai pikta. Neerzinti

                          • 2005 09 25
                          • 98

                          Reaguoja siaip labai normaliai, nes nesuprantu ko cia pykt reiketu jog ziuriu?
                          Ash net viena drauge uzkabliavau ziet animus
                          O siaip tai kaip jau ir sakiau, niek man del anime ziurejimo niekas nesako, na anksciau systra megdavo pasipizdavot ish to ir sakydavo, kad ishaugsiu.. Neishaugau
                          Nes visgi tam neskiriu didziosios dalies savo laisvalaikio, animai buna gera alternatyva kai nepavyksta kur nors iseit

                          Comment

                          • epas
                            Narys


                            • 2005 08 12
                            • 83

                            Autorius Audria
                            Nes visgi tam neskiriu didziosios dalies savo laisvalaikio, animai buna gera alternatyva kai nepavyksta kur nors iseit
                            Pilnai pritariu tau Audria, pas mane panasi situacija, ziuriu anime tada, kai yra laisvo laiko ir nera jo daugiau kaip uzpildyti, tarkim malantis kur nors su draugais ar sedint prie PC ir tt. Nenumirciau nepaziurejes, kazkurios nors dalies ir ramiai galeciau toliau gyvent. Apskritai pas mane su anime tokia situacija, jog istisai negaliu jo ziuret, nes labai greitai atsibostu. Netgi galima pastebet, pagal mano lankymasi forume, paskaitineju, parasineju cia kelias savaites, issirenku kazka perziuriu, po to dingstu kaip i vandeni menesiui ir pan. cia i lankas nuejau, bet trumpai tariant: anime tai tik dar vienas is laisvalaikio praleidimo budu, kaip ir ejimas i kina ar knygos skaitymas ir ji reikia pastoviai keist i kazkoki kita laisvalaikio praleidimo buda, kad tai netaptu rutina ir greit neatsibostu, o kai pvz. nutinka taip, jog zmones juokiasi is to, kaip tu ta laisvalaiki praleidi, tai cia jau ne tavo problema, o tu zmoniu

                            Comment

                            • Boneyard

                              Cja tik nekalti filmukai tai nemanau kad kasnors turetu kaip nors reguot nu nebent hentai zjetum

                              Comment

                              • SeiSoraYu
                                That's my pie.

                                • 2007 03 09
                                • 212

                                Autorius FainaruFantaji
                                5 centimeters per second, jei jiem nepatiks as tikrai krisiu nuo kedes.
                                Tikiuosi ten nėra jokių ecchi

                                My DeviantArt

                                Comment

                                Working...