reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SaSuke

    #76
    Anime....xm...o mano tevai zina KA as ziuriu??? ne.. tai kaip jie gali reagot? mes su draugais ji ziurim! na ir is muso klases kelis zmones!
    Souls! pas mus klaseje yra tokia mergaite jai LABAI patinka anime! mle viena problema....
    jinai biski SODISTKA!!!!!
    =)


    Anime

    Comment

    • Jigoku_Shoujo

      #77
      he mano tevai aisku nlb supranta kas yra anime,bet death note praktiskai papasakot galetu,nes labai daznai bandau issaiskint kodel ten geras anime vat o seip tai mano mociutei patinka kad as anime ziuriu turbut ji vienintele klausosi mano kalbu

      Comment

      • SaSuke

        #78
        kaip tau su mochiute pasisekia .... o kaip wadinasi tas anime dra karta?

        P.S. zinau kaikada noobinu....=)

        Comment

        • kypshius
          Rašytojas



          • 2007 04 17
          • 254

          #79
          Autorius Jigoku_Shoujo
          he mano tevai aisku nlb supranta kas yra anime,bet death note praktiskai papasakot galetu,nes labai daznai bandau issaiskint kodel ten geras anime vat o seip tai mano mociutei patinka kad as anime ziuriu turbut ji vienintele klausosi mano kalbu


          mano mama tai ysirauna i kambari ir pamacius kad ziuriu anime pradeda rekt kad lipciau nuo kompo ir kad geriau uzsiimti namu ruosa (siuksles isnesti, sutvarkyti kambarius ir pan)

          o tevas tai neatralus tox. isvis jis ramaus budo. kai pas bryta rado myta tik vyrams tai tas rusiskai sako " nu ka pasakyt ir as tokiu turejau tokio amziaus" (px kad ir as ir brytas rusiskai suprantam )

          Užkalė visus langus ir augina pingviną.

          Comment

          • SaSuke

            #80
            =) pas mane tetis kai perdaug prie kompo siedziu (anime ziuriu) pradeda pasakot kad "..va norejiai suni o pats ji neviedzioji..." ir panashu! tai bisk besina!xDDD

            Comment

            • Jigoku_Shoujo

              #81
              jo buna kad ir mane panasiai nukrapstikneja,tai as grizus is mokyklos kanors sutvarkau vat o seip tai pastaruoju metu pradejo nebe taip lyst,turbut nusibodo isterijos ir duru trankymai

              Comment

              • SaSuke

                #82
                as panasiai! atejnu sutwarkau kambary walgau ir ANIME!!!

                Comment

                • Hidden_soul

                  #83
                  Mano tevai gerbia mano pasirinkima ir nuomone tad jokiu pretenziju anime kaip ir nereiskia tik kartais pasako kad per ilgai prie kompo sedziu ir pan. teciui paciam patinka ivairiausi filmukai , mamai patinka kad piesiu manga (mano kad turiu talenta piesimui ) Bet neseniai uznervino, nupiesiau as verkiancia anime veikeja ir prasidejo... kokius tju anime ziuri ?! jie kenkia tavo psihikai ir pan. tetis net ant naruto varyt pradejo

                  Comment

                  • MetalistaS
                    Tas Kuris Miega
                    • 2007 05 05
                    • 34

                    #84
                    Mano mama tai beveik nekreipia demesio i tai(anime) tik pyksta kai naktimis ziuriu ( sako miegot neleidziu) ir kada brolis skųstis pradeda kad jis PC negauna
                    Prasklendžia juodi sparnai,
                    Nutyla varno žnektos
                    Nustebę atsimerkia numirėliai
                    Prasmek!.. Andaja

                    Comment

                    • Souls
                      PLEASE DIE

                      • 2007 04 26
                      • 146

                      #85
                      Autorius MetalistaS
                      Mano mama tai beveik nekreipia demesio i tai(anime) tik pyksta kai naktimis ziuriu ( sako miegot neleidziu) ir kada brolis skųstis pradeda kad jis PC negauna
                      uuuu pas mane tos pacios bedos buvo. Nesuprantu as savo motinos. atsibeldzia 12 arba pirma nakties ir sako "eik miegot" pff as zet noredavau(arba zaist). Systra tai viena diena po zeme pakasiu uz bajerius...
                      [Insert your signature here]

                      Comment

                      • Bulma

                        #86
                        maniske mamito galvojo kad kamasutra yra anime bet kai paaiskinau kas po kam tai db ir pati karts nuo karto su manim pasiziuri:]

                        Comment

                        • niekšas
                          forumo idiotas

                          • 2006 08 23
                          • 544

                          #87
                          Autorius Hidden_soul
                          Mano tevai gerbia mano pasirinkima ir nuomone tad jokiu pretenziju anime kaip ir nereiskia tik kartais pasako kad per ilgai prie kompo sedziu ir pan. teciui paciam patinka ivairiausi filmukai , mamai patinka kad piesiu manga (mano kad turiu talenta piesimui ) Bet neseniai uznervino, nupiesiau as verkiancia anime veikeja ir prasidejo... kokius tju anime ziuri ?! jie kenkia tavo psihikai ir pan. tetis net ant naruto varyt pradejo
                          Jo, verkiančios mergaitės labai kenkia psichikai...

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            #88
                            Autorius niekshas
                            Jo, verkiančios mergaitės labai kenkia psichikai...
                            Jei gyvai tai nekenciu, veikia mane atvikshciai. Jei anime tai kazkaip net grazu.

                            Comment

                            • niekšas
                              forumo idiotas

                              • 2006 08 23
                              • 544

                              #89
                              Nu aš ten norėjau pasakyt, kad nuo kada verkainčios mergaitės psichika traumuoja? Įdomu kaip jos mamytė sureaguotų jei rastų Hidden_soul hentajaus kolekciją (juokauju)
                              Jo, animiešnos mergaitės kai verkia tai buna gražu arba romantiška O realybėj... nu realybėj man į tokia situacija neteko papulti, bet atrodytų "atvratitielnai", pajusčiau antipatija mergaitei. Apgailėtinai man tai gali pasirodyti

                              Comment

                              • Souls
                                PLEASE DIE

                                • 2007 04 26
                                • 146

                                #90
                                Pasiklausytum in life bliaunancios 15kiolikines ir salia motina morala varo. Tai ir tau psichika suzalotu....
                                [Insert your signature here]

                                Comment

                                Working...