reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Sasumi
    AquariusKiss

    • 2006 08 06
    • 190

    #31
    nu...mano tevanui dalampacki ka as prie kompo darau,bet kartais paubauja,kad vietoj to,kad ziurejus kazkokius multikus ko nors naudinga paskaitineciau ar anglu pasimokyciau...mamike...eh tos mamos ...mamai irgi tolygiai dzin ka veikiu prie kompo,jai tik svarbu,kad per ilgai nesedeciau,o jei ir uzsisedziu per ilgai,turi veiksminga poveiki kaip mane atkrapstyti sesei patinka anime,tiesa piesiniai,o ne animai,bet jinai ir nera macius animu(nu ok-kazkada kartu ziuredavom dbz ir sailormoona ,bet jinai dar nezino,kas yra anime ).darugai...na...jie mane supranta,visi zino,kad megstu japoniskus daigciukus viana drauge tai labai supratinga,per ja ir suzinojau kas yra anime ir taip susidomejau naruto,tiesiog man pasiule paziuret klipa su unreal daina,o tai buvo montazas su naruto anime bet pati drauge anime neziuri ir nelabai supranta kas tai yra

    Comment

    • LiniMi

      #32
      Tėvai nereaguoja niekaip, jiems net nedaiena;DD
      Draugai tai patys paprašo ką parodyt, kai papaišau pvž, o šiaip aš jiems nekišu tų anime, tai jiems netrukdo, tai jų reakcija normali. Be reakcijos;DD

      Comment

      • psiox

        #33
        Tėvai tai nekreipia dėmesio. Jie turbūt net nežino, kad aš juos žiūriu. O brolis. Na jis užknisa, nes dažniausiai pradeda žiūrėti anime tada kai aš baigiu. Ta prasme, kad aš jau peržiūriu anime, o jis dar tik pirmas serijas, o su manim kartu nežiūri. xD problema.

        Comment

        • epoh
          epoh

          • 2007 02 21
          • 18

          #34
          na mama mano nepyksta,tik kartais juokais pasako,kiek as galiu ziuret i tuos placiasnukius. jaunesnr sesuo tik pyksta,kad visa kompo atminti esu uzkisus.

          Comment

          • kakava
            Boružė_Blakstienose


            • 2007 01 22
            • 108

            #35
            na, mano tevai pradedejo po truputy burnot, kad tarkim penktadienio vakara, jei bunu namie, sedziu prie kompo ir spoksau y kokius piestus vampyrus, o ne su seima jau simta kartu matyta filma ziuriu...
            o motina sugalvojo, kad nor anglu mokintis.. tai sake su manim kartu ziuret prades.. na, manes toks ziurejimas nezavi, nes ji visa laika ka nors komentuos, uzdavines kvailus kluasimus ir ne viena nieko nesuprasim...
            ...nes žmonės kartais myli, bet daug dažniau jie tiesiog mylisi...

            Comment

            • NazguLL
              Naujokas

              • 2006 07 06
              • 10

              #36
              na mano tevai nelabai kisasi y tai ka veikiu prie pc tik kartais tevas pradeda lysti ir klausineti ar ne per didelis zeti multikus kartais dar prikimba kai manga skaitau bet dazniausiai ignoruoju viska ka sako nes per daug tingiu pasakoti kas tai per daiktas

              Comment

              • Undying dilettante

                #37
                as beveik nkam nesakau, nebent patys butu besidomintys anime, nes tingiu aiskint kas tai, kaip tai atrodo, kas cia toks per gyvunas etc. o jei jau paklausia ir pasakau tai niekad normalios reakcijos nesulaukiu ypac is artimuju, kad ir mmm... na mes senei zinojaom, kad tu keista bet vistiek hmmm... aj bet pripratau

                Comment

                • Di
                  • 2006 09 19
                  • 169

                  #38
                  O aš su tėvais negyvenu jau Tai žiūriu viską, ką tik noriu, kiek noriu, net darbe parsisiuntus anime turiu ir kartais slapčia žiūriu ir šiaip - galiu žiūrėti/skaityti viską: nuo hentai mangos iki pačių žiauriausių anime
                  [I]kiekyb

                  Comment

                  • Antonas

                    #39
                    Oi tie neismanelei...

                    Man nervuoja kai draugai arba seses sako kokius cia filmukus ziuri tadu as susinervinu ir pradedu rekt... Ir sakau paziurekit Angel Sanctuary, ir tada kalbekit.
                    Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-03-11, 11:58.

                    Comment

                    • 3lancer
                      Aka.DanTE (J.A.K boss)

                      • 2007 02 02
                      • 56

                      #40
                      Na kagi,anime..Del sio pomegio anksciau tevai truputeli galva kvarsindavo pamokslais,kai prisipirkdavau cd vien tam ,kad anime privaryt,kai dar neturejau dvd-rom,sakydavo kur tu ta savo anime desi? Tau juk jo nereiks gyvenime.. Bet veliau jie jau susitaike su tuom,kai atsirado dvd-rom ir tetis pats pradejo siurbti filmus ir jau manes prasyt,kad irasyciau.. Na ,o draugai,reaguoja gerai,as net nesuprantu kodel jie turetu reaguot blogai,jei jie geri draugai ,normalus kaip ir visi zmones,netaip kaip ten kokie skustagalviai kurie tik ir iesko prie ko prikibt..Jie mato,kad cia mano hobis/pomegis ,kaip pvz kai kuriem mano draugam krepsinis,kaip gyvenimo budas,taip man galima sakyti yra anime,as be anime galiu istvert,bet kad visiskai jo atsisakyt,to padaryt neimanoma..
                      Zodziu..


                      Uploaded with ImageShack.us

                      Comment

                      • Ledux
                        PlixPlox

                        • 2007 03 09
                        • 135

                        #41
                        Na mano tevai nekreipia demesio isvis . Turiu per diena 2-4 valandas pasedet prie kompo ka noriu ta ir veikiu ir niekas man nepamokslauja kad baik ziuret tuos savo ,, MULTIKUS"
                        sigpic

                        http://ledux.myanimelist.net

                        Ne piniguose laimė , o jų kiekyje.

                        Nebūk jautis 2009

                        Comment

                        • adrijana

                          #42
                          man mama tai del japonu kalbos prikaisioja (as ziuriu su titrais) tai dazniausiai gaunas "kokia cia pauksciu kalba ziuri, kaip tau nepabosta???"

                          Comment

                          • Di
                            • 2006 09 19
                            • 169

                            #43
                            Ak ta paukščių kalba.. per anksti pasigyriau - kai pas tėvus anime žiūrėjau su broliu (jam aštuoni metai), tai tėvai kas kelias minutes jo vis klausdavo: "ir tu supranti???" :/
                            [I]kiekyb

                            Comment

                            • yamis
                              Narys

                              • 2006 09 28
                              • 66

                              #44
                              Autorius adrijana
                              man mama tai del japonu kalbos prikaisioja (as ziuriu su titrais) tai dazniausiai gaunas "kokia cia pauksciu kalba ziuri, kaip tau nepabosta???"
                              Mano labai panasei tetis reaguoja xD Mama jau iprato kad as ir pakalbu su ja apie Japonija ar Anime...liux O draugai aisku nieko nesupranta jiem Anime-dbz... na ir aisku visaip uzgaulioja nors man tai jau seniai neberupi...svarbu kad turiu kelis gerus draugus kurie supranta kas yra Anime ir su jais galima pakalbet

                              Comment

                              • Shizuka

                                #45
                                Mano mamai tai pastoviai reikia aiskinti kas ta manga, ji visada uzmirsta:
                                -Ka snd visa ryta darei?
                                -skaiciau manga
                                -kas ta manga?
                                -nu gi jau sakiau
                                -tai pasakyk dar karta- *parodau i monitoriu*
                                -ai tai cia tie komiksai nespalvoti
                                XDDDDDDD
                                Arba:
                                -Kodel nesusitvarkei kambario?
                                -skaiciau manga
                                -vis tu su savo tais komiksais, kaip mazas vaikas, namie nieko nedarai tik kompa suki bla bla bla... xDD
                                O del anime mama nieko nesako. Nu kartais, kai paryciais kitam kambary atsibunda nuo Ichigo zviegimo kovos metu, tada kelia skandala, reikia miegot eit...

                                Comment

                                Working...