reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • zeke
    trust me i'm engineer

    • 2009 01 02
    • 392

    Autorius monikele
    mano tewai sako "kokius ce baibokus ziuri"
    Man taip pat sakė
    o draugai tai įvairiai reaguoja, vieni sako kad nesamonė, kai kuriem „vašė p*“ ką aš žiuriu, o keli ir patys pradėjo žiurėt
    S_T

    Comment

    • sakuraxx1
      Anime fan

      • 2010 07 17
      • 48

      Tevu reakcija - Mama: kas cia per idiotai, kuriuos tu visa laik ziuri? .... Po to kai prverciau mama paziuret death note, kuroshitsuji, loveless ir hellsing: Ir vel ziuri anime?.. Jeigu bus idomus duosi ir man paziuret?
      Tevas: Ir vel tu su savo japonais. Kada tu pagaliau susirasi koki nors normalu pomegi? Maza to kad pati uzkrauni savo galva visokiom nesamonem tai dar ir motina pavertei anime zombiu.
      Klasioku reakcija - Anime sucks!
      Klasiokiu reakcija - Kas tas anime? Siek tiek veliau - Ir vel tu su savo japaskem... Po to kai daviau jiems paziuret keleta yaoi anime - Anime rocks!
      Vienu zodziu beveik visi pripazista mano pomegi ^^ , na... tik su tevu reik dar padirbet -_-


      NO ANIME NO LIFE

      Comment

      • iPunk
        Haha I is back in action
        • 2009 04 09
        • 23

        Gyvenu jau ne su tevais, tai darau is tikro ka noriu ir kada noriu, o del reakcijos tevu anksciau ar dabar draugu, tai viskas labai paprasta jei zmogus atve gerbia tai jis tau nedris aiskint ka tau veikt laisvalaikiu, tevai lygiai taip pat ka as veikiu savo laisvalaikiu nesikisdavo. O cia kai kieno pasakymai, kad siunta ar t.t. nu tai jei leisi sau ant galvos lipt tai ir uzlips, kad ir kas tai bebutu tevai, seneliai, draugai ar...
        In real life bad guys win...

        Comment

        • ♥MiKi_LT
          Naujokas
          • 2011 02 13
          • 8

          na... mano brolis ir padrasino piesti ziureti anime , mama su sypsena ziuri y mane kaip as ziuriu arba piesiu anime draugai ... na jie sako kad as tikra japone XD

          Comment

          • MinaTo
            Narys

            • 2011 01 20
            • 55

            Normaliai . Tėvai į tai galima sakyt nekreipia dėmesio . Su draugais beveik apie anime nekalbu .
            Paskutinis pakeitimas nuo MinaTo; 2011-08-20, 19:57.

            Comment

            • Audria
              Labai pikta. Neerzinti

              • 2005 09 25
              • 98

              man tik keista kad visgi dauguma tėvų ir draugų neigiamai reaguoja į anime (:
              mano atveju draugės dar kartais patraukia per dantį, kad tokia sena, o vis dar "multikus" žiūriu, o paskutinį kartą mama lengvai pakraupus buvo kai 12oj klasėj prieš egzaminus pradėjau Dragon Ball žiūrėti, bet matyt suprato kad čia mano savotiškas streso malšintojas, tad pakomentuodavo tik "nepamiršk mokytis" ir pan (:

              Comment

              • SaMe-chan
                always online

                • 2010 07 16
                • 81

                Kuhuhu...


                Mano tetis nuo pat pirmu akimirku visus anime kuriuos ziurejau vadino songokais ir kendi kendemis ;DD
                Mama is pradziu sake praeis, bet kai suejo 18, o as visa dar sedejau prie ju ir ziurejau kaip dokumentinius filmus, mama pradejo pykt ;DD Tetis mazvaike isvadino, bet dar po poros meteliu suprato, kad beprasmiska cia su manim, so db kartais mama su manim paziuri juos, o tetis klausia ka naujo ziurejau

                Viska pakeisti, kai turi aistra

                + + =

                Comment

                • tenchi
                  Hitsugaya

                  • 2009 03 04
                  • 19

                  na mama tai mane skatina kuo daugiau ziuret ir isitraukt i tai xD tewas kritikuoja wiska ka darau tai nekart ''gerais'' zodziais iswadino (gerai kad su juo paskutini kart susitikes buwau pries metus xD ) draugai, na ka draugai jiem anime atrodo beprasmis bet manes ar kitu zmoniu kuriem patinka anime nekritikuoja
                  HITSUGAYA NEXT COSPLAY
                  WAIT FOR MY
                  I HOPE

                  Comment

                  • toma
                    Šokoladoholikė

                    • 2010 03 16
                    • 368

                    Gyvenu mazam miesteli tai daug animesniku cia nerasi, o jei ir yra tai labai gerai pasislepe, o seimos ir kitu nuomone tokia:
                    Mama nesako nieko, nes be anime turiu ir daug kitu hobiu, be to riboja kompa tai nieko perdaug ir neuzknisu
                    Tetis dar atsimenu kaip zvenge uz nugaros is mokytojos, besiraitancios ant suolo po vienais apatiniais, kai ziurejau DearS
                    Mazajai sesei, kuriai 14, nulis emociju, bet kai paziuri koki gera tai dar labiau obsessed pasidaro uz mane pvz. Kuroshitsuji eina is proto del Ciel
                    Klasiokes"Kaip tau faina, kad turi tiek laiko", nors nezinau ka jos taip daro be sms siuntimo
                    Klasiokai "Ta ir vel savo Sailormoon paiso"


                    Comment

                    • lialia
                      GD <3

                      • 2010 07 18
                      • 383

                      Autorius Tiuoma
                      Klasiokai "Ta ir vel savo Sailormoon paiso"
                      Tokia pati klasiokų reakcija. xDDDD
                      http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                      Max parašo aukštis 130

                      Comment

                      • Augis24
                        AZ rėmėjas




                        • 2009 03 29
                        • 767

                        Šeimai nelabai aktualus mano susidomėjimas anime ir apskritai visu japan stuff'u. Aišku pasitaiko momentu, kai prikimba dėl kokių nieku. Na, o dėl merginos- nieko nesako, nes kol nebūnu su ja, mes nekalbam apie tokius dalykus todėl, kad jai visiškai neįdomu, tačiau ji toleruoja viską, o kai nesam kartu- tai kartais išpuola pažiūrėti vieną kitą anime, nors ir sumažėjo dabar tas visas žiūrėjimas...

                        Comment

                        • Kenčis-Himura

                          Na mano mama nieko prieš, kad žiūriu anime,o tėvas dar kartais ir prisijungia paž.
                          Tas ir juokingiausia

                          Comment

                          • Aurimasak
                            Rimtas forumo narys

                            • 2009 12 14
                            • 168

                            Mama yra nieko prieš, pati yra kelis kartus peržiūrėjus Dragon Ball (Turbūt jos vienintelis anime kurį ji pilnai matė)
                            Tėvas tai irgi nieko blogo nesako, kad žiūrau.
                            Mažasis broliukas patsai anime žiūro, tačiau ne taip dažnai kaip aš.
                            Iš giminių, nemanau jog labai daug kas apskritai žino, jog žiūrau anime.
                            Klasiokai, bei klasiokės tetaria pora žodžių: "Jis žiūri čiurkų multikus" arba "Kokį Hentai žiurėjai šiandien". Yra keli klasiokai kurie žiūro anime, tačiau su jais nelabai ką pašnekėsi šia tema

                            Comment

                            • Demonice
                              Naujokas
                              • 2011 07 13
                              • 4

                              Mamai labai nepatinka, jaučiu su tapke užmuštų jei užtiktų žiūrint.
                              Brolis nieko prieš, kartais net susedam pažiūrėt drakonų kovų xDD Tėčiui visai vienodai. ^^

                              Comment

                              • Bruge Nya^^

                                Mano mamai cosplay - sektantų susirinkimas.

                                Comment

                                Working...