reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Edvinukas
    Kolekcionierius
    • 2009 11 02
    • 105

    Autorius Puny
    O mano vaikinui labai nepatinka ( ypač kai žiūriu, kai tarkim savaitgalį kartu praleidžiam ) Taip sakant, jis niekada nesupras šito mano pomėgio... bet aišku man kai kurie jo pomėgiai irgi atrodo "niekam tikę". O draugai, tai arba patys žiūri anime, arba daugiau mažiau supranta - taip sakant mano reikalas
    Na zinai jei vietoj to kad budama su juo veikdama ka nors bendrai ziuri anime nera gerai ir jeigu jusu santykiai rimti jis turetu suprasti o jei tiesiog eiline draugyste ir pati zinai kad tu bernu turesi simtus dar tai gali tikrai ir pakeisti

    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

    Comment

    • Unusual
      3------->

      • 2010 10 14
      • 40

      Kai ziuriu anime i mane aplinkiniai tokiu keistu zvilgsniu nuzvelgia. Dar yra sake - baik laika svaistyti, kaip koks mazvaikis.

      Comment

      • PaperAngel
        (V)(;,,,;)(V)

        • 2008 12 01
        • 249

        Autorius Edvinukas
        Na zinai jei vietoj to kad budama su juo veikdama ka nors bendrai ziuri anime nera gerai ir jeigu jusu santykiai rimti jis turetu suprasti o jei tiesiog eiline draugyste ir pati zinai kad tu bernu turesi simtus dar tai gali tikrai ir pakeisti
        Manau tamstai atsargiau žodžius rinkti reikia...
        Net jeigu ir rimtai viskas tai nereiškia, kad viskas turi būti tobula ir kaip iš muilo operos.. pPati Puny pasakė, kad ir jai nepatinka kai kurie pomegiai, so daryk išvadas, o ne stumk žmones prie "arba-arba". Suprantamas dalykas čia..
        Spoileris:

        Comment

        • Tryer
          Narys

          • 2009 09 27
          • 77

          Ech, pastarosiomis dienomis pastebėjau, jog animėšnikų skaičius tikrai sparčiai išaugo. Realiai net ir didžiausiems "hateriams" parodyk kokį Deat Note ir jiem patiks, tik va tie, kurie niekada realiai nematė anime, tai jie ir nesupras šio pomėgio. My point is, niekam beveik nekliudo faktas jog žiūriu anime, nes per daug neagituoju kitų žiūrėt ir šiaip didelė dalis draugų jau susipažino su anime. Galbūt tėvams iš pradžių buvo keista, bet po to priprato, nes iš pat pradžių pats kažkaip negatyviai žiūrėjau į šį savo pomėgį, todėl bandžiau nuslėpti nuo kitų, jog žiūriu.

          Comment

          • lialia
            GD <3

            • 2010 07 18
            • 383

            Nu ka. Tevai visai nereguoja reakcijos nera. Draugai tai shulioj turiu draugu daug kuriems patinka anime ir reakcija gan gera ir tu kuriems tai nepatinka. Nu aisku kad dar dugiau draugu susiradau kai pradejo patikt anime. ;DD
            http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
            Max parašo aukštis 130

            Comment

            • Edvinukas
              Kolekcionierius
              • 2009 11 02
              • 105

              Autorius PaperAngel
              Manau tamstai atsargiau žodžius rinkti reikia...
              Net jeigu ir rimtai viskas tai nereiškia, kad viskas turi būti tobula ir kaip iš muilo operos.. pPati Puny pasakė, kad ir jai nepatinka kai kurie pomegiai, so daryk išvadas, o ne stumk žmones prie "arba-arba". Suprantamas dalykas čia..
              Tai pla tu skaitei ka parasei ir as supratai ka as parasiau. As rasiau jei ji rimti santykiai viskas bus gerai pasiderinsit vienas pire kito. O jei seip eiline draugyste nera ko taikytis su antrosios puses nesamonem. Tu pasakei taip lyg jeigu rimta draugyste reikia skirtis neiskreipk mano zodzio is kontkewsto ir nesakyk atsargiau su zodziais ka ji mane nuzudys ar man dar ka padarys as pasakiau paprasta tiesa as pats pamenu mokyklos laiku draugystes jos nebuvo rimtos ir niekada nesitaiksciau su man iskeliamais reikalavimais.O dbr viskas pasikeite atejo amzius ir protas kitoks kai susirandi partneri rimta ir turi apsisilifuoti jei labai zmogu myli. Todel del anime neturiu as bedu net dovanu sulaukiu anime tematika.

              Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

              Comment

              • Puny
                Coffee lover

                • 2007 12 09
                • 101

                Hei, neužsipuldinėkit vienas kito be reikalo
                Dėl anime ir antros pusės... tai žinau ne vieną pavyzdį, kai vienas dievina anime, o kitam anime visiškai nepatinka. Reikia mokėt vienas prie kito prisitaikyt Aš tikrai nežiūriu anime vietoj to, kad susitikčiau su savo vaikinu, bet kai turiu laisvo laiko... kodėl gi ne? Pagal prioritetus man realus gyvenimas, bus tikrai visada aukščiau už anime.
                O dėl šito - "O jei seip eiline draugyste nera ko taikytis su antrosios puses nesamone" - kam pradėt kažkokius santykius, jei į juos nežiūri rimtai? Visada reikia stengtis kiek tik gali, o jei jau nieko padaryt neįmanoma...tai ką padarysi... bet, aišku, "stengiantis" nereikia atsisakyt to, kas tau patinka, o tiesiog rast kompromisą.

                Comment

                • Hitogoroshi
                  Naujokas
                  • 2010 08 23
                  • 7

                  Autorius sviesta
                  Kai mano mama pamato,kad ziuriu anime,zvilgteli per peti ir klausia,kokia nauja nesamone pradejau ziureti.
                  +1 man taip pat dažnai buna.
                  O grupiokai normaliai reagoja į anime paskaitose siedžiu žiuriu, neiko nesako, tik kartais klauso apie ka anime (o kai kurie iš vis gali pasidėti su manim pažiurėt )
                  http://myanimelist.net/animelist/Hitogoroshi-sama

                  Comment

                  • monikele
                    Naujokas
                    • 2010 09 13
                    • 21

                    mano tewai sako "kokius ce baibokus ziuri"

                    Comment

                    • Edvinukas
                      Kolekcionierius
                      • 2009 11 02
                      • 105

                      Autorius Puny
                      Hei, neužsipuldinėkit vienas kito be reikalo
                      Dėl anime ir antros pusės... tai žinau ne vieną pavyzdį, kai vienas dievina anime, o kitam anime visiškai nepatinka. Reikia mokėt vienas prie kito prisitaikyt Aš tikrai nežiūriu anime vietoj to, kad susitikčiau su savo vaikinu, bet kai turiu laisvo laiko... kodėl gi ne? Pagal prioritetus man realus gyvenimas, bus tikrai visada aukščiau už anime.
                      O dėl šito - "O jei seip eiline draugyste nera ko taikytis su antrosios puses nesamone" - kam pradėt kažkokius santykius, jei į juos nežiūri rimtai? Visada reikia stengtis kiek tik gali, o jei jau nieko padaryt neįmanoma...tai ką padarysi... bet, aišku, "stengiantis" nereikia atsisakyt to, kas tau patinka, o tiesiog rast kompromisą.
                      Supranti buna draugyste del naudos pvz del mylejimosi cia buna aisku kai vyresni tai daznai buna kad per tokius santykius isvis meti savo hobius uzsiemimus nes reikia kuo dugiau skirt laiko merginai kad kuo greiciau tavimi susizavetu cia daznas reiskinys ypac 17-18 metu tarpe. Aisku jei busi protinga/as tai neskirsi demesio tokiekms santykiams o turesi viska ir tiek mylimus hobius uzsiemimus pvz anime ir turesi realius normalius sveikus santykius

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      • Gasss
                        Naujokas
                        • 2010 01 02
                        • 6

                        Kaip mano šeima reaguaja į mano anime pomėgį?:
                        :tyla: :tyla: :tyla: :tyla: :tyla: :tyla: :tyla: :tyla: :tyla: :tyla: :tyla: :uždaro duris: ... ... ... yeah...

                        O šiaip draugus pažystu tik tokius kuriems patinka anime ir tokius kurie užklausti atsako "Kas tas anime?" tai abi reakcijos aiškios.

                        Comment

                        • SilentCurse
                          rakštis subinėj ir pikc.
                          • 2008 06 14
                          • 18

                          Draugai.. heh, jie net nelabai te žino, kad žiūriu anime. Jei žinotų, tai ir taip žinau ką sakytų.. stengiuosi nesiafišuoti (:

                          hmm.. o tėvų reakcija normali. Mamai kažkaip dzin, o Tėtis kartais užeina į kambarį, paklausia ką žiūriu, paprašo, kad įrašyčiau ką nors į CD.

                          Comment

                          • hikari
                            相良宗助。
                            • 2008 01 10
                            • 36

                            Tėvai - reaguoja normaliai, kartais patys pasižiūri kokį... draugai - patys nežiūri, bet kartais pasiklausia kokio japoniško žodžio ar dar ko (kartais užsuka pavaryti animage's, ar dar kokio žurnalo) , o šiaip viskas gerai pas mane .
                            Enough of this already -.- , Lietuvių kalbos subtitrai - FAIL, Lietuvių kalbos įgarsinimas - EPIC FAIL.
                            For god sake... Im MALE!!!!.

                            Comment

                            • lialia
                              GD <3

                              • 2010 07 18
                              • 383

                              nu ka.. Baigesi ramybes dienos. kadangi man tik 13-ika tai... tai. nu zodziu mama papraso ka nors padaryt nepadarau kjp visad tada pradeda waryt : per tuos japonus jau prota pametei. nu tj jo ir taip kas valanda... erzina tokios reakcijos durnos.
                              http://i1014.photobucket.com/albums/af265/miatoot21/graphics/007_1.jpg
                              Max parašo aukštis 130

                              Comment

                              • Lkira
                                Narys
                                • 2010 11 11
                                • 78

                                ai mama jau priprato mano tai nk nebesako tik kai kurie draugai jei jiems pasakyciau tai isvadintu idijotu kad ziuriu dar anime ;D

                                http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

                                Comment

                                Working...