reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lota :D
    Love and Peace~!

    • 2010 02 17
    • 239

    Pas mane panaši situacija kaip pas daugelį Kai pradėjau žiūrėti anime, tėvai apsidžiaugė, nes esu uždaros prigimties žmogus, todėl daug draugų neturiu ir dažniausiai sėdžiu namie skaitydama knygas arba piešdama ar ką kitą darydama, tai kai pas mane atsirado toks pomėgis, pasidariau linksmesnė ir t.t. Taigi pradžioj tai tėvus džiugino. Vėliau... Na, patys suprantate, kai tik pradėjau žiūrėti anime, stop signalo nebuvo, tai pradėjau per daug laiko praleidinėti prie kompiuterio, kas žinoma sukėlė nepasitenkinimą. Taigi dabar turiu šokių tokių apribojimų (ir ačiū Dievui, nes tikrai sedėdavau per daug). O pažįstami nelabai kreipia dėmesio, daugelis net nežino apie šį mano pomėgį. Viena pažįstama laiko tai nesąmonėm, kita taip pat, o mano geriausia draugė pati anime užsikrėtusi, tad puikiai mane supranta, bent jau su kuo pakalbėt yra Tikriausiai pas daugelį taip.

    Comment

    • Edvinukas
      Kolekcionierius
      • 2009 11 02
      • 105

      Kaip jusu antrosios puses reaguoja i jusu pomegi ANIME

      Sveiki taigi butu idomu suzinoti kaip reaguoja i jusu pomegi jusu antrosios puses merginos vaikinai zmonos ir vyrai Manoji tai nieko nesako.Labai supratinga tik sako va vaikams bus smagu tures pilna multiku

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • Futari
        AZ rėmėjas



        • 2007 01 07
        • 1094

        Mes su draugu abu labu tokie, tai žiūrim, aptarinėjam... ir mums gerai
        Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2010-11-20, 13:10.

        Comment

        • Edvinukas
          Kolekcionierius
          • 2009 11 02
          • 105

          Autorius Futari
          Mes su draugu abu labu tokie, tai žiūrim, aptarinėjam... ir mums gerai
          Saunu girdeti Nes mano geras draugas per anime issiskyre su ilgamze drauge gal del to kad per didelis ligonis buvo daugiau nei puse algos ant ANIME skirdavo tai manau jau liga

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            Autorius Edvinukas
            Saunu girdeti Nes mano geras draugas per anime issiskyre su ilgamze drauge gal del to kad per didelis ligonis buvo daugiau nei puse algos ant ANIME skirdavo tai manau jau liga
            Labai geras draugas matyt jei vadini jį ligoniu dėl jo pomėgių. Puse algos atiduot mėgstamam užsiėmimui yra niekas jei tik likusių pinigų užtenka pasimaitint ir susimokėt mokesčius. Argi pats jei turi atliekamų pinigų jų neišnaudoji ant savo malonumų? Arčiau ligos skaitytųsi visos algos atidavimas ant anime, o kasdienis pragyvenimas iš tėvų.

            Asmeniškai man su mano moterom niekad nekildavo problemų dėl anime žiūrėjimo ar domėjimosi. Bet gal dėl to, kad pats neparodydavau kiek anime man svarbu kai būdavau su jom.
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • Aramis

              OK, o kas čia tada? Jei jau taip smulkinsimės, tai dar reikia kaip šiaip draugai, tėvai (nors berods tas stebuklas jau buvo), seneliai, proseneliai ir proproseneliai į tai reaguoja. Pasiūlymas - sujungti gijas, arba aptvarkius šią nuo tokios siauros potemės pakeisti ja senąją, nes ten jau tų post'ų nemažai.

              Comment

              • Lkira
                Narys
                • 2010 11 11
                • 78

                Manes tai draugai nesuprastu gal kdl ziuriu anime nu yra vienas toks jis supranta nes oats ziuredavo kai turedavo laiko
                o tevai tai nk nesako nu gal tevas kad uzsiimineji niekais, o mamai tai patinka kai kurie anime

                http://www.anime-planet.com/users/Lkira/anime

                Comment

                • sviesta
                  Naujokas
                  • 2010 07 23
                  • 14

                  Kai mano mama pamato,kad ziuriu anime,zvilgteli per peti ir klausia,kokia nauja nesamone pradejau ziureti.Viena karta pamate viena Pandora Hearts serija ir paklause,kodel tas blondinas berniukas papjove savo drauga (pirma serija).Buvo labai juokinga stebeti jos mina
                  Na,o drauges pati itraukiau i anime pasauli
                  Memory stick not functioning-who are you,again...?

                  Comment

                  • Edvinukas
                    Kolekcionierius
                    • 2009 11 02
                    • 105

                    Autorius Bardakas
                    Labai geras draugas matyt jei vadini jį ligoniu dėl jo pomėgių. Puse algos atiduot mėgstamam užsiėmimui yra niekas jei tik likusių pinigų užtenka pasimaitint ir susimokėt mokesčius. Argi pats jei turi atliekamų pinigų jų neišnaudoji ant savo malonumų? Arčiau ligos skaitytųsi visos algos atidavimas ant anime, o kasdienis pragyvenimas iš tėvų.

                    Asmeniškai man su mano moterom niekad nekildavo problemų dėl anime žiūrėjimo ar domėjimosi. Bet gal dėl to, kad pats neparodydavau kiek anime man svarbu kai būdavau su jom.
                    Na supranti puse algos tai jau per daug ir jis pats sake as jau per daug leidzu bet negaiu sustoti ir del to kencia santykiai jei su juo gali kalbeti tik apie anime paklausk varom snd i koki vakareli ai ne ziuresiu anime sakai vaziuojam i iskyla ai ne ziuresiu i anime nemanua kad tai sveika ir pats pagalvok kai pyuse algos padedi ant anime o kita puse ant mokesciu is ko tada valgyti reikia apsirengti tai va todel sakau kad ligonis ir ne vienas jam taip sako. O seip jei nezinojai geriems draugams sakai tiesa i akis o ne kad koks tu maladiec esi viskas su tavim gerai jei trukdo santykiams su draugais seima hobis tada reiskia jau yra beda

                    Autorius Aramis
                    OK, o kas čia tada? Jei jau taip smulkinsimės, tai dar reikia kaip šiaip draugai, tėvai (nors berods tas stebuklas jau buvo), seneliai, proseneliai ir proproseneliai į tai reaguoja. Pasiūlymas - sujungti gijas, arba aptvarkius šią nuo tokios siauros potemės pakeisti ja senąją, nes ten jau tų post'ų nemažai.
                    Jei neturi antrosios puses nereikia pykti. Na aisku dauguma nei puse cia lankytoju gyvena su tevais ir nedirba gal istiesu nereikejo kurti atskiros gijos bet nereikia uzsipulti.Bet siaip idomu kaip reaguoja i tai butent jusu mylimieji netgi gal yra tokiu kurie jau turi vaiku cia
                    Paskutinis pakeitimas nuo Bardakas; 2010-11-20, 20:11. Priežastis: jungiam žinutes

                    Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                    Comment

                    • Aramis

                      Autorius Edvinukas
                      Jei neturi antrosios puses nereikia pykti. Na aisku dauguma nei puse cia lankytoju gyvena su tevais ir nedirba gal istiesu nereikejo kurti atskiros gijos bet nereikia uzsipulti.Bet siaip idomu kaip reaguoja i tai butent jusu mylimieji netgi gal yra tokiu kurie jau turi vaiku cia
                      Turėjimas/neturėjimas čia niekuo dėtas. Esmė tokia, kad nesinori čia šiukšlyno, kurį matyt Tamsta čia pasiruošęs padaryti. O tai erzina, nesvarbu turi antrą pusę ar ne. Kartais reikia ir pagalvoti, ne tik daryti kas šauna į galvą.

                      Plius dvigubas post'as. Neorginalu kaip ir.

                      Comment

                      • uNgis
                        Naujokas
                        • 2010 10 14
                        • 6

                        Na kaip čia pasakius, tėvas nelabai kreipia dėmesį, jam tik mokykis ir mokykis,o mama tai nuolat kartoja ir kartoja "Junk lauk tu tuos savo idiotiškus multikus". Na su mama tai čia viskas normaliai nes ir aš jai taip biški papriekaištauju : "Junk lauk tas savo kvailas muilo operas". Na sesuo (mažesnė), tai nori irgi žiūrėt, bet anglų dar nemoka : DD. Draugai tai su jais gan problemu yra... Dauguma manau žino apie mano pomegį žiūrėti anime, bet ne visi. Vienas draugas, kai jam pasakiau kad "pasinešiau ant anime", tai mane net gėjum pavadino... na bet kai jam parodžiau Naruto tai labai ir daug kartų atsiprašė : D. Na tai dėl tokių vat blogų mano draugų mastymų, kolkas bandau nuslėpti šita hobi, nes net nežinau ką kiti pamanytu -_-".

                        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                        Comment

                        • Zx-Shade
                          digital existence



                          • 2009 03 14
                          • 725

                          Tevai neikreipe demesio. Draugai irgi, nes daugelis kai as pradejau ziureti ir jie susidomejo. Pana irgi megsta retkarciais kai nera ka veikti atvaryt pas mane ir paviepsot koki anime filma. Seip visai fainiai kai niekas nesikabineja, cia paskaicius jusu post'us ;Dp

                          Comment

                          • Puny
                            Coffee lover

                            • 2007 12 09
                            • 101

                            O mano vaikinui labai nepatinka ( ypač kai žiūriu, kai tarkim savaitgalį kartu praleidžiam ) Taip sakant, jis niekada nesupras šito mano pomėgio... bet aišku man kai kurie jo pomėgiai irgi atrodo "niekam tikę". O draugai, tai arba patys žiūri anime, arba daugiau mažiau supranta - taip sakant mano reikalas

                            Comment

                            • REIKA
                              Naujokas
                              • 2008 12 07
                              • 11

                              is bedos gali keisti vaikina...nes nemazai anime megeju sukure seimas ir draugiskai ziuri kartu

                              Comment

                              • brago
                                Naujokas
                                • 2010 11 25
                                • 13

                                nu mama tai niekaip nereaguoja nes jai nerupi ar ziuriu anime ar ne(arba manga sakitau) o kiti draugai tai visiem nerupi ka darau kaip darau
                                labas ^^

                                Comment

                                Working...