reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • shigofumii
    cruel man
    • 2008 07 05
    • 137

    Na mano tevai ,man nepritaria mano ,kad ziurint anime suvaikesiu ,tipo juos ziuri tik vaikai ,bet as sakau kad ne ,nes tol grazu vaikams tokius ziuret ,neina ju itikint kad anime tai menas ir jis skiriasi nuo paprastu multiku, pats ziuriu kiekviena diena ypac vakarais ,nes tas metas geriausias.
    Destiny is waiting ,lets move foward to it.

    Comment

    • usakou
      Rimtas forumo narys
      • 2009 04 19
      • 188

      mano sesuo pamate foto is cosplay,kur belenkaip prisifotkinom su drg kaip manijakes sailor mars svaigom,visokiom durnom jureiviu pozom tai sako"vaikel,kas is taves kai uzaugsi bus" XDD

      Comment

      • Alex Sugar
        don't worry, be happy ;)

        • 2009 02 23
        • 466

        Dazniausiai ziuriu vakare ar nakti, tai niekas ir nezino, ir nemato, ir negirdi ;D O siaip visi normaliai reaguoja,ka noriu - ta ir darau, niekas neuzdraus ^^
        Nuostabus gyvenimas prasideda nuo nuostabių minčių
        Everything is awesome!

        Comment

        • Juodojisesuo
          ^-^murr...rrrr^-^
          • 2009 06 17
          • 68

          ziuriu anime kai turiu daugiau laisvo laiko, nes studijos neleidzia daug ziuret... pvz: visa diena... tada oj buna... diena ir nakti sedziu prie anime
          nu kai kurie zmones sako kad as beviltiska ziurit anime ir siunciat, bet ka padarysi man tai netrugdo... man tik dar labiau patinka anime
          hmm del tevu nzn, jie net nesuprastu kas tai yra anime... man yra geriausiai laisvalaiki praleidinet su anime nu beveik

          Comment

          • djmindziulis
            Memento mori
            • 2009 05 17
            • 76

            As anime ziuriu kai noriu atsipalaiduoti. Ir as ja taip megejiskai ziuriu, taciau jei randu gera anime, tai nenurimstu kol nebaigiu ziuret. Tewai tai pamato kad ziuriu, tai sako, tai ka, wel multikus ziuri?

            Comment

            • Naktigonė
              music addicted
              • 2009 06 26
              • 11

              Pas mane aplinkoj matyt tolerantiskesni zmones...na viena karta teko isgirst ne koki atsakyma, kai pasiuliau kai kam paziureti anime. Mazdaug "as neziuriu kvailu vaikisku filmuku" or smth like that.

              Comment

              • Karolixsaz
                Naujokas
                • 2009 11 19
                • 17

                jeigu pasakai kad ziuri anime tevai pasako kazka panasaus i ka toki?

                Comment

                • ShoCho
                  That awful sound.

                  • 2009 08 09
                  • 149

                  Mano tevui tai anime yra mazdaug: ''-Ir vel tuos multikus durnus savo ziuri? As nesuprantu, kaip mazas vaikas! Beibleidai, Digimonai, Pokemonai, **jemonai...'', nes jis isitikines kad visi anime yra tokie pat- kaskas kur nors bega nejudedamas, o fonas zaibiskai lekia uz nugaros. (na, zinot..) O mamai: ''-Blemba kiek gali ziuret tuos durnizmus savo? Eik kaska naudingo nuveik! Piest eik geriau!''. Jei pasakyciau kad domiuosi Japonu kalba ir anime savo klasiokam, tai geriausiu atveju daunu isvadintu, o jei ne, tai... namo kaip ir nebegrisciau. Ziauriai tolerantiski zmones aplink mane gyvena.. I'm surrounded by idiots!! Asmeniskai pazystu tik viena zmogu, kuris ziuri anime tiek, kiek ir as (na gal daugiau), ir dar viena, kuris yra ziurejes Toradora, Naruto, ir Sky Crawlers. Kiti: ''-Kas tas yr?''

                  Sucks to live in Jonava...

                  -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                  Comment

                  • Karolixsaz
                    Naujokas
                    • 2009 11 19
                    • 17

                    Autorius ShoCho
                    Mano tevui tai anime yra mazdaug: ''-Ir vel tuos multikus durnus savo ziuri? As nesuprantu, kaip mazas vaikas! Beibleidai, Digimonai, Pokemonai, **jemonai...'', nes jis isitikines kad visi anime yra tokie pat- kaskas kur nors bega nejudedamas, o fonas zaibiskai lekia uz nugaros. (na, zinot..) O mamai: ''-Blemba kiek gali ziuret tuos durnizmus savo? Eik kaska naudingo nuveik! Piest eik geriau!''. Jei pasakyciau kad domiuosi Japonu kalba ir anime savo klasiokam, tai geriausiu atveju daunu isvadintu, o jei ne, tai... namo kaip ir nebegrisciau. Ziauriai tolerantiski zmones aplink mane gyvena.. I'm surrounded by idiots!! Asmeniskai pazystu tik viena zmogu, kuris ziuri anime tiek, kiek ir as (na gal daugiau), ir dar viena, kuris yra ziurejes Toradora, Naruto, ir Sky Crawlers. Kiti: ''-Kas tas yr?''

                    Sucks to live in Jonava...
                    parodyk tevui koki echii arba hentai paziuresim ka tada sakys

                    Comment

                    • ShoCho
                      That awful sound.

                      • 2009 08 09
                      • 149

                      Autorius Karolixsaz
                      parodyk tevui koki echii arba hentai paziuresim ka tada sakys
                      It's an idea!!!

                      -----Labai didelis ačiū Insanity už šį 1337 sig'ą!-----

                      Comment

                      • Bardakas
                        Žmogus Ne





                        • 2005 09 22
                        • 1462

                        Ha ha, patinka man kai kurių žmonių reakcija į pašalinių ar artimųjų reakcijas, kad jie domisi anime. Aš kai pradėjau domėtis anime rimčiau, tai žmonės kažkokios išankstinės nuomonės nebuvo susidarę, nes nelabai žinojo kas tai, o tie kas žinojo tai draugais ir pažįstamais tapo ar šiaip chebra. Prisimenu dar atrodo 8 klasėje kažką buvau užsiminęs mokytojai, kad japaškėm ir jų animacija domiuosi, tai koordinavau renginį mokyklos kurio tematika buvo Japonija, po to kitoj mokykloj ir tą patį teko daryt ir iki kol gavau diplomą domėjimasis anime ir Japonijos kultūra visuomenėje buvo man didesnis privalumas negu minusas, nors ir dabar visai neblogai, tik tam laiko vis mažiau atsiranda. Bet čia jau ne į temą, o į temą būtų atsakymas - reakcija žmonių teigiama.
                        (p.s. ShoCho, Jonavoj vienas rimtas AZonos animešnikas gyvena)
                        Maybe on Earth, Maybe in the Future
                        sigpic
                        Kurokawa idėjinis lyderis
                        Lėtai keičiu slaptažodžius

                        Comment

                        • Futari
                          AZ rėmėjas



                          • 2007 01 07
                          • 1094

                          Autorius ShoCho
                          Mano tevui tai anime yra mazdaug: ''-Ir vel tuos multikus durnus savo ziuri? As nesuprantu, kaip mazas vaikas! Beibleidai, Digimonai, Pokemonai, **jemonai...'', nes jis isitikines kad visi anime yra tokie pat- kaskas kur nors bega nejudedamas, o fonas zaibiskai lekia uz nugaros. (na, zinot..) O mamai: ''-Blemba kiek gali ziuret tuos durnizmus savo? Eik kaska naudingo nuveik! Piest eik geriau!''. Jei pasakyciau kad domiuosi Japonu kalba ir anime savo klasiokam, tai geriausiu atveju daunu isvadintu, o jei ne, tai... namo kaip ir nebegrisciau. Ziauriai tolerantiski zmones aplink mane gyvena.. I'm surrounded by idiots!! Asmeniskai pazystu tik viena zmogu, kuris ziuri anime tiek, kiek ir as (na gal daugiau), ir dar viena, kuris yra ziurejes Toradora, Naruto, ir Sky Crawlers. Kiti: ''-Kas tas yr?''

                          Sucks to live in Jonava...

                          Ei, ei, ei... Apie Jonavą ramiau tu čia O___o
                          I mean, it doesn't suck that bad.
                          Jonavoj tikrai yra "animešnikų", na, ne per daugiausiai, bet yra, aš viena iš jų. Kokioj mokykloj mokaisi, gal mes netyčia toj pačioj šūlėj net randamės.

                          Autorius Bardakas
                          (p.s. ShoCho, Jonavoj vienas rimtas AZonos animešnikas gyvena)
                          Tu apie SlicKrox turbūt?
                          O aš pavyzdžiui Jonavoj mokausi.

                          Comment

                          • 154N45
                            Narys

                            • 2009 10 02
                            • 46

                            Na seimoje tai niekas net nekreipia demesi i ka as darau... Tik sako kad neblogai piesiu.
                            O tarp draugu tai neivienas nesupranta kas tie anime,jiems geriau pagert ar pns. (na zinot.. tipiskas siolaikinis Lietuvos jaunimas >_<)
                            Visi kuriem bandau pasiulit koki anime'a,arba bandau bent apie ji papasakot mane pasiuncia toli,toli... Na nebent vienas draugas kuriam kartas nuo karto patinka perziuret koki romance/drama. (net kelis jau zmogelis perziurejas - Shuffle,Green Green,Strongest World Disciple Kenichi, ir dar ten kazka sake bande ziuret,net nebepamenu xD) Tai thanks gosh! su juo imanoma bent kiek pasneket apie tai. Kiti kaip ir pas dauguma is cia esanciu... mano kad tai "multikai". Nes toliau LNK transliojamu anime'u vaikams nedazlibina.

                            Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                            Comment

                            • talismanas
                              Narys
                              • 2008 07 03
                              • 36

                              Na (kaip ir daugumai čia rašiusių) aplinkinių požiūris sužinojus mano pomėgį: filmukus žiūri, jau reiktų išaugti iš to amžiaus....
                              Iš esmės aš tokį požiūrį suprantu ir jam pritariu: nėra didžioji dalis anime "meno forma", tokių yra labai mažai, animacija originaliu stiliumi ir viskas.
                              Išvada: tai toks pats pomėgis kaip filmų žiūrėjimas, žvejyba ar pan.

                              Comment

                              • Dizzee
                                Narys
                                • 2009 12 04
                                • 47

                                Kai žiūriu Anime, mano motina - nekreipia dėmesio, tėvas - "Geriau rimtesniu darbu užsiimtum", brolis - "Ar vėl žiūri tuos filmukus, kaip mažas vaikas ?!" (bet kai pasiūliau pažiūrėt Death Note, tai nuomone kažkiek pakeitė ), draugai - net nežino, kad žiūriu Anime, na gal 2 ar 3 draugai, bet patys nežiūri, o kiti jei ir kalba apie kažką iš tos srities tai tik apie Simpsonus. Ir ypač pastebėjau, kad Anime nemėgsta tie, kurie visada būna dėmesio centre klasėje (čia kalbu apie moksleivius), mėgsta sporta (krepšinis dažniausiai) ir mano, kad anime žiūri tik atsiskyreliai, emo ir pan. Na žinoma yra išimčių, nekalbu apie visus.
                                Paskutinis pakeitimas nuo Dizzee; 2009-12-30, 09:34.

                                Comment

                                Working...