reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Catas
    (...)^.^(...)
    • 2009 07 02
    • 25

    Mano mama tai nieko nesako ir kartai pati pasiziuri anime bet tevas tai asilas sako laikas subrest ir nustot ziuret tuos balvonus bet kiek pastebejau mano tevas ir kartai pasiziuri ta ka as ziuriu. Draugai nu jie zino kad ziuriu anime bet apie tai nieko nesako tik kartai pakalbam apie koki anime kuri per TV rodo

    Comment

    • SudЯ_
      Narys
      • 2009 08 31
      • 35

      Geriau, užuot vadinęs savo tėvą asilu, paaiškink jam, kas per daiktas yra tas anime.

      Comment

      • Aivaras
        ką tu?

        • 2008 09 10
        • 358

        Autorius Catas
        tevas tai asilas sako laikas subrest ir nustot ziuret tuos BALVONUS bet kiek pastebejau mano tevas ir kartai pasiziuri ta ka as ziuriu.
        Wahahaha ;D Mldc tėvas xD Man tai nk nesako, bet ir tai jau ilgą laiką nebežiūriu.

        Comment

        • stella
          Shooting Star


          • 2008 09 15
          • 146

          Tėvai tai nieko prieš. Mama netgi domisi tuo, ką žiūriu, paklausia, apie ką čia, kartais kartu pasižiūri ir kažką pakomentuoja. Tik ilgai žiūrėti neleidžia, dėl mano akių, tai geriausiu atveju sugebu pažiūrėti kokias 4 serijas per dieną. :3

          O klasiokų reakcija tai buvo visai įdomi, kai pernai į klasę atsinešiau tokį japonišką žurnalą apie anime, tai apie ką kalbėt turėjo visą dieną XD . Tik girdžiu klasėj visokius šnabždesius, "Laurai kažkoks draugas iš japonijos atsiuntė žurnalą". Na, malonu, kad padariau kažkieno dieną kupiną įspūdžių.
          Paskutinis pakeitimas nuo stella; 2009-10-18, 10:28.
          _____


          In the future 15 people will be famous

          Comment

          • Psichas
            Rimtas forumo narys

            • 2008 04 16
            • 147

            Autorius mariux9998
            Tokio dalyko kaip FMA OVA nėra (bet netolimoj ateity bus).
            Conquer of Shambala ne FMA OVA?

            Buna tevai ateina sako ir vel tu multikus ziuri maziukas paveiktum ka kito. isjungiu anime isijungiu kokius Emeth ant garso ir pradedu paisyt ar dar koki velnia veikt td ateina dar kart " ziurek multikus geriau gal..." whats their problem?
            the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

            Comment

            • Idechi
              Wakaranai

              • 2008 10 21
              • 193

              Mano katinas ir sesuo tiktai pritaria

              Comment

              • Psichas
                Rimtas forumo narys

                • 2008 04 16
                • 147

                katinas?XDDD wow xDD jis alright xD
                the one with Reaper over his shoulder shall never forfeit. shall never fear of what one has become. shall never have a though of he is never to late to change. the one with the Reaper over his throat shall never think that he doesn't hate everything in this world. for he is the one bearing the scythe. he is the Reaper of those who are around him.

                Comment

                • TikiWinter
                  Arigato and Sajonara
                  • 2009 06 08
                  • 8

                  O mano tėvams vienodai ką aš žiūriu xD
                  tik siunta, kad ilgai prie kompiuterio užsibūnu >.>
                  o kai mamai pasakoju ką šiandien žiūrėjau, ji tik žiūri maždaug taip o_O

                  Comment

                  • DrXII
                    Naujokas
                    • 2009 03 01
                    • 13

                    Heh, na mano tevam uvo ilga laika dzin, tada tevas kazkaip Bleach susidomejo ir pradejo paskui ziureti karts nuo karto, t.y. jej jau ziuri anime tj vos ne para gali sedeti ir ziuri lb daug ir daznai kol iki galo praziuri viena anime, bet sekanti bijo imt, nes sako kad lb gadina planus, nes neprisivercia atsitraukti be kienonors pagalbos xDD (ir as sitoj vietoj jam lb pritariu ;DD) mama tj pasiuri kartais koki 10min jej uzmato kj pats sedziu... draugai kaikurie pora fimuku mate, beveik visi zino kas tai tokio ir be mano pagalbos ;DD bet sjp dideliu anime entuziatu nepazystu artimiau.. na, ant manes ner kam pykt is aplinkiniu jej as ziuriu - kam dzin, kas pritaria.. (tik pats save keikiu trecia - penkta nakties eidamas miegoti, nes kazko nepadarau ir zinau kad ryte galimas dalykas pramiegosiu dar kazka xDD)

                    Comment

                    • ciombiukas
                      Forumo maniakas




                      • 2009 09 18
                      • 463

                      mano tevai sako kad kai mazas vaikas filnukus ziuriu ir kiekviena karta sakau kad cia ne filmukai o anime.

                      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                      Comment

                      • Red_Elf
                        pandų karai :D


                        • 2009 05 07
                        • 1112

                        Retai būnu namie (ta studentų dienotvarkė tokia įtempta), tai randu geresnių užsiėminių arba anime žiūriu minimaliai. Ankčiau mama gal turėjo ką prieš, bet manęs nepalaužė, o brolis bandęs žiūrėt su manim bėgdavo po 3 min dėl titrų (per didelė apkrova kenkia smegenim...). Dabar ramus barako gyvenimas, kambariokė paerzina, aš ją atgal... fantastika

                        Comment

                        • mariux9998
                          Labas.

                          • 2008 06 20
                          • 434

                          Autorius Psichas
                          Conquer of Shambala ne FMA OVA?

                          Buna tevai ateina sako ir vel tu multikus ziuri maziukas paveiktum ka kito. isjungiu anime isijungiu kokius Emeth ant garso ir pradedu paisyt ar dar koki velnia veikt td ateina dar kart " ziurek multikus geriau gal..." whats their problem?
                          Ne, Conquer of Shambala yra filmas.

                          Comment

                          • Futari
                            AZ rėmėjas



                            • 2007 01 07
                            • 1094

                            O mes su klasiokais japonu kalba metytis pradejom. Suzinojo jie visgi kad as ja mokausi, tada patys susigooglino pora sakiniu ir zaidziam zodziu karus dabar.

                            Comment

                            • edga1lt
                              Narys
                              • 2009 09 05
                              • 51

                              anime yra kaip narkotikai paugliams ziuri tol kol nuvaro nuo pc idomu kas bus toliau o jeigu neisvesrta serija jautiesi taip kaip narkomanas kankinasi kad negauna narkotinu.
                              nauja karta ,,anime judejimas''

                              Comment

                              • Braskex
                                Naujokas
                                • 2009 02 14
                                • 15

                                Kadangi ir mano brolis ziuri anime tai mama supranta ir pritaria tam, bet tevas tai asilas tikras.. Mazvaike vadina ir visaip bando kritikuoti kad as atprasciau nuo anime.. O draugai tai dauguma ju ir patys anime ziuri ir japonija domisi ;DD
                                Paskutinis pakeitimas nuo Braskex; 2009-10-10, 16:16.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...