reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • mariux9998
    Labas.

    • 2008 06 20
    • 434

    Autorius Blizzard
    mano seimai nelabai rupi anime, nors zinoma stengiuosi neparodyt kad as ziuriu anime, dazniausiai kaip jie ieina i kambary langa niminimaizinu . nors paskutiniu metu daugiau skaitau manga nei zuriu anime, bet vistiek, manga ju akimis atrodytu dar labaiu retard negu anime, juk man jau 18 o as visdar prie "multiku"
    sunku kad lietuvoje anime nera labai pripazistama, tuo labiau kad mes kaip ir po sovietine valstybe.. senoji karta nera maciusi nieko panasaus, todel lygina tai su multikais kurie neturi jokios minties, baisiausia yra tai kad ju manymu multikai dar geresni yra, kadangi juos rodo per televizija ir apie ta anime niekasn ieko nera girdejas... sunku jiem butu issaiskinti kad anime galima lygint su filmais, neperseniausiai vienai draugei rekomendavau pasidometi anime, zinoma buvau isjuoktas, pasieptas, bet man tas nelabai svarbu, zmogus turi uzsitarnauti zodi draugas...
    anime lietuvoje visdar islieka filmuku/multiku lygyje, o gaila..
    Hehe, aš ir minimaizininu. High five
    Šiaip žino, kad žiūrau, bet prie kitų artimųjų neįsijungiu, nes nesusilaiko neleptelėję ko nors.

    Comment

    • H[asas]
      WarGod'az

      • 2009 05 22
      • 125

      Mano seima ir draugai i mano domejimasi anime ir japonija laiko vaikiskumu, bet man tai maziausiai rupi nes as tai matau kitu kampu ir tai yra nuostabu

      Comment

      • Blizzard
        GFX maker


        • 2009 03 25
        • 224

        Autorius Smart
        Nu as su savo klasiokais nebendrauju...Ir siaip ka jie gali sakyt ,kad as neziuriu anime...>_<




        Sovietu sajungoje buvo kazkas panasaus i mangas tai yra komiksai..Pasiimk senus "sluotos" arba "genys" numerius...Ir pavartyk.
        O antra siaip pvz man "multikai" yra geresni vistiek.
        komiksai ir manga skiresi del savo siuzeto ir siuzeto vystymo tas pats tark multiku ir anime, tas jau buvo kalbama temoje "kas geriau anime ar cartoons?"

        Comment

        • usakou
          Rimtas forumo narys
          • 2009 04 19
          • 188

          nesenai buvo vienas man toks yvykis.grizta mama, visi susirenka svetainej,ispakuoja prekes . visi galvoja,kad as kurnors isejus buvau savo kambary. :dizzy: tada prasideda:
          - va parveziau linai diska ..
          -vel tas savo japoniskas dainas rasysis
          - o kas tau trugdo?
          -tegu ysiraso 20 dainu,ne 5 i viena diska. nei klausos nei ka
          -keisti tie jos japonai,nieko negalvoja,vien tik ta jos japonija,visokie piesiniai,knisas tarp savo tu darbu visokias nesamones neturedama ka veikt dirba
          -tegu,uzsiemimas
          -durna...
          aj toliau nesiklausiau ... negalvojau,kad gali but tokie zmones... pire akiu,visi gruciai,kai reikia apsneka. tegu,tai mano pomegis. atsikersyjau systrai uz apsnekejima ir mamai paskundziau kad ruko haha tik nznau ar gerai padariau. negalejau patiket,kad taip seimos nariai gali varyt apie manea.

          Comment

          • Liucy-san
            ~# M e d u O ℓ i s #~
            • 2009 07 06
            • 23

            Na kai mano mama pamato kad ziuriu anime (multikus) tai net nepastebiu kaip isvaro mane valyti dulkiu >_<
            O su teciu net ir kartu paziutim anime (kai mamos nera ) . Brolis, bardakas vis klausineja kas tas ,o kas sitas! NUSIBODO ;( !!
            O vat kalseje ar su draugais galiu nors ir visa diena diskutuoti apie anime .
            Nobody can do everything but everyone can do something.

            Comment

            • Michiru
              rawk

              • 2009 08 02
              • 20

              tiek tėvam, tiek draugam nei šilta nei šalta ką aš žiuriu. bent jau prie mano akių niekas apie tai net neužsimena :]

              Comment

              • Lucion666
                Forumo maniakas

                • 2007 04 08
                • 430

                Autorius usakou
                nesenai buvo vienas man toks yvykis.grizta mama, visi susirenka svetainej,ispakuoja prekes . visi galvoja,kad as kurnors isejus buvau savo kambary. :dizzy: tada prasideda:
                - va parveziau linai diska ..
                -vel tas savo japoniskas dainas rasysis
                - o kas tau trugdo?
                -tegu ysiraso 20 dainu,ne 5 i viena diska. nei klausos nei ka
                -keisti tie jos japonai,nieko negalvoja,vien tik ta jos japonija,visokie piesiniai,knisas tarp savo tu darbu visokias nesamones neturedama ka veikt dirba
                -tegu,uzsiemimas
                -durna...
                aj toliau nesiklausiau ... negalvojau,kad gali but tokie zmones... pire akiu,visi gruciai,kai reikia apsneka. tegu,tai mano pomegis. atsikersyjau systrai uz apsnekejima ir mamai paskundziau kad ruko haha tik nznau ar gerai padariau. negalejau patiket,kad taip seimos nariai gali varyt apie manea.
                mazas dar tavo pasaulelis jei galvoji, kad kiti zmones tik tiek gali apie tave galvot...

                Comment

                • Ayami
                  Menas buti savimi.

                  • 2009 05 10
                  • 123

                  Autorius usakou
                  nesenai buvo vienas man toks yvykis.grizta mama, visi susirenka svetainej,ispakuoja prekes . visi galvoja,kad as kurnors isejus buvau savo kambary. :dizzy: tada prasideda:
                  - va parveziau linai diska ..
                  -vel tas savo japoniskas dainas rasysis
                  - o kas tau trugdo?
                  -tegu ysiraso 20 dainu,ne 5 i viena diska. nei klausos nei ka
                  -keisti tie jos japonai,nieko negalvoja,vien tik ta jos japonija,visokie piesiniai,knisas tarp savo tu darbu visokias nesamones neturedama ka veikt dirba
                  -tegu,uzsiemimas
                  -durna...
                  aj toliau nesiklausiau ... negalvojau,kad gali but tokie zmones... pire akiu,visi gruciai,kai reikia apsneka. tegu,tai mano pomegis. atsikersyjau systrai uz apsnekejima ir mamai paskundziau kad ruko haha tik nznau ar gerai padariau. negalejau patiket,kad taip seimos nariai gali varyt apie manea.
                  Negrazei padarei kad paskundei. O del anime niekas man nieko nesako, o kad ir sakytu nemanau kad imciau i galva ir seses neskusciau kad ruko uz tai.

                  Aaaaaaa!

                  Comment

                  • Rta
                    Snail
                    • 2008 06 14
                    • 3

                    Autorius V-chan
                    o del draugu, na tai drauge, kuri mane uzkrete anime dabar pati kencia, nes pasakoju jai apie naujai matytas serija nonstop zinos kaip uzkretinet kitus
                    dar karta atleisk man, Rūta!

                    Pala pala, tu nori, kad aš tau atleisčiau už anime update'us?

                    Comment

                    • Sagara
                      Ferrum Aeternum.

                      • 2009 07 20
                      • 78

                      Mano istorijos mokytoja tai klauso 80's metalo! \m/ o_O \m/
                      Šiaip, mamos atžvilgiu anime tas pats kas cartoon'ai, ir dėl to labai pykstu aš ant jos :/
                      Tas pats ir su draugais, gal 2-3 supranta kas yra anime ir juo domisi :/
                      Čia ignalinoj, visi kurie mėgsta anime yra laikomi weirdo' ..
                      Damn.. reikėjo Vilniuj likt...

                      Comment

                      • darkness'ė
                        Naujokas
                        • 2009 07 09
                        • 9

                        Mano tevams nelabai patinka kad "durniu" per dienu dienas volioju, bet per daug jie nesikisa jau priprate, kad elgiuosis ne taip kaip jie nori ir tikisis. Na bet minusas del to, kad interneta atjunkt pradejo, jei per ilgai prie kompo sedziu taciau nera to blogo kas neiseitu i gera ^^ jie turbut dar nezino kad anime galima atsisiust ir ziuret be interneto pagalbos

                        Comment

                        • Xakis
                          BW gamer

                          • 2009 08 21
                          • 20

                          Daznai sako "Nu ir ka? Vel filmukus ziuri?" , bet siaip nekreipia demesio per daug

                          Comment

                          • SudЯ_
                            Narys
                            • 2009 08 31
                            • 35

                            Sako "Gal jau reikėtų išaugt iš vaiko amžiaus?". Ech, nesupranta jie ;D.

                            Comment

                            • Karinutea
                              Naujokas
                              • 2009 02 28
                              • 24

                              Su mama kažkada žiūrėjau vieną gerą anime (FMA OVA man rodos), tevas pasiūlė parsisiūsti ef- the latter tale anime žaidimą, turiu kelias drauges, kurios irgi anime domisi, o kiti draugai žiūri į tai kaip i mano pomėgį. So, I think i'm lucky with that.

                              Comment

                              • mariux9998
                                Labas.

                                • 2008 06 20
                                • 434

                                Autorius Karinutea
                                Su mama kažkada žiūrėjau vieną gerą anime (FMA OVA man rodos), tevas pasiūlė parsisiūsti ef- the latter tale anime žaidimą, turiu kelias drauges, kurios irgi anime domisi, o kiti draugai žiūri į tai kaip i mano pomėgį. So, I think i'm lucky with that.
                                Tokio dalyko kaip FMA OVA nėra (bet netolimoj ateity bus).

                                Comment

                                Working...