reakcija i anime:]

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • n'Huun
    Solid aggression.
    • 2009 06 12
    • 72

    Kai dar mažas buvau, tai tėvai drausdavo žiurėti DBZ... Na ir dėkingas aš jiems už tai, smegenų bent jau man tas anime nepraplovė... Dar kabindavosi kai nakti žiurėdavau per LNK Hellsing'ą, na bet čia todėl kad jį antradieniais rodydavo (o gal ir ketvirtadieniais), o kitą dieną sunkiai keldavausi į mokyklą. Na o šeip nesikabina jie prie manęs kai žiurau anime, visgi plečiu savo akiratį į kitas kultūras (taip jie sako).
    Draugai... Na geriausias draugas tiesiog nekenčia anime, todėl su juo ir nediskutuojam šia tema. Pora buvusiu klasioku (ech damn, vis dar negaliu patikėti kad baigiau mokyklą) irgi mėgo anime, su jais galima buvo plėpėti visą pertrauką, tik dėja dažniausiai plepėdavom apie svarbesnius dalykus...
    Taigi didelio pasipriešinimo iš kitų pusės šiam mano hobiui nejaučiu...
    Carpe diem... and place no trust in tomorrow.




    Metallica - ...And Justice for All...

    Comment

    • Smart
      Rimtas forumo narys

      • 2007 12 05
      • 118

      Nakanamori,islepes vaikas turbut^^

      Comment

      • Doommuks
        Rašo

        • 2009 02 22
        • 157

        Autorius Death note
        Mano tėvai tai nieko nesako dėl žiūrėjimo bet draugai nk apie anime neleidžia kalbėt nes pradedu per daug pasakot ir šiaip užknisa kai anime vadina beverčiais filmukais
        Man lygiai ta pati problema xD

        Blogging like a moron

        Comment

        • Miupoken
          Artist
          • 2009 06 13
          • 15

          Man irgi tevai pyksta kad akis gadinuosi ziuredama "nesamones"

          Comment

          • Nakanamori
            Narys

            • 2008 07 05
            • 70

            Autorius Smart
            Nakanamori,islepes vaikas turbut^^
            neypatingai

            Comment

            • V-chan
              nyoro~n
              • 2009 04 30
              • 16

              na vakar ivyko, tai ko visai nesitikejau. mamos atsargiai paklausiau ar ji man galetu padeti su cosplay kostiumu ir tikejaus, kad ji atsakys ka nors panasaus i "o dieve, jus dar jais ir persirenginejat?", bet ji ne tik, kad nieko panasaus nepasake, bet ir pazadejo pasiimsianti iseigine, kad man su juo padetu. na ar gali buti geriau?
              o del draugu, na tai drauge, kuri mane uzkrete anime dabar pati kencia, nes pasakoju jai apie naujai matytas serija nonstop zinos kaip uzkretinet kitus
              dar karta atleisk man, Rūta!

              Comment

              • Futari
                AZ rėmėjas



                • 2007 01 07
                • 1094

                Autorius V-chan
                na vakar ivyko, tai ko visai nesitikejau. mamos atsargiai paklausiau ar ji man galetu padeti su cosplay kostiumu ir tikejaus, kad ji atsakys ka nors panasaus i "o dieve, jus dar jais ir persirenginejat?", bet ji ne tik, kad nieko panasaus nepasake, bet ir pazadejo pasiimsianti iseigine, kad man su juo padetu. na ar gali buti geriau?
                o del draugu, na tai drauge, kuri mane uzkrete anime dabar pati kencia, nes pasakoju jai apie naujai matytas serija nonstop zinos kaip uzkretinet kitus
                dar karta atleisk man, Rūta!
                Zinok cia tendencija, kad nesvarbu koki brieda tu sugalvosi, bet jeigu tai lavina kurybiskuma ir i tai ieina siuvimas - mama dazniausiai neatsispirs. Arba daug ikalbinet nereiks~

                Beje, nesusilaikau nepasakius - tavo labai kawainas Matto avataras

                Comment

                • Smart
                  Rimtas forumo narys

                  • 2007 12 05
                  • 118

                  Autorius Nakanamori
                  neypatingai
                  Nu tai jo...man tevas tik parukyt perka...

                  Comment

                  • ColdOne
                    And Who Am I?
                    • 2009 06 10
                    • 41

                    Šiaip nesu manjakiška ant anime,tai retai mane kada mato,šiaip,kad prie pc pamurma perdaug sėdžiu,bet tai ką ten perdaug besakys tie tėvai,bet tikriausiai pareitų nuspėjamai " mažas vaikas " xD

                    Comment

                    • Nakanamori
                      Narys

                      • 2008 07 05
                      • 70

                      Spoileris:
                      Autorius Smart
                      Nu tai jo...man tevas tik parukyt perka...
                      tai ir dziaukis


                      dar kai pagalvojau,tai visi klasej moka pasisveikint "konnichiwa" ir zino ka reiskia "baka" xD

                      Comment

                      • V-chan
                        nyoro~n
                        • 2009 04 30
                        • 16

                        Autorius Futari
                        Zinok cia tendencija, kad nesvarbu koki brieda tu sugalvosi, bet jeigu tai lavina kurybiskuma ir i tai ieina siuvimas - mama dazniausiai neatsispirs. Arba daug ikalbinet nereiks~

                        Beje, nesusilaikau nepasakius - tavo labai kawainas Matto avataras
                        aa na geras pastebejimas nes as jau ne karta susimasciau ar kostiumas jai netapo svarbesnis nei man na bet juk norisi tiketis geriausio

                        aciu uz pagyrima va autore pareklamuosiu http://latedawns.deviantart.com/

                        Comment

                        • Aramis

                          Man pradžioje dar sakė suagti, dabar nebekreipia dėmesio
                          Tik kvaila kad jei lietuviui pasakai anime tai tolygu kaip pasakyti "šiandien žiūrėsiu laidą/multiką", žiūri kaip į nesubrendėlį

                          Comment

                          • headbang_

                            Tevui nera skirtumo kuo as domiuosi ( bendra tema tik oldschool rock grupes ) ... O mama labai nori, kad daugiau domeciausi Japonija, visada atsiuncia kazkokias naujienas is J. ambasados ( pakvietima i kluba pvz... ) Daznai skatina dalyvaut visokiose konkursose, labai noretu, kad gyvenciau Japonijoje. Deje, man tai nelabai idomu.. Draugams.. hm... Tikriausiai uzkniso, kad jei per dailes pamoka reikia nupiest zmogu, as paisau kazka panasaus i anime ( nors tai ne draugai, tik klasiokai ). Zodziu, dauguma aplinkiniu zmoniu galvoja, kad Japonija man daug svarbesne nei yra istikruju.

                            Comment

                            • AnimeFreak
                              Stalker >.>
                              • 2009 04 17
                              • 92

                              Spoileris:
                              Autorius headbang_
                              Tevui nera skirtumo kuo as domiuosi ( bendra tema tik oldschool rock grupes ) ... O mama labai nori, kad daugiau domeciausi Japonija, visada atsiuncia kazkokias naujienas is J. ambasados ( pakvietima i kluba pvz... ) Daznai skatina dalyvaut visokiose konkursose, labai noretu, kad gyvenciau Japonijoje. Deje, man tai nelabai idomu.. Draugams.. hm... Tikriausiai uzkniso, kad jei per dailes pamoka reikia nupiest zmogu, as paisau kazka panasaus i anime ( nors tai ne draugai, tik klasiokai ). Zodziu, dauguma aplinkiniu zmoniu galvoja, kad Japonija man daug svarbesne nei yra istikruju.


                              Vistiek daug kas tau pavydetu. Džiaukis kad mama tavim taip rūpinas.xD Bet jei Japonija tau taip nepatinka, taip jai ir pasakyk,

                              Comment

                              • sagara sanosuke
                                forumo idiotas
                                • 2009 04 14
                                • 134

                                mano tevai irgi pyksta kad akis gadinu ziuredamas "nesamones"

                                Comment

                                Working...