Skype anime fanų chatas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • 99<>is
    Naujokas
    • 2015 10 27
    • 7

    Skype anime fanų chatas

    Sveiki visi Kas nežinojot, tai yra skype chatas Debauchery Tea Party, kuriame galima bendrauti anime temomis ir netik, susipažinti ir šiaip šauniai leisti laiką. Kolkas esame 26, mielai priimtume naujų narių Atmosfera draugiška. Netoleruojam įžeidinėjimų, tarpusiavio negerbimo, spaminimo, keiksmažodžių ir perdaug atvirų pašnekesių erotikos temomis, bei panašių paveikslėlių ar video Kreipkitės skype midori777899.
    Paskutinis pakeitimas nuo 99<>is; 2015-11-23, 15:08.
  • titanai
    Lietuviškoji anime svaja

    • 2012 11 14
    • 120

    #2
    Autorius 99<>is
    Netoleruojam [...] perdaug atvirų pašnekesių erotikos temomis [...]
    Hentai žindyvė mane ir atvedė į anime pasaulį, o jūs netoleruojat? "No fun" plakatas eina čia. Rimtai.

    Comment

    • Froxas
      Narys


      • 2012 05 26
      • 62

      #3
      Autorius titanai
      Hentai žindyvė mane ir atvedė į anime pasaulį, o jūs netoleruojat? "No fun" plakatas eina čia. Rimtai.
      gal tiesiog jauna publika grieztai priziurima tevu ecchi ir panasiu dalyku tarp animes neisvengsi, cia tas pats kas indiskam seriale visi soka ir dainuoja kaip dailes mokytoja sakytu, jei paauglys domisi erotiniais dalykas - reiskias sveikas

      Comment

      • Net
        Spamintojas :)

        • 2009 01 21
        • 392

        #4
        Autorius titanai
        Hentai žindyvė mane ir atvedė į anime pasaulį, o jūs netoleruojat? "No fun" plakatas eina čia. Rimtai.
        Kuris budent jei ne paslaptis ?

        Comment

        • Dai-Katana
          Podcast or Death




          • 2004 10 04
          • 686

          #5
          Kodėl "Debeauchery" o ne "Debauchery"? Ar čia tik šiaip klaidelė?

          Autorius Froxas
          gal tiesiog jauna publika grieztai priziurima tevu ecchi ir panasiu dalyku tarp animes neisvengsi, cia tas pats kas indiskam seriale visi soka ir dainuoja kaip dailes mokytoja sakytu, jei paauglys domisi erotiniais dalykas - reiskias sveikas
          Ten šoka ir dainuoja nes indiškuose filmuose atviros/atviresnės sekso scenos ir bučiniai yra ar buvo uždrausti. Pernelyg nesigilinau į istoriją nes nuo Bolivudizmo man nekrofilinė bulimija prasideda...

          SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

          Comment

          • titanai
            Lietuviškoji anime svaja

            • 2012 11 14
            • 120

            #6
            Autorius Net
            Kuris budent jei ne paslaptis ?
            http://myanimelist.net/people/7925/Teruaki_Murakami

            Comment

            Working...