Anime Cosplay

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Nebu
    Syscemos Valdovas

    • 2006 08 07
    • 199

    Apie ką jūs ten? Entuziazmą ?... Mmmm...
    Ofcourse i want to meet again , just let me know! Just that i cant promise anything but ill do my best! Tik kovo 30.31. balandzio 1 savaitgalis netinka nebus manęs ant Lietuvos žemelės.
    O daba pasigailėsi!!!

    Comment

    • Kasharas

      Ketou-kita savaitgali tu irgi uzsiemes.man reikia pasiut kostiuma v.v"" ir tik pas tau veikia masina...

      Galit ir be manes meetintis-as nesportiskas zmogus,dviracio neturiu))tik as paklaust noriu-o tikslas?kam susitikt reikia?man atrodo visi cia galingai susipainiojo ir pamirso apie ka isvis tema buvo ir ko reikia v.v"" ar cia susitikt tik tam kad susitikt?

      belskites pas Ketou,prasykit kad priimtu pas save,prie ezero nuvestu-grazu ten labai,gamta...))

      Comment

      • Eisas Kuperis
        Simintis Sun


        • 2006 01 25
        • 355

        Ir viskas? Tiek daug čia rašyta buvo. O toliau? Toliau nieko?

        Comment

        • funkymonk
          Narys
          • 2007 05 23
          • 49

          cosplay!!! - tai fantastika. ash labai norechiau sudalyvaut kada nors. bet man atrodo tai labai brangus uzhsiemimas. juk toky kostiuma paraut, dar shukosena milijonine pasidaryt. a jei nori visishkai buti panashus - tai dar visokiausi kontaktiniai leshiai. lots of cash! bet kai ishaugsiu ir busiu milionierius - tai cosplayinsiu kad ir vienas ir niipiot ^__^
          http://i52.photobucket.com/albums/g11/iljaP/cat.gif (neatitinka reikalavimų 500x130)

          Comment

          • Eisas Kuperis
            Simintis Sun


            • 2006 01 25
            • 355

            Tai taip išeina kad kostiuma dariau veltui.

            Comment

            • Krad
              It's time to spy


              • 2007 03 24
              • 585

              O čia rimtai tokių buvo, kur galvojo, kad čia kažkas rimto bus? lol
              per daug patiklūs kai kas esat...
              Guns make you stupid, but duct tape makes you smart.

              Comment

              • Calyx Deuced
                Narys

                • 2006 12 06
                • 96

                Autorius Dai-Katana
                Greičiau jau homsosexualistų vedybas Lietuvoje legalizuos, nei žmonės išdrįs cosplėjinti.
                Mano mintis paprasta atrenkam kas nusiteikia kad ir bd tai daryt ir darom pirma homoseksualam ragus istatysim antra bus linksma ir nauja, kas su manim?

                Comment

                • arna
                  emptiness

                  • 2006 06 20
                  • 1064

                  Autorius Eisas Kuperis
                  Tai taip išeina kad kostiuma dariau veltui.
                  Eisai, įdėk į AZ savo cosplay'jų. (beja, net gija tam sukurta)

                  Comment

                  Working...