Skype Anime Chat

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lightyear8684
    Dweller
    • 2011 04 17
    • 5

    Skype Anime Chat

    Šio chat'o gyvavimas pasibaigė, šiuo metu yra sukurtas kitas, ką domina - PM.
    Paskutinis pakeitimas nuo Lightyear8684; 2012-05-15, 22:07. Priežastis: Chat'as miręs.
  • Miyata
    Find your own sins, kid.



    • 2008 01 09
    • 452

    #2
    P.P.S Dauguma chatroom'o dalyvių yra žmonės iš MyAnimeList.net
    Kiek laiko jau chat'as gyvuoja? Ir siaip kaip jis atsirado? Visus MAL draugus pakvietei, ar kaip nors idomiau? Visai norieciau prisijungt, tik dabar laiko nedaug yra del reikalu, tai nedaug ir iseitu pabendraut, tai gal geriau veliau pridesiu tave kad pakviestum.

    Comment

    • zeke
      trust me i'm engineer

      • 2009 01 02
      • 392

      #3
      Visai norėčiau pabandyti šį chat'a.
      Pažadu busiu geras ir mandagus, tik galimas daiktas kad klaidelių įvelsiu.

      Šeip ir man visai įdomu kaip atsirado toks chat'as?
      S_T

      Comment

      • Lightyear8684
        Dweller
        • 2011 04 17
        • 5

        #4
        Autorius Miyata
        Kiek laiko jau chat'as gyvuoja? Ir siaip kaip jis atsirado? Visus MAL draugus pakvietei, ar kaip nors idomiau? Visai norieciau prisijungt, tik dabar laiko nedaug yra del reikalu, tai nedaug ir iseitu pabendraut, tai gal geriau veliau pridesiu tave kad pakviestum.
        Chat'as gyvuoja apie dvi savaites, į chat'ą buvo pakviesta šiek tiek draugų, šiek tiek nepažįstamų žmonių su kuriais po to susibendravom, o šiaip, tai per MAL club'a stengemės reklamuotis, kviesti žmones prisijūngti, iš tiesų yra 2 Anime chat'ai, bet dėl nesutarimų atsiskyrėme ir sukūrėme atskirą chat'a, kuriame nėra jokio power abuse ir kt nesąmonių. O šiaip, tai ko mes, chat'o kolektyvas, reikalaujame, tai suprasti kada galima papokštauti, kada ne, neišsidirbinėti (viskas proto ribose ), na, ir trumpai tiesiog nesielgti agresyviai chat'e, tai tik tiek. Dar norėčiau akcentuoti, kad jeigu prisijūngiat, tai prašau būkite aktvyūs, šiuo metu organizuojame Anime Watch through t.y susitariame dėl vieno specifinio anime ir perziūrime visą ar dalį jo ir pradedame diskutuoti, dėl daugiau informacijos galite apsilankyti mūsų MAL klube ..

        P.S. Būčiau dėkingas, jeigu prisijūngtumėte prie mūsų MAL klubo, ačiū.
        P.P.S Šiuo metu yra 27 dalyviai, chat'o aktyvumas auga
        Paskutinis pakeitimas nuo Lightyear8684; 2011-12-30, 11:58.

        Comment

        • aboner
          Naujokas
          • 2012 02 08
          • 1

          #5
          mano skype toke.toky . imeskit mane i koki ciata visai smagu butu pabendrauti su bendraminciais.

          Comment

          • SataNa
            Mind Zone



            • 2008 02 15
            • 600

            #6
            verčiau lietuvišką sukurtumėt
            Kartoškė

            Comment

            • Miyata
              Find your own sins, kid.



              • 2008 01 09
              • 452

              #7
              Autorius SataNa
              verčiau lietuvišką sukurtumėt
              Jau yra. Ir paskirstitas jis i dvi kategorijas: trolls or the trolled ones. Anyway, bent jau taip buvo senais laikais, ir is skype chat'o taip matosi. Bet nieko nepadarysi, matos tokia natura, pas mus i chat'a buvo uzsuke keli lietuviai, bande trollint, bet taip faillino kad... nera zodziu net.

              Comment

              • Bachiko-chan
                Naujokas
                • 2012 03 15
                • 6

                #8
                Halloha,o gal kas mane į tą aaaanime chaaata? aš laaaabai norėčiau
                mano skype ReichMirDie

                Comment

                Working...