Kaip daznai ziurit anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Evil_of_Darknesz
    Suicide is painless...

    • 2006 04 09
    • 998

    Dabar pas mane tokia situacija: gryzes is mokyklos miegu, poto televizorius (PVZ: Nusivylusios namu seimininkes, kalejimo begliai ir herojai), poto pavalgau (ziuredamas CSI) poto einu prie kompo ziuret anime (jei lieka laiko), o per savaitgali suziuriu iki puse anime serijalo (mazdau 13 epu) P.S. Nusivylusios namu seimininkes valdo Imho.

    Comment

    • ast.
      AZ rėmėjas


      • 2007 11 16
      • 159

      Na dažniausiai į dieną po vieną [minimum] seriją pažiūriu.. tačiau ne visada, nes aplinkybės ne visuomet animei į naudai.. ;D užuot žiūrėjusi anime, didesnę laiko dalį praleidžiu AZ.. ;D

      Comment

      • Raminta

        anime ziuriu tada kad aatsisedu prie pc o kai atsiseu ir ziuriu kiek speju nes buna tai brolis eina ir mane nuvaro tai dar kasnors as per anime net neturiu kada paziureti TV

        Comment

        • Afro_Samurai

          Anime reik megautis, o ne per diena visa anime perziuret <.<

          Comment

          • Echoes
            Naujokas

            • 2007 12 18
            • 21

            Na, as ziuriu anime kai atvaziuoju pas drauga i svecius :> kartais kai kokia drauge duoda dd tai ir namie paziuriu man tai kaip hobis ^^

            Comment

            • tamsa
              Kiriya

              • 2007 08 13
              • 192

              nu kadangi pas mane anime neperziuretu virs 100gb tad i diena jei pavyksta po kelias serijas
              sigpic

              Comment

              • Raminta

                Autorius Afro_Samurai
                Anime reik megautis, o ne per diena visa anime perziuret <.<
                tai gal mes taip ziuredami megaujames kad net visa anime isijaute perziurim
                na nors as visko nespeju paziuret tik ziuriu tada kai pc laijsvas

                Comment

                • Afro_Samurai

                  Autorius Raminta
                  tai gal mes taip ziuredami megaujames kad net visa anime isijaute perziurim
                  na nors as visko nespeju paziuret tik ziuriu tada kai pc laijsvas
                  Nieko gero, per diena visa anime perzet, ziurint kiek epu

                  Comment

                  • chillywilly
                    Poetas
                    • 2007 03 02
                    • 36

                    FMA per diena praziuret nelengvas darbelis buvo =) bet malonus

                    Comment

                    • karla
                      coffee addict

                      • 2007 10 04
                      • 53

                      o man ir nepatinka per diena ziureti tiek daug, net jeigu Anime idomus, per diena paziuriu max 3 serijas. ziureti daugiau man paprasciausiai nebeteikia malonumo, be to, as labai nepastovus zmogus, man greitai visas nusibosta ir as vis noriu daryti ka nors kita. taigi prasedeti visa diena pre kompo ziurint Anime nesugebeciau.
                      well, dar prisdeda tai, kad man tevai neleistu tiek daug ziureti xD

                      Comment

                      • chillywilly
                        Poetas
                        • 2007 03 02
                        • 36

                        tikrai labai geru anime nera tiek nupiesta kad galetum sedet ir ziuret =)

                        Comment

                        • Raminta

                          as tai kai atsisedu prie kompo ir yra daug laijsvo laijko tai gal irgy 3 paziuriu o kartais ir 4

                          Comment

                          • Afro_Samurai

                            Nesuprantu tolko sedet kiauras dienas prie pc ir zet anime, anime tik siaip laisvalaikiui, o ne taip kad kiauras dienas sedet ir zet, ir paskui vadintis kokiu anime masteriu

                            Comment

                            • Raminta

                              as tau pritariu

                              Comment

                              • Laimonas
                                Rimtas forumo narys

                                • 2006 08 20
                                • 109

                                Mano rekordas tai kažkur 5 epai vienoi dienoi, nesąmonė vėpsot į ekraną ištisą parą ir galvoti "o, kada baigsis, KADA BAIGSIS, NUSIBOODOO" geriau žiūrėt kada nori ir po kiek nori, o forume po to nesigirt "aš visus anime mačiau aš kiets daba"

                                Comment

                                Working...