Kaip daznai ziurit anime?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • hanaretsu
    Beealzebub
    • 2006 08 19
    • 135

    #91
    dabar namie du kompai ir tik vienas internetas baisu, kruvini mūšiai... siunčiu siunčiu siunčiu o tada žiūriu žiūriu žiūriu. tada trinu trinu trinu kad paskui vėl galėčiau siųst siust siųst

    Comment

    • Yamito

      #92
      o jus nebijot kad "kas per daug tas nesveika"..nebutu linksmiau su draugais kur nors i gamta isheit na arba jei esat tokie uzhkieteja animistai rengt teminius anime vakarelius,nebutinai su anime moooviais..o kostiumu siuvimais,vaidinimais ir pan...manau tai nera labai gerai vien tik ziureti,zhaisti ir pieshti....(cai zhinoma tik mano nuomone)

      ash ish vis manau geriausia nieko nematyt ir negirdet kas darosi lietuvoj...cia senuku reikalas aptarinet tokias nesamones..tad palikim tai jiems..tegu esu gėjus,esu gėjus,esu gėjus,esu gėjus, galvas...o ash noreciau kaip nors padaryt pasauli grazhesni....ir palikt ka nors po saves..nors zhinau kalbu vaikishkai...sorry uzh tai..... :/
      Paskutinis pakeitimas nuo zio; 2007-07-03, 08:07.

      Comment

      • rezzzes

        #93
        anime, hmz, pastaruosius 3 menesius nezhiuriu, turiu ir taip ka weikt nju kazhkada zhiurejau fma ir naruto bet praleidau kelias naktis non-stop zhiurejimo ir mano anime laikai baigesi

        Comment

        • Rege
          Narys
          • 2007 06 30
          • 61

          #94
          na jei mes visokius simpsonus ir spongebob`us laikom anime taj paziedavau kartais, o siaip ko nros rimtesnio tai jau 2 metai nemacius as
          na ka cia dar... vat...kadangie su kinomane bandau bapkes taupyt ir parsisiust kokio gero anime paziet vat...

          Comment

          • Evil_of_Darknesz
            Suicide is painless...

            • 2006 04 09
            • 998

            #95
            Dabar anime ziuriu kiaura para 2 kompai prijunkti prie interneto, su abejais siunciu, dar 4 anime serijalai parsiusti, kuriu nespejau paziuret ir jau siunciuos kitus.... O kai reikia i darba tai isvis kai zombis slankioju pankampem... Tai man iki rugsejo viska suspet paziuret nera vilciu...

            Comment

            • Infante
              • 2007 03 20
              • 91

              #96
              Kai viena namie, tai ziuriu kasdien ir po kelias valandas... Kai yra systra nežiūriu :/

              Comment

              • FainaruFantaji
                Cyber Snake

                • 2007 04 28
                • 579

                #97
                Ale pastaruoju metu isvis nebeziuriu... Idomu kodel? Tikriausiai del to, kad nieko ypatingo nerandu... Isrankumas, ech...



                Working underground.

                Comment

                • Kure
                  (:AnimeGirl:)

                  • 2007 06 29
                  • 21

                  #98
                  Nu man jai idomus anime ir lb noriu pamatyt kas toliau atsitiks nu taj mazdaug 4val. i diena,o siaip kokias pora valandeliu Dbr kolkas jokio anime neziuriu nes ner lajko...
                  sigpic

                  Elfen Lied

                  Comment

                  • DanseMacabre
                    Mistress of puppets...

                    • 2007 08 11
                    • 18

                    #99
                    Siaip tai kiekviena diena, jei turiu laiko... ziuriu dazniausiai vakarais-naktim, tai ir ziuriu kol nenuluztu...

                    Comment

                    • Kamio Misuzu

                      lbj ivairiai , dazniausiai tai visa vakara prasedziu arba kartais visa nakti

                      Comment

                      • FainaruFantaji
                        Cyber Snake

                        • 2007 04 28
                        • 579

                        grizau prie seno tempo 6-8 ep`ai per diena



                        Working underground.

                        Comment

                        • Otako

                          po 2 - 3 valandas kai turiu laiko, o jei ne tik siaip prisedu

                          Comment

                          • LunaM
                            Narys

                            • 2007 08 14
                            • 48

                            kiekvienas vakaras nuo 8 iki 1 ryto

                            Comment

                            • ramzas
                              Rimtas forumo narys
                              • 2007 06 10
                              • 114

                              as negaliu, kaip kai kurie, ziuret po keleta anime vienu metu. kol neperziuriu visiskai vieno, tol kito nepradedu. negaliu tiesiog juo visiskai megautis, kankina nerimas, kaip baigsis anas anime ir pan :] taigi, pvz Ergo Proxy ziurejau gal menesy su biskiu, kas vakara pradzioj po serija, poto po keleta, kita pora vakaru filmai arba siaip,nu tiesiog nekabino. o jei animas kabina tai kas vakara po 3-5 serijas ir uz savaites baigta :]] ir siaip dauguma animu nesiziuri man svieciant saulei, ypac jei koks rimtas tai ir lauki sutemu kad paziuretum :] isvada: ziuriu taip daznai kaip daznai pasitaiko pas mane geras anime kompe
                              sigpic

                              Comment

                              • Surreal
                                Green World

                                • 2006 10 31
                                • 76

                                Hmm, aš irgi nežiūriu daug anime vienu metu, bet kokius du, maximum 3... Pvz. žiūrėti kokį nors ilgesnį, kur vien action, pabosta, tai pakaitalioju su kokiu šiltu, mielu ir kawaii. Kai saldybės užknisa, grįžtu prie veiksmo

                                Comment

                                Working...