Ar skaitote Japoniškas knygas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • BadBoyyy
    Narys

    • 2003 08 03
    • 68

    Autorius Draconica
    Tai, kad perskaičiau beveik viss jo knygas ir man jis pasirodė gerokai pervertintas.
    Iš kurios pusės pažiūrėsi ar ji pervertintas, bet ką jau turi, tai turi savo rašymo stilių, kas jį ir išskiria iš kitų rašytojų, bent mano galvą jo kūrinius daugiausiai skaito būtent jaunesnioji publika ir nebūčiau nustebęs, jei greitu laiku jis pasiims Nobelio premija.
    http://www.arkisound.net - another sound of nature...

    Comment

    • stella
      Shooting Star


      • 2008 09 15
      • 146

      Taip, iš tiesų esu perskaičiusi netgi 3 (!) japonų autorių knygas. Man labai patiko Sei Shonagon Priegalvio knyga, nes leido pažvelgti į senovinę Japoniją ir atskleidė subtilią jų estetiką. Beje, estetiška ne tik tai, kas ten parašyta, bet ir pats knygos apipavidalinimas (čia pagyrimas lietuvių leidėjams). Kita knyga buvo Shoko Tendo Jakuzos mėnulis, didelis kontrastas palyginus su pirmą knyga, bet man tuo metu norėjosi prieskonių, turbūt, dėl to ir ėmiausi skaityti Japonų mafijozo dukters atsiminimus. O trečioji knyga buvo Ryu Murakami 69 (taip, ėmiausi jos dėl pavadinimo). Patiko. Visas tris rekomenduoju ir kitiems.
      _____


      In the future 15 people will be famous

      Comment

      • CemyCemy
        Rimtas forumo narys


        • 2009 06 25
        • 141

        Jakudzos Mėnulį skaičiau Tokia pusėtina, gal būt tik dėl rašymo stiliaus^^ Dar skaičiau Jun'Ichiro Tanizaki Katė, vyras ir dvi moterys, taip pat skaičiau Geišos išpažintį, knyga pasirodė kiek per daug ištempta(tiksliai nepamenu ar japonų autorės ji yra), kas be ko perskaičiau Koji Suzuki visas Skambučio dalis, tikrai labai labai patiko knygos, du kartus visas skaičiau Dar niekad skaitant nebuvo taip baisu O.o Taip pat nebloga autobiografinė knyga Geišos gyvenimas, kurią paraše Mineko Iwasaki Labai greitai persiskaitė visos knygos ^^

        Comment

        • tomasxp
          23 lvl Paladinas

          • 2012 09 11
          • 46

          Ieskojau as knygu parasytu japoniskai visur: knygynuose, turguje, bibliotekose. Buvau rades Vilniuj Mickeviciaus bibliotekoj pora knygu 1/4 lentynos anglisku ir lietuvisku. O as taj ieskojau kur parasyta daugiausia hiragana arba katakana. Radau eilerasciu knyga lietuviu/japonu kalbomis. Dar radau viena grynai kinu/anglu kalbomis too bad. ir buvau rades dvi anglu knygas pavadinimo neatsimenu bet kazkas tipo "Understanding japanese" ten labai man padejo suvokt kai kuriuos dalykus.

          Comment

          • CemyCemy
            Rimtas forumo narys


            • 2009 06 25
            • 141

            Kaip vadinas ta paskutinė knyga?

            Comment

            • Deive
              Naujokas
              • 2013 08 09
              • 2

              Ash esu skaiciusi Naruto 4 labai faina knyga nors ten komiksai bet nieko tokio

              Comment

              • CemyCemy
                Rimtas forumo narys


                • 2009 06 25
                • 141

                Kažin ar komiksai įeina į šią temą..

                Comment

                • tomasxp
                  23 lvl Paladinas

                  • 2012 09 11
                  • 46

                  Va.. biski pasiknisau savo paste ir radau tarp zinuciu kur ragina grazint knygas

                  Japonijos kultura:
                  Japanese Culture : A Short History / H. Paul Varley. - New York ; Washington, 1973. - 227 p.

                  Jap eilerasciai:
                  Šimto japonų poetų eilės / iš japonų kalbos vertė Vytautas Dumčius. - Vilnius, 2012. - 141 p.

                  Tos 2 knygos kurios pagerina supratima:
                  Words in context : a Japanese perspective on language and culture / Takao Suzuki. - Tokyo [etc.], 2001. - 177 p.
                  Making sense of Japanese : what the textbooks don't tell you / Jay Rubin. - Tokyo [etc.], 2002. - 135 p.
                  Paskutinis pakeitimas nuo tomasxp; 2013-08-27, 13:05. Priežastis: 32-bit color :D

                  Comment

                  • Eweliniuks
                    Naujokas
                    • 2009 08 21
                    • 5

                    Perskaičiau daugumą Haruki Murakami knygų. Taip pat Koji Suzuki Skambutis bei Tamsus Vanduo. Per paskutinius metus perskaičiau visą galybę knygų apie geišas, kadangi rašiau istorijos darbą apie jas. Tarp jų buvo ir japonų, ir kitataučių autorių darbų.

                    Comment

                    • RytisLee
                      Naujokas
                      • 2014 01 02
                      • 2

                      Sveiki.
                      Norėčiau nusipirkti Sun Tzu Karo menas ir Yamamoto Tsunetomo autoriaus Hagakurė. Slaptoji samurajų knyga ieškojau knygynuose, net maximoje, bet niekur nerandu... o ir internete rašo, kad šių prekių nebėra pirkti... Gal žinote iš kur galėčiau jas gauti? o gal yra tokių žmonių kurias jau perskaitėte ir parduotumėte?

                      Comment

                      • Euphorigy
                        Naujokas
                        • 2013 12 25
                        • 3

                        Autorius RytisLee
                        Sveiki.
                        Norėčiau nusipirkti Sun Tzu Karo menas ir Yamamoto Tsunetomo autoriaus Hagakurė. Slaptoji samurajų knyga ieškojau knygynuose, net maximoje, bet niekur nerandu... o ir internete rašo, kad šių prekių nebėra pirkti... Gal žinote iš kur galėčiau jas gauti? o gal yra tokių žmonių kurias jau perskaitėte ir parduotumėte?
                        Bijau nuliūdinti, bet Sun Tzu buvo kinietis. O šiaip gali būti blogietis bei piratauti

                        Comment

                        • titanai
                          Lietuviškoji anime svaja

                          • 2012 11 14
                          • 120

                          Šių metų (2017) Nobelio literatūros premiją gavęs autorius mane suintrigavo... Kas nors skaitė kokią Kazuo Ishiguro knygą?

                          Comment

                          Working...