Ar skaitote Japoniškas knygas

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • seijuri
    Nya!
    • 2006 02 16
    • 59

    Ar skaitote Japoniškas knygas

    sveiki.galbut sita tema cia visai ne prie ko, bet man labai knieti jusu paklausti,ar jus skaitot japoniskas knygas.(aisku isverstas i anglu ar lietuviu kalbas)pvz.apie samurajus, geisas ,arba japonu paprocius,tradicijas ar dar ka nors.as neseniai perskaiciau "Geisos ispazinti"........nerealiai gera knyga
    never get a girl mad.....
    especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....
  • Neoner
    We're the Unbound


    • 2005 12 28
    • 109

    #2
    na romanu skaityti neteko, bet skaiciau kazkoki eilerasciu rinkini (japonishkai!), tai kankinausi puse metu kol perskaiciau 15 eilerasciu, paskui uzkniso

    Comment

    • epas
      Narys


      • 2005 08 12
      • 83

      #3
      Man teko skaityti Koji Suzuki "Skambutis" (knyga is vadinamosios "Skambucio" tetralogijos: "Skambutis", Spirale", "Kilpa" ir "Gimimo diena") O_o , seip visai nieko knyga, tik pabaiga kazkokia...neidomi, labai jau viskas paprastai pasibaige ^^v
      Paskutinis pakeitimas nuo epas; 2006-02-23, 22:08.

      Comment

      • seijuri
        Nya!
        • 2006 02 16
        • 59

        #4
        o taj kajp pasibaige, kad neidomi pabaiga
        never get a girl mad.....
        especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

        Comment

        • Youka
          bishoujo

          • 2006 01 30
          • 335

          #5
          murakamis ir abe.
          abe tokia dementia raso, kad o_O
          siaip man patinka, kad turi jie toki specifini supratima, apie fantaziju pasauli, taip supina, kad "neparisi".
          o istoriniu epu jokiu neskaiciau, nesidomejau net, ar yra verstu.
          turiu tik japoniskas pasakas ^^"

          Comment

          • Kandida

            #6
            Kiek zinau, tai knygos "Geisos ispazintis" autorius yra visai ne japonas. Skaiciau keliu japonu autoriu knygas, isimine tik minetasis Abe. O nuo visu samuraju, geisu ir panasiu dalyku jau galva pradeda svaigt ... Man labiau patinka europietiskoji Viduramziu literatura. Nemanau, kad japonai yra kazin kokie rasytojai. Ir siaip knygos geriausios, matyt, britu (aisku ne haris poteris) ir prancuzu. Bet tai, zinoma, tik mano subjektyvi nuomone.
            Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2006-02-24, 14:14.

            Comment

            • KenYoo
              Build to Destroy...

              • 2005 08 28
              • 144

              #7
              Nu skaiciau skambuti ir tamsu wandeni, o jeigu geishos ispazintis tikrai tokia gera tai perskaitysiu, jei gali tai parahyk pm apie ka ji. thnx

              Comment

              • Stone
                Tylus senbuvis

                • 2005 09 01
                • 19

                #8
                Skaiciau Abe knyga kazkokia, tik dabar nepamenu pavadinimo, o knygos po ranka neturiu.
                µTorrent | Why BitComet sucks
                CCCP codec pack | K-Lite Codec Pack

                Comment

                • seijuri
                  Nya!
                  • 2006 02 16
                  • 59

                  #9
                  Autorius Kandida
                  Kiek zinau, tai knygos "Geisos ispazintis" autorius yra visai ne japonas. Skaiciau keliu japonu autoriu knygas, isimine tik minetasis Abe. O nuo visu samuraju, geisu ir panasiu dalyku jau galva pradeda svaigt ... Man labiau patinka europietiskoji Viduramziu literatura. Nemanau, kad japonai yra kazin kokie rasytojai. Ir siaip knygos geriausios, matyt, britu (aisku ne haris poteris) ir prancuzu. Bet tai, zinoma, tik mano subjektyvi nuomone.

                  taip, ne japonas.bet ta knyga parasyta pagal vienos geisos interviu.nesvarbu kad ne japonas,bet knyga grynai apie geisas.ne biskio vakarietisku bruozu.
                  never get a girl mad.....
                  especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

                  Comment

                  • seijuri
                    Nya!
                    • 2006 02 16
                    • 59

                    #10
                    Autorius KenYoo
                    Nu skaiciau skambuti ir tamsu wandeni, o jeigu geishos ispazintis tikrai tokia gera tai perskaitysiu, jei gali tai parahyk pm apie ka ji. thnx

                    zinok absoliuciai nzn nuo ko pradet rasyt.nu biski:ten pasakoja kajp maza mergaite atveza i kijota,i geisu rajona -"gijona".ten jai reikia mokintis geisu meno.taciau jai trukdo kita geisa -hatcumomo.is tikro nzn ka rasyt.tiesiog reikia paskaityt.ydomu paskaityt hatcumomo intrigas
                    never get a girl mad.....
                    especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

                    Comment

                    • yoidore.tenshi

                      #11
                      miu

                      tikriausiai dauguma skaitete Kobas Abe "Moteris smelynuose"
                      http://www.horagai.com/www/abe/english.html

                      o stai dar yra ishversta Kenzaburo Oe knygu. jis net nobelio premija laimejo.
                      http://nobelprize.org/literature/lau...94/oe-bio.html
                      skaiciau jo dvi knygas, abi slogios, liudnom pabaigom. bet itraukia.

                      dar yra Ryunosuke Akutagawa apsakymai (pagal "Rashomon" A.Kurosawa filma pastate), rasytojas baiges gyvenima savizudybe

                      Comment

                      • seijuri
                        Nya!
                        • 2006 02 16
                        • 59

                        #12
                        butinai perskaitysiu to kenzaburo oe knygas.man labai patinka knygos kur pabaigos ne kaip pasakoje.
                        never get a girl mad.....
                        especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

                        Comment

                        • Zaigetzu
                          Kovinis Tinginys

                          • 2006 02 21
                          • 44

                          #13
                          reikes ir man paskaitinet ta geisos ishpazinti, kad jau sakot gera knyga... a knygyne bus sakot?
                          _______

                          Comment

                          • seijuri
                            Nya!
                            • 2006 02 16
                            • 59

                            #14
                            nzn.man taj mama parnese.bet gali pasidairyti
                            never get a girl mad.....
                            especially if she is armed, PMS-ing and happens to be very very cute....

                            Comment

                            • Videl`e

                              #15
                              Neteko skaityt... Bet gal kada ir noreciau

                              Comment

                              Working...