ANIME on TV

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Ozis

    Fma vargu ar yra populiariausias, jis tiesiog dazniausiai turi auksciausia reitinga (tiek anidb tiek daugumoj kitu topu).

    Comment

    • madness_heaven

      seip db pabusiu blonda bus ne i tema , bet sian masciau juk per tv 3 shinzo ar kaip ten, buvo kazkas i anime panasau?

      Comment

      • niekšas
        forumo idiotas

        • 2006 08 23
        • 544

        Autorius madness_heaven
        seip db pabusiu blonda bus ne i tema , bet sian masciau juk per tv 3 shinzo ar kaip ten, buvo kazkas i anime panasau?
        Taip shinzo anime,per liet.kanalus rode nemazai anime,bet didzioji dauguma buvo vaikams.Digimon,pokemon,yu gi oh,Duel masters,shinzo,DBZ,Sailor moon tai cia toki vaikams,bet rode ir rimtesniu Rurouni kenshin,Hellsing,Kite,Mezzo DSA ir... FMA (beveik rode).Dar kelis kartus rode Princes Mononoke.Tai va... galim dziaugtis bent tuo kad musu televizijos bent stengiasi rodyti anime(kad ir ne geriausius).Bet vistiek galim drasiai keikti LNK uz tai kad apip**o mus del FMA

        Comment

        • Youka
          bishoujo

          • 2006 01 30
          • 335

          to myazakio tai pamenu per tv4, ar kaip jie dabar vadinas, pavasariop parode gera handful.
          o del fma neliudekit, gi nusipirko, LNK ne durni gi, gal vercia, gal garsina, gal siaip masto kur cia kist, nes diena lyg ir per rimta, vakare lyg ir per lengvas. na jis jau toks...
          o jei nerodys, tai tv3 perpirks XD tie tai matyt kokia 12 dienos igrus, kai nieks tv neziuri, bet rodys.
          arba tegu per mtv baltic rodo, jie gi "saviakai" ^^

          Comment

          • hanaretsu
            Beealzebub
            • 2006 08 19
            • 135

            Autorius Ozis
            Fma vargu ar yra populiariausias, jis tiesiog dazniausiai turi auksciausia reitinga (tiek anidb tiek daugumoj kitu topu).
            Aš tai ir norėjau pasakyt tik kad dažnai būna kad pamirštu žodžius et dažnesnis variantas kad per daug šneku... Š*das kad fma nerodo, šunsnukiai galėų kokį ent geresnį per TV rodyt,o taidabar Tv gali žiūrė tik jei tavo smegenys skystos(šiuo atveju kai kas jų neuri) :dizzy: nu, aš gal ne į temą

            Comment

            • FreaK`aZ
              Rimtas architektorius




              • 2005 02 22
              • 532

              imo tiktu wisai GTO parodyt per tv vietoj tu debilatoriumu amerikiniu serialu jaunimuj. nu bet tai as cia ne i tema pasakiau ish tikro, tesiog siaip
              "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
              with a sick idea of world domination"

              Comment

              • niekšas
                forumo idiotas

                • 2006 08 23
                • 544

                A kaip jums Duel masters as tai kartais paziuriu,galima pasijuokt,nebloga parodija sakyciau

                Comment

                • Sasumi
                  AquariusKiss

                  • 2006 08 06
                  • 190

                  ajk tu kaj nervina kaj jie su tajs plaukajs krc...mano sukuosena juokinga,as naudoju daug zele... JEEZEZ CRIST!!!

                  Comment

                  • niekšas
                    forumo idiotas

                    • 2006 08 23
                    • 544

                    Autorius Sasumi
                    ajk tu kaj nervina kaj jie su tajs plaukajs krc...mano sukuosena juokinga,as naudoju daug zele... JEEZEZ CRIST!!!
                    Nu bet buna kad ir gerai pavaro.pvz kai jie supranta kad esa animfilme ir pradeda aptarineti jame naudojamus efektus,animacijoje pasitaikancias tendencijas(dar geriau kai jas parodijuoja),arba svarstyti kodel filmo kurejai dare ta ar ana,tai tikrai galima prisizvengt.Siandienos serija tai tikrai buvo juokinga.

                    Comment

                    • Sasumi
                      AquariusKiss

                      • 2006 08 06
                      • 190

                      nemaciau sios dienos serijos.
                      o mane kazkajp net nervina...tajp be rysio net nzn,mane erzina,kajp antaj tas riteris kur skubejo sustabdyt to shobu kovos krc-"juodi akiniai-yra;kietai atrodantys besiplaikstantys plaukai-yra;raudona masina su atidengiamu stogu-yra;suletintas vajzdas kietai atrodantis-yra.ISVADA.na staj,mano pasirodymas buvo yspudingas."
                      YEAH RIGHT IN YOUR DREAMS!!!

                      Comment

                      • yamis
                        Narys

                        • 2006 09 28
                        • 66

                        Seip joa...humoras paimtas labai paprastas ir lengvabudiskas...

                        Man seip Duel Masters per daug nukopijuotas nuo Yu-Gi-Oh

                        Comment

                        • niekšas
                          forumo idiotas

                          • 2006 08 23
                          • 544

                          Autorius yamis
                          Seip joa...humoras paimtas labai paprastas ir lengvabudiskas...

                          Man seip Duel Masters per daug nukopijuotas nuo Yu-Gi-Oh
                          Tiksliau parodijuotas YU-GI-OH
                          Siaip as ir nesakau kad cia geras anime,cia parodija.
                          Paskutinis pakeitimas nuo niekšas; 2006-10-06, 21:41.

                          Comment

                          • Džiro sesė
                            X - Crime of visual shock


                            • 2005 11 12
                            • 604

                            Šiaip jau Duel Master yra senesnis už YU-GI-OH, tad kaip gali būti Duel master nukopintas nuo YU-GI-OH????

                            Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                            Comment

                            • yamis
                              Narys

                              • 2006 09 28
                              • 66

                              Autorius Dziro sese
                              Šiaip jau Duel Master yra senesnis už YU-GI-OH, tad kaip gali būti Duel master nukopintas nuo YU-GI-OH????
                              Tai kad ne nes Yu-Gi-Oh sukurtas 1996,o Duel Masters 2004 Matematika ir pasimato kad YGO yra senesnis

                              Comment

                              • Džiro sesė
                                X - Crime of visual shock


                                • 2005 11 12
                                • 604

                                Tai velnias......
                                o ašen maniau, kad Duel masteris senesnis......
                                Gomen, gomen..........
                                Mano klaida.....

                                Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                                Comment

                                Working...