ANIME on TV

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Audria
    Labai pikta. Neerzinti

    • 2005 09 25
    • 98

    #31
    Na sailor moon pliusas - tikrai grazus piesimas,matos kad senoviskas biskuti,bet tikrai nepasakysi kad negrazu.Dar yra gerai,kad nebutina ziuret kiekvienos serijos,gali kas 2sav paziuret po epa ir suprasi kas vyksta.Toks lengvutis mergytem skirtas anime.Mano puskei (9metu) jis patinka.Tai stai kokiem ziurovam SM rodomas.Kam kabinetis?Nu bet ir mane uzkniso vis besikartojantis garso takelis,pvz ant to taxsido mask vis ta pati uzvaro,arba kokios jos nesavarsnkiskos,be to skrybeliuociaus neapsieina..

    Comment

    • CeraS`VictoriA

      #32
      kiekvienos serijos turinys:

      1.kazkoks ivykis, i kuri butinai isivelia sailor moon'e (nzn vardo )
      2.ji kaunasi apgailetinai
      3.pasirodo jos drauges ir primusa pabaisa (demona ar ka ten)
      4. ji islisvina ta pabaisa
      5.visi vel laimingi
      6. kazkieno *evil laugh*

      ai, ir p.s. be abejo kazkurioj vietoj apsireiks tas "sokingas kauke" ar kaip jis ten

      na o apie piesima pasakysiu va ka... as kazkaip esu toks zmogus kad megstu pamirsti praeiti, nebent tai man butu aktualu. tad ir piesimas: grazus, bet senas.

      Comment

      • L-ani

        #33
        CeraS`VictoriA>>>prajuokinai,bet gryna teisybe.
        kiekvienije serijoje tas pacias nesamones rodo

        Comment

        • arna
          emptiness

          • 2006 06 20
          • 1064

          #34
          anime on TV?

          ka paskutini karta maciau per tv, tai buvo "van helsingas"; rodos is pradžių per VIVA, po to ir per LNK. ir viskas ką mačiau. po to jau daug metų namie nelaikau TV, tiksliau jo nežiūriu :-). jei būtų geras filmų, serialų, laidų repertuaras, gal būtų ir verta įsigyti teliką. bet šiaip tai man tai yra laiko gaišinimas (šiame gyvenimo etape). dažnai apgailestauju, kad tai ką rodo ar rodė per TV, negalima įsigyti DVD formatu.. gaila, kad pas mus nėra užpildyta ši rinkos niša; nes kaip suprantu, kad ja besidominančių tikrai yra...

          Comment

          • KenYoo
            Build to Destroy...

            • 2005 08 28
            • 144

            #35
            Nu tai nebutu wisokiu Bei-Blade ir Yu-Gi-Oh jei nebutu glushu packiu kuriems patinka shietie filmukai (net ne anime). Cia problema be isheities. Juk nerodys tau geru anime per Tv. Juk Tv rupi ar tai ka jie rodo patinka daugumai, o tiesa tokia kad dauguma net nezino kas yra anime, taip kad negaisciau laiko ir nesiskusciau.
            Aisku pasitaiko wo kad parodo koki Samurai X arba Hellsing....
            Paskutinis pakeitimas nuo KenYoo; 2006-06-26, 18:45.

            Comment

            • Tamsos_Elfe
              Dreamer

              • 2005 05 17
              • 24

              #36
              ko taip visi varot ant Yu-Gi-Oh! ? Kuom jis jums neitinka? Ar cia ta pati masine priesinimosi israiska kaip ir Dragon Ball? Kuo daugiau paprastu zmoguciu, negalvojanciu apie anime ziuri,tuo tas animas tampa nebeanimu ir yra viesai niekinamas visu otaku? :/ Keistas jusu poziuris. Del skonio nesigincyjama juk. Ka norim ta ziurim. Ania? Man pvz patinka YGO. Ir netgi zaidziu real kortomis... Ir pazystu daug kam jis patinka. Tai mes vadinasi jau neturim skonio? ar kaip cia tai vadinasi? O kas liecia Helsinga... Man jis nepatiko. Nei jo piesimo stilius, nei tai ka rode. Kuo daugiau kraujo ir t.t. tuo geriau? Ania? Na tada mano supratimas ne toks...
              Hau!

              Comment

              • urahara_san
                hah i need sleep
                • 2006 04 18
                • 28

                #37
                jo elfe teisi. kiekvienam savo ir nereikia varyt kad kox nors anime paskutinis shud*s. man ish esmes anime visi yra geri. tik vieni maziau o kiti daugiau.... na bet cia tik mano beverte nuomone..
                ^^

                Comment

                • Ozis

                  #38
                  Autorius Tamsos_Elfe
                  ko taip visi varot ant Yu-Gi-Oh! ? Kuom jis jums neitinka? Ar cia ta pati masine priesinimosi israiska kaip ir Dragon Ball?
                  Na sie abu animai yra skirti vaikams, kodel vyresnis zmogus turetu svaigti, kad jie yra super geri. Tiesiog uzknisa, kai atbega vaikai, kurie svaigsta nuo DB ar Yugioh, rekdami, kad tai geriausi anime, ir taip atsiranda neapykanta tiems animams, mat yra daug geresniu anime. Siaip as pritariu nuomonei, kad DB/Yugioh/Sailormoon yra s*das (=neypatingai geras, nieko neissiskiriantis anime).
                  Autorius Tamsos_Elfe
                  Kuo daugiau paprastu zmoguciu, negalvojanciu apie anime ziuri,tuo tas animas tampa nebeanimu ir yra viesai niekinamas visu otaku? :/ Keistas jusu poziuris.
                  Jis nera niekinamas, tiesiog jame nera nieko uz ka ji reiktu garbinti, o zinot, kai atbega mazvaikis i koki nors foruma rasydamas "DBZ rullinnnnaaaa. Tai geriausias visu laiku anime. Ka jus apie tai manote?", nu tai kas belieka, manes uzklause mano nuomones as ir sakau s*das (=neypatingai geras, nieko neissiskiriantis anime).
                  Beje cia dar nemaciau nei vieno otako (=zmogus gyvenantis tik manija vienam konkreciam anime pvz Gundam).
                  Autorius Tamsos_Elfe
                  Del skonio nesigincyjama juk. Ka norim ta ziurim. Ania? Man pvz patinka YGO. Ir netgi zaidziu real kortomis... Ir pazystu daug kam jis patinka. Tai mes vadinasi jau neturim skonio? ar kaip cia tai vadinasi? O kas liecia Helsinga... Man jis nepatiko. Nei jo piesimo stilius, nei tai ka rode. Kuo daugiau kraujo ir t.t. tuo geriau? Ania? Na tada mano supratimas ne toks...
                  Hau!
                  Del skonio gincijimasi. Na bent jau reiks pasakyti kas tau butent patinka, neuztenka sakyti patinka ir tiek.
                  Taip ziurim ka norim, taciau nesvaigstam, kad DB ar YGO ar Pokemonai yra geriausias anime. As irgi esu zaides YGO kortomis (pasiskolinau is maziuku karta per langa dar mokyklos laikais) ir galiu pasakyti, kad palyginus su MtG ar kitu rimtesniu TCG jos yra niekas (=neypatingai geras, nieko neissiskiriantis supaprastintas MtG klonas).
                  Na skoni turi visi. Tik vienu jis yra vienoks, kitu kitoks, taciau liaudyje priimta sakyti tureti skoni, kai turima galvoj issiskirti is daugumos, tada jus skonio neturit (mat DB ar YGO garbina milijonai), beto kam sakyti, kad DB ar YGO yra geriausi anime, jei tokiu kaip jie yra dar velniai zino kiek daug. Prasau, patikti gali, bet gal neverta garbinti vieno is minios identisku.
                  Kas del Hellsingo, tai jis yra vienas retu geru animu rodyti per TV. Tokiu kaip Hellsingas yra reta: galinga atmosfera, neblogas siuzetas, realistiski personazai ir ju piesimas...

                  Comment

                  • Lax..
                    reLaxed




                    • 2005 12 24
                    • 516

                    #39
                    Autorius urahara_san
                    kiekvienam savo ir nereikia varyt kad kox nors anime paskutinis shud*s.
                    IMHO čia tokia vertinimo skalė, o ne "varimas"; Jei norit gerų anime on tv žiūrėkit mtv (truputėlį rimuojasi);
                    Autorius Ozis
                    As irgi esu zaides YGO kortomis (pasiskolinau is maziuku karta per langa dar mokyklos laikais) ir galiu pasakyti, kad palyginus su MtG ar kitu rimtesniu TCG jos yra niekas (=neypatingai geras, nieko neissiskiriantis supaprastintas MtG klonas).
                    Savai auditorijai, savi ccg; 9-12m. vaikas nepažais norm. mtg ar munčkino - ir kaštai skiriasi;
                    Paskutinis pakeitimas nuo Lax..; 2006-06-27, 10:42.

                    Comment

                    • Angel of Death

                      #40
                      Nepasakyciau kad per TV yra rode kazka gero. Na bet Rurouni Kenshin, Princess Monoke arba Hellsing nors asmeniskai as jo negaliu pakest buvo verti demesio.

                      Comment

                      • Qone
                        Rimtas forumo narys

                        • 2006 08 28
                        • 156

                        #41
                        Vienas dalykos, kodel nenoriu anime matyt per televizija - igarsinimas. Kor rimtus anime igarsins taip pat, kaip poke/dragon/digi/yugi ir kitokius -monus, tol as tokrai negalesiu viso sito pakest. Kazkada, prisimenu per VIVA vakarais rode Hellsinga, Blue Submarine ir kt. nors ir vokiskai, bet igarsinta gerai.

                        Comment

                        • KenYoo
                          Build to Destroy...

                          • 2005 08 28
                          • 144

                          #42
                          Autorius Qone
                          Vienas dalykos, kodel nenoriu anime matyt per televizija - igarsinimas. Kor rimtus anime igarsins taip pat, kaip poke/dragon/digi/yugi ir kitokius -monus, tol as tokrai negalesiu viso sito pakest. Kazkada, prisimenu per VIVA vakarais rode Hellsinga, Blue Submarine ir kt. nors ir vokiskai, bet igarsinta gerai.
                          igarsinimas mane irgi labai uzknisa, nu nesuprantu kas wercia wisokius filmus ir panasiai? bezdziones? nu kaip galima laikyt teisingu wertimu jeigu reiksme daznai buna totaliai skirtinga.
                          ne vien apie anime kalbu.

                          Comment

                          • KenYoo
                            Build to Destroy...

                            • 2005 08 28
                            • 144

                            #43
                            Nu lnk mane nustebino siek tiek, per lnk rodys FullMetal Alchemist. Oh joy ! now the world(lithuania) shall know the goodness that is anime

                            Comment

                            • FreaK`aZ
                              Rimtas architektorius




                              • 2005 02 22
                              • 532

                              #44
                              and the children in da sandboxes will draw the transmutation circles trying to transmute the sand cakes into the Yu-Gi-Oh cards. Yey
                              "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
                              with a sick idea of world domination"

                              Comment

                              • KenYoo
                                Build to Destroy...

                                • 2005 08 28
                                • 144

                                #45
                                I just love this, it's so kewl~! What pHuN

                                Comment

                                Working...