ANIME on TV

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Shisi

    #16
    Autorius CeraS`VictoriA
    galetu isrinkti tikrai geresnius anime... nius kad ir vaikam... tikrai yra geresniu ir idomesniu nei Sailor Moon... geez...
    o ir vyresniems galetu parodyti ka idomesniu... is bedos ir hellsing'a pakartot... ot kokie... ^^
    galetu...galetu....
    ben man tai Sailor Moon daug geresnis(tik kad labai senas^^) uz DB GT...
    dar ta DBZ tai puse bedos bet ten tai jau atsiprasau...nesamone kazkokia...

    Comment

    • CeraS`VictoriA

      #17
      true true... NIUS BET VIS TIEK!! ^^

      Comment

      • Videl`e

        #18
        Yo pritariu, kad galetu idomesniu uz Sailor Moon rodyt, ber vis sis tas

        Comment

        • KenYoo
          Build to Destroy...

          • 2005 08 28
          • 144

          #19
          Ne sailor moon Videle o Menulio Jureiwe!!! Kaip as nekenciu tu lietuwisku wertimu!!!

          Comment

          • Ozis

            #20
            Autorius KenYoo
            Ne sailor moon Videle o Menulio Jureiwe!!! Kaip as nekenciu tu lietuwisku wertimu!!!
            A kaip dar cia isversi
            cia bent tiesioginis vertimas, pamenu karta maziau filma angliskai "Honey", rusiskai "Lapocka" (kas supranta rusisikai, matyt supranta kad cia viskas ok), lietuviskai "Lietenele" (luzau gal puse valandos).

            Comment

            • Virusas
              Naujokas
              • 2006 01 10
              • 5

              #21
              Dabar kai rytais sailor moon pradejo rodyt tai nelabai yra ka pries mokykla ziuret (anksciau duel masters ziurejau, visai fun). Turbut lnk pigesnio ir senesnio sh. negalejo nupirkt. Dar vienas keistas dalykas: per sailor moon nutrinti japoniski balsai, uzrasyti vokiski ir dar tas lietuviskas vertimas... Vienu zodziu nesamone tas anime per tv, geriau parsipusiu per torentus ka nors normalesnio.

              Comment

              • kita
                spacier than an astronaut

                • 2005 10 13
                • 77

                #22
                Pavėpsojau šiek tiek į tąjį Sailor Moon, ir sunkiai atsidusau.
                Palyginus su šiuo "dalyku" netgi Db Gt, ar DbZ yra šedevras.
                " Mano vardas Bla Bla Doh, man 14, ir mane susirado kažkoks Yada Yada, ir pasakė, kad man reikėti mušti blogiukai. Ir nuo tada aš Mėnulio Jūreivė."

                Net mano mama vos iš juoko nepaspringo. .

                Comment

                • Eisas Kuperis
                  Simintis Sun


                  • 2006 01 25
                  • 355

                  #23
                  Mačiau ta.... kaip jis ten... "Sailor Moon". Mačiau net kokias kelias minutes. Tikiuosi daugiau nepamatysiu, net ir netyčia. Gaila man jau ne penkeri, gal dar pavėdsočiau... bet dabar. Čia man šiektiek idomu pasidarė o kelintu metu tas.... daiktas ir keliu seriju.

                  Comment

                  • Horkis
                    Kritikuosiu žiauriai


                    • 2005 12 23
                    • 637

                    #24
                    Mane per telika ZIAURIAI knisa vertimas. Nuvaziuja i lankas versdami. Ta Sailor Moon maciau gal pries kokis 6 metus tik deja per vokiska kanala, todel nieko nesupratau ir man sis anime nelabai suzavejo.....


                    Comment

                    • Videl`e

                      #25
                      Ziuriu daug kas turi tu nusiskundimu del Sailor Moon O gal pasakykit +sus to anime, zmones?

                      Comment

                      • Shisi

                        #26
                        +sus?
                        uu..na man tai yra sunkoka...bet viena zinau...
                        bet cia seio skirtingai kiekvienam....sitas anime yra senas tai buvo idomu permest anim kokie anime buvo kuriami seniau....na ta prasme senas anime....gal cia +sas nzn...-_-

                        Comment

                        • Džiro sesė
                          X - Crime of visual shock


                          • 2005 11 12
                          • 604

                          #27
                          Asen pasakysiu tik tiek, tokiu anime paziuret butinai reik jau vien del to, kad pastebetum iki kokio lygio anime yra pakiles(ar nusileides) dabar. Ziurint visais aspektais:siuzetu, tekstu, veikejais, stiliumi ar pacia anime ideja.
                          Be to, kiekvienas anime fanas turetu dometis "anime istorija", priesingu atveju toks jau jis ir fanas.......

                          Užsukite in mano FB page: http://www.facebook.com/MaumasArt

                          Comment

                          • madness_heaven

                            #28
                            um...seip tai sveiki as cia naujoke tai vat kalbat apie anime... nu kiek cia ju yra rode ir tik per lnk... vieni is geresniu tai rurouni kenshin, bet ten versdami visiskai i lankas nukeliadavo tai jooooo o seip hellsinga nors tiek rode....bd ta sailor moon...ehem durniu laivas ....ai, bet krc geriau tai negu nieko... db anime galima turet tik per pc... ir tai as nesenai ant to anime uzkibau...tai teziurejau be tu priekyje minetu( ju ovas taip maciau) dar evangelion genesis, bet tik viena ova...ai viena aisku mes turbut anuku susilauksim kol LT prades anime rodyt`

                            Comment

                            • Eisas Kuperis
                              Simintis Sun


                              • 2006 01 25
                              • 355

                              #29
                              Kas labiausiai mane patraukė rodito per TV tai Sol Bianca. Dargi prieš savaite pamatęs anonsa jau žinojau jog tikrai žiurėsiu. Prabėgus kažkiektai metų vėl prisiminiu ir sumaniau pamatyti dar karta. Gaila bet šio anime OST parsiusti nepavyksta. Kagi, kosmosas, ateitis ir nuotikiai visumet traukė. Na Hellsingo aš tikriausiai vienintelis būsiu nematęs dar ir sprendžiant iš mano skonio taip ir liks. O dėl samuraju vertimo, tai kol buvau matęs tik vertima į lietuvių klaba ir apskritai neturėjau žalio supratimo kas per daigtas tas anime, tai ir skūstis memačiau kuo.

                              Comment

                              • Evil_of_Darknesz
                                Suicide is painless...

                                • 2006 04 09
                                • 998

                                #30
                                kazkaip wisi ta pati rasot a negalit per skaityt ir nekartot tu paciu zinuciu nes kol perskaitai tai ir i tulika uzsinori, isalksti......

                                Comment

                                Working...