anime atsiradimas lietuvoje ^^

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    #16
    Iš pogrindžio išėjo tada kai lietuviai atrado internetą. Su anų laikų internetu ir dabar DBZ tebūtu tik multikas. O tiksliausias atsakymas kada anime atsirado Lietuvoje yra "20 ir 21 amžiaus sandūroje" tikslesnį tašką vargu ar galima išspausti nes gausi jau kaip bardakas sako "kaip skaitysi tą atsiradimą."

    Comment

    • zxde
      CQ maniac


      • 2008 06 12
      • 74

      #17
      O aš prisiminiau vieną matytą anime seniai, per BTV kanalą, apie triušį O'hara ir blogietį komplexą kažkokį... gal kas prisimena tikslų pavadinimą? Niekaip jo nerandu, bet, manau, ten anime..?

      „Candy Candy“, „Speed Racer“ - rodė apie 1990 metus gal... tiksliai nežinau, bet dar mažytė žiūrėdavau ir net labai tos Kendi būdavo gaila. Įtraukdavo tie animukai... apie patį žodį „anime“ maždaug sužinojau pamačiusi „Dragon Ball“. Gal per tv tą žodį jie ir paminėjo pirmąkart? O gal kur nors internete išskaičiau...

      Tik kažkaip keistoka, jei neklystu, tai tarp visų animių (senųjų tų) ir tarp naujosios eros (kai atsirado „Dragon Ball“ mada) - kažkoks tuščias be animių man tarpas... nors gal jį kokie „Transformeriai“ ir „Digimonai“ tik buvo užpildę..? Kas nors iš jūsų gal irgi tokį „tarpą“ tarp animių pastebėjot???
      viskas čia skendi iliuzijoje... ir viskas besikartojančiai sukasi ratu... tad būkime kartu...

      zxde - A.M.F | MAL | Anime-Planet | išoriniai LT subtitrai | zxde's versti, taisyti ir įgarsinti anime

      Comment

      • FreaK`aZ
        Rimtas architektorius




        • 2005 02 22
        • 532

        #18
        Autorius zxde
        O aš prisiminiau vieną matytą anime seniai, per BTV kanalą, apie triušį O'hara ir blogietį komplexą kažkokį... gal kas prisimena tikslų pavadinimą? Niekaip jo nerandu, bet, manau, ten anime..?
        Bucky O'hare yra cartoon'as, ne anime http://thepiratebay.org/torrent/4026064/Bucky_O__Hare gali pamėgint atisiųst. O šiaip tai karts nuo karto vis nukrisdavo koks anime į televizijas, ten visokie Voltron'ai, Anne from green gables ir t.t.
        "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
        with a sick idea of world domination"

        Comment

        • kypshius
          Rašytojas



          • 2007 04 17
          • 254

          #19
          Mano mama sakė ėjo kažkada dar LTSR žiūrėt į kino teatrą undinėlės anime kažkokio, taip kad tikrai senai. Dargi kažkada prieš metus ar du buvau įmetęs straipsnį iš mano tėvo laikų komiksų žurnalo apie "mango" (manga).

          Užkalė visus langus ir augina pingviną.

          Comment

          • Shaka
            Dancing Samurai

            • 2010 03 05
            • 295

            #20
            pirmas pats anime kuri maciau buvo Candy Candy. ji tada rode rytais per dar tada TELE 3. man buvo gal kokie 9 ar 10 metu... tai iseina kazkur pries 16 metu. retas reiskinys buvo siaip. bet kad anime kaip anime... net nezinau, gal kai Lietuvele pagaliau apsikompiuterastino ir apsisviete labiau ^^?
            ♪♫░▒▓♦►UNINSTALL◄♦▓▒░♫♪ ------> http://www.youtube.com/user/UNINSTALL404

            Comment

            Working...