Anime rusiavimas arba kaip padaryti tvarka HDD

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • FlameHaze
    The end of everything


    • 2009 05 05
    • 89

    #16
    Autorius Tokeiito
    Sveiki,

    Gal kas galetu pasidalinti patirtimi apie Anime kolekcijos sutvarkyma, surusiavima ir t.t. Kitaip tariant pagal kokias taisykles jus tvarkote savo kolekcija?

    Siuo metu pas mane HDD Anime direktorijoje yra ~400 direktoriju su serialais, vienetiniu filmu failu bei amv . Pradeda darytis sudetinga surasti ka nors konkretaus. Siandien sugalvojau padaryti tam pabaiga ir sutvarkyti betvarke. Taciau pries isradinejant dvirati t.y. kriterijus pagal kuriuos rusiuoti, noreciau isgirsti jusu nuomone siuo klausimu.
    dabartines os eina linkme kai metama failai bet kaip ir katalogavimo stuktura nera kritinis aspketas paeiskos sistemos, filtravimas ir duomenu bazes tagai perima katalogavima.
    I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

    Comment

    • kazuki
      Narys


      • 2007 08 20
      • 60

      #17
      Na, aš pats tai rašausi į DVD, o juos į "diskinyką savo" dedu , nes vistiek kažkada galbūt norėsiu pažiūrėti dar kartą, HDD neišlaukau ilgai senų anime/žaidimų, nes pritrūkstu vietos.

      Comment

      • Gvauz
        Naras
        • 2006 11 18
        • 271

        #18
        darykit taip: peržiūrit anime, įvertinat nuo 1-10 ir jei mažiau nei 6, ištrinat

        Comment

        • baganas
          Narys
          • 2010 08 14
          • 31

          #19
          O as visad vos parsisiuntes/perziurejas nutrinu suberiu pav ir kokybe lieka tik pavadinimas ir serijos nr pvz Name - 01,taip zymiai patogiau


          Comment

          • Gvauz
            Naras
            • 2006 11 18
            • 271

            #20
            aš tai patikusius anime, kurių nenoriu ištrint sumetu į GOOD folder, tuos kur žiūriu arba onhold į kitą folder, o visi kiti tiesiog mėtos šiaip

            Comment

            Working...