AZ senbuviai

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • game.exe
    Rimtas forumo narys

    • 2002 07 18
    • 24

    AZ senbuviai

    hey guyz, nzn ar chia tinkamas bordas shitam postuj but anyway, ar yra dar ishlikusiu anime zonos senbuviu ish senu geru laiku kai anime nerode per telika ir teko downloadintis ishtisus menesius 25mb dydzhio serijas per kaza i savo nerealei didelius(tuometu) 20gb hardus ir isirashineti i cd pas draugus kurie pirmieji turejo irashinejanchius 4x gazo cdromus xD o AZ forumas dar buvo mazhas, violetinis ir visi vieni kitus pazhinojom?

    atsimenu AZ buvo dar toks freestyle forumas, userei siulidavo kokiu mum reik lentu ir turejom atskira lenta forumo svechiams ish uzhsenio, taipat experimentine hentai lenta su invite only apsauga nuo nepilnamechiu (px kad mes patis visi buvom nepilnamechei xD)

    well those where the days, ir buvo idomu ar dar yra chia ishlikusiu zhmoniu ish tu laiku
    wOOt!!

    a proud member of #ANIME+
  • Airiz
    מיד





    • 2004 01 09
    • 1656

    #2
    hm..siunčiausi į 4GB HDD anime mIRC fServe pagalba iš DALnet'o. Orientavaus grynai iš pavadinimų, arba paveiksliukų iš to anime. Tysiau HDD pas kitą kad įrašytu į cd, iš Klaipėdos gavau Evangelion'a š*dinos kokybės . Tais laikais dar forume nesilankiau, sėdėjau ( ir dar kartais pasėdžiu ) #anime kanale.

    Comment

    • Bardakas
      Žmogus Ne





      • 2005 09 22
      • 1462

      #3
      #anime kanale sėdėdavau, kazaa buvo kažkoks lobis, bet azonoj kiek vėliau teko apsilankyt. Tiesa dar seniau interneto neturėjau, tačiau vaizdajuostėse galėdavai atrast tikrai gero old-school'o, taipogi kabelinė televizija naudos davė. Bet vienaip ar kitaip jaučiuos AZ senbuviu, nes man rodos tokių kurie nuo pradžių čia yra, liko vos keli. Neskaityčiau žmonių senbūviais kurie su forumu ar jo nariais susiję vos keletą metų.
      Maybe on Earth, Maybe in the Future
      sigpic
      Kurokawa idėjinis lyderis
      Lėtai keičiu slaptažodžius

      Comment

      • Botaro
        Akuma


        • 2005 11 17
        • 196

        #4
        i #anime ir dabar kartais dar uzsuku, bet weikejai dabar ten tik del waizdo. Kartais dar topic kazkas pakeicia, bet daugiau nieko. Kai pradejau labiau dometis anime, tada ir susiradau AZ. Apie torentus ne girdet nebuwau girdejes, su tarybiniu telekomo netu traukdawau wisa sh ish tako FTP.
        Per 4 metus sugebejau forume ishstenet wos per 300 postu. Na aishku galima mane pagirt, kad nefloodinu, bet wistiek
        I have the Holy Lance

        Comment

        • Sable
          The Hitchhiker





          • 2005 03 11
          • 1530

          #5
          Emm, na buvo laikai, nors ir ne tokie seni mano galva, kai ir pats per kazaa siunčiaus. Pirmąjį samoningai parsisiųstą animą, t.y. NGE irgi iš ten parsižvejojau, svėrė tikrai mizeriškai palyginus su dabartiniais formatais ^^ o AZ jau vėliau tik atsiduriau.

          Comment

          • FreaK`aZ
            Rimtas architektorius




            • 2005 02 22
            • 532

            #6
            Kažkaip niekad nebuvau Kazaa fanas, tai pirmieji atsitempti anime'ai buvo per iMesh'ą. Tiesa, kai buvo tie 4 gb hdd, aš dar matyt ant nintendo marijo gainiojau, pirmus anime'us kroviau jau į 20 gb hdd, tiesa ir tai buvo tik tokie movie'ai, kaip GITS ar Ninja Scroll. Sedėjau ir #Anime kanale, tiesa ten nesireiškiau, nes kažkaip būdavo dienų kai už bet kokį žodį Nonstop'as banais dalindavosi.
            "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
            with a sick idea of world domination"

            Comment

            • sek0ne
              AnimeMinusFamHator




              • 2007 04 28
              • 1260

              #7
              o, game.exe. nu as tokiu laiku senu nepamenu, nes animus be interneto siusdavau

              Comment

              • Evil_of_Darknesz
                Suicide is painless...

                • 2006 04 09
                • 998

                #8
                Aš nemanau, kad senbūviu galiu vadintis, bet mirc'e irgi esu nemažai laiko praleides, nick'as berods buvo GameBoy ir dar kažkoks. Maniškiai pirmieji anime irgi per Imesh arba Ares buvo parsiūsti, tai buvo dbz filmai ir flcl atsimenu, po metų flcl vėl norėjau pasižiūrėti, tai siunčiausi iš DC++ (nonstop'o hub'o) ir berods killerbee buvo pasharines. Dar pamenu, kai mirc'e nonstop'as man irgi baną užmetė, nes perdaug keiksnojausi...

                Comment

                • Daan
                  Administratorius

                  • 1998 10 30
                  • 176

                  #9
                  jo brač senimas , sveiki sveiki

                  geri irc laikai buvo bei iki irc laikai, da pamenu kaip game.exe durnino mane, kai pirmą kart #anime užsukau

                  Comment

                  • zio
                    Administratorius


                    • 2000 02 22
                    • 264

                    #10
                    Autorius game.exe
                    ar yra dar ishlikusiu anime zonos senbuviu ish senu geru laiku kai ... o AZ forumas dar buvo mazhas, violetinis ir visi vieni kitus pazhinojom?
                    Praktiškai be Daan ir manęs ne. Apmaudu, buvo tiesiog visi savi ir besireiškiantis kažkokiam mažam savo forume. Buva geri laikai : ) mačiau tiesa prieš kokius metus keletą narių užsukusių vėleis, bet matyt tik tam vienam kartui, nostalgiškai taip. Šiaip kai vartotojų sąrašo neradau, tai negalėjau pasižėt iš pat pradžių prisiregistravusių narių lankomumo.

                    Per greit tos dienos lekia.

                    Autorius game.exe
                    atsimenu AZ buvo dar toks freestyle forumas, userei siulidavo kokiu mum reik lentu ir turejom atskira lenta forumo svechiams ish uzhsenio, taipat experimentine hentai lenta su invite only apsauga nuo nepilnamechiu (*cenzūra* kad mes patis visi buvom nepilnamechei xD)
                    Tai čia tu buvai su sesę nepilnametis

                    Comment

                    • game.exe
                      Rimtas forumo narys

                      • 2002 07 18
                      • 24

                      #11
                      Kažkaip niekad nebuvau Kazaa fanas, tai pirmieji atsitempti anime'ai buvo per iMesh'ą.
                      jo kazhka miglotai atsimenu irgi apie ta programa, o kartais imeshas ne tapati kazaa su kitu pavadinimu buvo? dar atsimenu priesh tai kai pradejau kazaa naudoti, naudodavau morpheus kuris buvo tapati kazaa irgi ir prie topat networko jungdavosi tik kitaip vadinosi ir kitokia ikonke turejo xD, o poto parejo emule i trasa
                      o, game.exe. nu as tokiu laiku senu nepamenu, nes animus be interneto siusdavau
                      njo, tu tai paradopxas buvai tais laikais, kai neto neturintis zhmogus su didzhiause anime kolekcija kaune XD chiuju vis dar tebera inai didzhaiuse nes ash tai jau senai praradau vilti tave prisivyti ir nustojau rinkti anime, galiausei kam to reik jeigu izhengeme i toki amzhiu kai viskas yra chiapat internete ir tiesei online gali zheti, kazhkaip 21 amzhius nuzhudo visa zhavesi, anime dabar rodo per telika ir tai tapo kazhkokiu popsu, seniau anime buvo toks kai undergroundas, musu buvo gal koki 20 snukiu an visos lietuvos xD pakol sangoko per telika neparode, tada uzhfroodino #anime visokie gokai gohanai vedzhiotai ir tt o paskiau atejo nonstopas ir ishvadavo #anime ish jo kanchiu galutinai



                      geri irc laikai buvo bei iki irc laikai
                      ne tiek irc kiek apskritai interneto laikai, sheip AZ man turi tokia sentimentale verte nes tai buvo apskritai mano pirmoju pazhintis su tokiu dalyku kai forumas and i had the most fun here (nu ir dar LNK pakol 7x neishoko i trasa ir nenuzhude forumo)

                      Žodžiu - "Kas buvo - pražuvo, negrįš jau niekados".
                      na, niekas to ir nebando nugynchiti, still doesnt change the fact that seni laikai pwnz naujus laikus lol
                      Viskas šitame video paaiškinama :
                      lol shitas primine man kita videka http://www.youtube.com/watch?v=up863eQKGUI

                      Praktiškai be Daan ir manęs ne.
                      vo tavo nikas man ishkart nostalgija sukele xD nemachiau taves gal koki 5 metus tai tikrai xD su daan tai dar rodos kazhkur priesh metus kalbejau mirke, dar su dotcomu pasishneku karta per 2 metus kai jis uzhsuka i interneta trumpam XD o su masenko tai ash pastovei IRL toosinu, btw kaip DJ laikosi?

                      Tai čia tu buvai su sesę nepilnametis
                      ne esme XD, o sheip buvo be manes dar daug kitu, kaip pvz kawaii su jane
                      Paskutinis pakeitimas nuo game.exe; 2009-09-01, 14:11.
                      wOOt!!

                      a proud member of #ANIME+

                      Comment

                      • Airiz
                        מיד





                        • 2004 01 09
                        • 1656

                        #12
                        O šiaip Daan ir Zio buvo nowJapan ...

                        Comment

                        • sek0ne
                          AnimeMinusFamHator




                          • 2007 04 28
                          • 1260

                          #13
                          ne paradoksas, o fenomenas lol
                          gali pavyt, jei stengsies, nes as beveik nieko neberenku is animu. nes nebera beveik geru. vien chlamas ir popsas. bet siuolaikiniam vaikiam tinka.
                          Mariux, a butina kistis? tais laikais, apie kuriuos kalbam, tu dar i 2 klase vaiksciojai

                          Comment

                          • game.exe
                            Rimtas forumo narys

                            • 2002 07 18
                            • 24

                            #14
                            atsimenu dar turejau pentiuma 2 bet optai kaip 1 buvo ir filmai kazkodel strigdavo... damn tai laikai buvo... ;D
                            jo man ir panashios parkes budavo kai bandydavau "geros" kokybes animus zheti, turejau celerona 600, jau tipo geras kompas skaitesi bet kai pabandzhiau gits geros kokybes pazheti tai vaizdas nuo garso atsilikinedavo, o dabar ta gera kokybe chiuju net youtube pralenke xD

                            O šiaip Daan ir Zio buvo nowJapan ...
                            a rimtai? tai ko hebra neapsireishket prie mano staliuko? ash ten visas 3 dienas pahmielnas sedejau
                            Paskutinis pakeitimas nuo game.exe; 2009-09-02, 17:55.
                            wOOt!!

                            a proud member of #ANIME+

                            Comment

                            • sek0ne
                              AnimeMinusFamHator




                              • 2007 04 28
                              • 1260

                              #15
                              Autorius Airiz
                              antras pentiumas ...
                              Turėjau Celeron'a 333 Mhz, net 160mb RAM, 4ta GForce 64 MB ir HDD ...4 Gigu..su tokių kažką pažiūrėti jau budavo šventė, bet Duke 3D eidavo gėriau už Crysis
                              tai cia kietas kompas
                              mano buvo 400tinis atlonas su 32ram ir 8mb vaizdeku

                              Comment

                              Working...