Parodykim savo kolekcijas!

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Derogatory`
    Loki'd


    • 2007 10 06
    • 350

    #46
    Na, nei aš renku tai labai nei ką, bet šiek tiek anime tematikos daiktų turiu. Aišku, mano pasididžiavimas - DOGS: Prelude.
    Tai va čia nuotraukėlos. O šiaip dar ketinu įsigyti Kaminos iš TTGL statulėlę. :>

    Comment

    • Yukari Murasaki
      steamheart


      • 2009 01 16
      • 215

      #47
      negaliu neįsikišt, gavau dovanu Hotaru (kurią baisiai myliu) raktų pakabuką ^_____^
      šeip rankos nedaeina viską į krūvą sudėt ir nufotografuot, nors nedaug ką ir turiu. :3

      [link]

      Comment

      • FlameHaze
        The end of everything


        • 2009 05 05
        • 89

        #48
        Saber kolekcija
        Spoileris:


        siaip kas ten rase del katanu tai mane visai domintu kazkas tokio
        http://www.youtube.com/watch?v=z8uaUgke1mQ
        tik reikia pasidomet kokie lietuvoj istatymai del tokiu daiktu laikymo bei ivezimo i saly.
        Paskutinis pakeitimas nuo FlameHaze; 2009-06-09, 11:33.
        I am the bone of my sword. Steel is my body and fire is my blood. I have created over a thousand blades. Unknown to death. Nor known to life. Have withstood pain to create many weapons. Yet, those hands will never hold anything. So as I pray, unlimited blade works.

        Comment

        • Izzo
          one vs all, DIE AZ!



          • 2007 02 25
          • 1530

          #49
          Derogatory-san, pavydžiu Dogs. Na nieko, kitąmet visas 3 pasiimsiu
          SCREW YOU, PEOPLE!

          Comment

          • Lantislt
            ♥♥♥



            • 2009 02 27
            • 135

            #50
            Šįkart savo kolekciją papildysiu kai kuo kitu, nei figūrėle. Užsisakiau Dollfie Dream Yukino :

            Negaliu sulaukti, kada ji pas mane atkeliaus. Reikia pradėti ieškoti jai kokių nors normalesnių drabužių.

            Comment

            • Egura
              Super mega ultra rašytojas


              • 2007 05 17
              • 684

              #51
              Autorius Lantislt
              Šįkart savo kolekciją papildysiu kai kuo kitu, nei figūrėle. Užsisakiau Dollfie Dream Yukino :
              Negaliu sulaukti, kada ji pas mane atkeliaus. Reikia pradėti ieškoti jai kokių nors normalesnių drabužių.
              ohhh... aš jau galiu įsivaizduot kiek visas šis reikalas kainuoja...
              Net ir dirbantis žmogus nelabai gali sau leisti ...
              Kažkada buvau nužiūrėjus vieną BJD
              Spoileris:

              Bet kai pagalvoji , kad be siuntimo visas šitas reikalas apie 2000 litukų kainuotų, o dar pašto išlaidos ir muitas.... nu jo, ne kiekvienas gali sau tai leisti... Ir deja, prekyboje jo nebėra jau

              Comment

              • Lantislt
                ♥♥♥



                • 2009 02 27
                • 135

                #52
                Dollfie Dream kainuoja mažiau nei kitos panašaus dydžio BJD(dažniausiai) - Super Dollfie ir t.t. Yukino - kuri yra viena iš dviejų standartinių Volks leidžiamų Dollfie Dream, kainuoja 39900 YEN. Tuo tarpu Dollfie Dream pagrįstos žinomais anime veikėjais kainuoja žymiai daugiau.

                Comment

                • Hikari_
                  Mental

                  • 2008 02 27
                  • 981

                  #53
                  Kaip as pavydziu tiems kurie turi tokiu daiktu ir moka juos nusipirkt
                  Na o as turiu tik Bleach ir CodeGeass zenkelius, geishos lele ir katana (nors cia labiau prie japonijos nei prie anime) ir keleta sailor moon spalvinimo knygeliu is labai seniai

                  Comment

                  • zhmogeliukas
                    Super mega ultra rašytojas

                    • 2007 03 21
                    • 722

                    #54
                    Vat būtent >_<'' Žmonės prisirenka tokio stuffo apie kūrį mums tik pasvajotXD
                    O mano anime related stuff va čia visas. Nieko ypatingo šeip

                    Tik visi kažkaip talpino viską į kelias ar kartais net vieną fotkę..man taip nesigauna, nor sužmušk, kambarys mažas, stalas dar mažesnis, tai dėsiu po tiek kiek tilpo, kiek nepamiršau atskirai~

                    1-2. Daisuki žurnalas iš vokietijos, jūgla žurnaliukai kažkada pirkti kioskely prie norfos.XD Manga katalogas gautas mainaisXD Gravitation ex. pirmas volumas iš interneto, raito iš koishopo, tokyo new new maišelis kažkada maximoj kur užsakymus daro užsakytas, 2 ženkliukai, doremi mergytė pirkta palangoj, lipdukai iš kiosko, ir keli dvd filmai bei vienas žaidimas.
                    Spoileris:



                    3-5. ženkliukai, plakatas ir dvi knygutės - dienorasčiai. Dar toj pat foto jenga(tai čia lb jp), bet nelabai, tiesiog buvau pamiršus, o kad per naują nefotkint kartu sudėjau.
                    Spoileris:





                    Tai viskas. Anime related daiktų daugiau nėra (lt mangos nedėjauXD)
                    O taip norėtusi kokios dar mielos statulėlėsXD
                    gana svajotXDD

                    o seip nežinau, ar čia ar ne čia, bet kiek daugiau (bent kiek mano protas išneša) prisirinkusi esu japoniškų dalykėlių ir to kas susiję.

                    tai būtų žurnalai, lakstinukai, mini knygelės, kalbos okymuisi stuff, keturi diskai (lol kurių iš diskų tikrai neklausau, o ir taip mažai dbr to klausauXDD ir kam aš tai pirkauXDD) taip pat du fruits albumai (nepigūs O.o'') ir įv. knygos ir dvd kurių daugiau ar mažiau turi kiekvienas.
                    Iš čia labiausiai saugau tiks 3 viršutinius žurnaus,hide knygą, fruits albumus ir aną psl iš žurnalo. Visa kita gaut lengviauXD
                    Spoileris:



                    Ir paskutinis {spoileris} bus toks:
                    Mano siena : plakatai, puslapiai, piešiniai (imouto jiro XD), spauzdinti pikai, ir t.t.
                    Kitoj foto manekineko (jei tikraiXD) kačiukas ir didelė veduoklė. Toliau vaza ir lentelė kurią atvežė draugė. Po to ženkliukai (net nereikėjo jų gal fotkint) visi gali gauti. VInei pirkti fantasmagorijoj, kiti užsakinėti eurokoj. Kitoj foto yra dėžutė, trintukas ir mini lėlytė tradicinė kuriuos irgi man iš japonijos atnvežė. Ir pakabukai telefonui. Vieną gavau mainuose, o kitą parverė unni Eglaya.Dėkočiau visą gyvenimąXD
                    o paskutinėj fotkėj katana.
                    Spoileris:



                    Vsio.
                    p.s. greit gal gausiu prince of tennis ženkliuką shonen-ai tematika, hehehe XD

                    Comment

                    • rosario2vampire
                      Room sized logic
                      • 2009 02 08
                      • 33

                      #55
                      siandien atsiunte 3 naujus daiktus, Kurumu Kurono mouse pad ir How to Draw Manga 1,2 dalis:



                      100%: WEIRD
                      100%: LOVED
                      100%: EUROPEAN
                      100%: STOOPID
                      100%: INDEPENDENT
                      100%: FILLED W/ WATERMELON JUICE 8D

                      Comment

                      • sek0ne
                        AnimeMinusFamHator




                        • 2007 04 28
                        • 1260

                        #56
                        toks nedidelis daikciukas (masina irgi jananese)

                        Comment

                        • xipzo
                          I hate IDIOTS

                          • 2009 04 16
                          • 224

                          #57
                          As nieko tokio neturiu nk nebus reiks lyst i eBay apsipirkt Cia ziuriu kaikuriue grazias kolekcijas turi
                          My Anime List <---
                          Waiting for Peacefull summer...

                          Comment

                          • Lucion666
                            Forumo maniakas

                            • 2007 04 08
                            • 430

                            #58
                            ZMONES!! NEGI TAIP SUNKU UZDET SPOILERI/tik thumbnail'a, KAD KAZKOX PAVEIKSLIUKAS PER VISA EKRANA NEBUTU??




                            P.S. Zhmogeliukas, turiu ir as tokia ACME pele

                            Comment

                            • Egura
                              Super mega ultra rašytojas


                              • 2007 05 17
                              • 684

                              #59
                              Ant sienų kabo keletas plakatų, šiaip keletą random niekučių turiu.
                              Tingiu fotkint, tai parodysiu tik nedidukę manga kolekciją:
                              Spoileris:

                              Spoileris:


                              Ir šiandienos parėjęs siuntinukas
                              Spoileris:


                              o čia smagiausia siuntinio dalis
                              Spoileris:

                              Comment

                              • SaimonasSako
                                Manga >>> Anime

                                • 2008 03 13
                                • 164

                                #60
                                Egura Kiek mangų, kaip norėčiau pavartyt
                                Iš kur čia tokia įspūdingą kolekcija? Visai kitas jausmas skaityt
                                manga iš knygutės, iš savo ranku, ką tik Lietuvoje išleidžia ta iškart
                                imu, nesvarbu ar patinka pati istorija ar ne... Tai jau tampa kažkokia...
                                MANIJA
                                Dar neskaitei Berserk??? Tada nežinai kas yra TIKRAI GERA MANGA!!!
                                NEDELSK - CLICK TO READ IT!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...