How to be a moe girl

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Silvestras
    Rimtas forumo narys



    • 2008 04 18
    • 162

    #16
    Autorius Dancia
    http://www.wikihow.com/Buy-Girl-Pants-if-You-Are-a-Guy
    Nerasčiau posto kur tai papostint, bet labai labai noriu parašyt. Bernam tokios kelnės irgi yra, o gal aš sumaišiau parduotuves(joke žinoma)?
    Taigi čia Emo stylas,ir visiškai nieko keisto ar nenormalaus,tokius daug kas nešioja ir pas mus Lietuvoje.Beje labai šauniai atrodo + prie vensų tinka.Aš kažkada tokius irgi nešiojau,ruošiuosi dar pirkt nes labai gražūs ir tinkantis.Šiaip nemanau,kad tokios kelnės bendrai skaitosi kaip mergaitiškos,na daugumai gal ir taip,ypač Lietuvoi kur daug atsilikėlių,bet dabar visi stiliai labai paplitę,viskas susimaišę,taigi šiuo atveju labiau nuo skonio ir požiūrio priklauso.

    Comment

    • Dancia
      Loading - Please wait...

      • 2008 03 23
      • 50

      #17
      Autorius persona
      Taigi čia Emo stylas,ir visiškai nieko keisto ar nenormalaus,tokius daug kas nešioja ir pas mus Lietuvoje.Beje labai šauniai atrodo + prie vensų tinka.Aš kažkada tokius irgi nešiojau,ruošiuosi dar pirkt nes labai gražūs ir tinkantis.Šiaip nemanau,kad tokios kelnės bendrai skaitosi kaip mergaitiškos,na daugumai gal ir taip,ypač Lietuvoi kur daug atsilikėlių,bet dabar visi stiliai labai paplitę,viskas susimaišę,taigi šiuo atveju labiau nuo skonio ir požiūrio priklauso.
      Tai aš ir sakau, kad ne mergaitiški.

      I would love to change the world, but they won't give me the source code.

      Comment

      • Intrigante

        #18
        Mano vienas draugas tokias nešioja, kai išgirdau,kad specialiai moteriškas perka, stebėjaus, neyprasta ir tiek, bet šiaip nieko nenormalaus tame nematau.Jei jam patinka ir tinka,tai kodėl gi ne.

        Comment

        • zeo
          forumo idiotas
          • 2008 10 30
          • 152

          #19
          per daug jau saldu. prisigalvoja veju, geriausia buti savimi, manau.

          Comment

          • enjutsu
            Rimtas forumo narys

            • 2008 08 19
            • 131

            #20
            vo sitas picas jum atsakymas i jusu maldas


            sigpic

            Comment

            • Rikka
              Push The Limits


              • 2008 07 12
              • 91

              #21
              SExy and cute. sweet and nice. Blemba, susizavejau moe

              Comment

              • Lucion666
                Forumo maniakas

                • 2007 04 08
                • 430

                #22
                Patinka man tos moe girls

                Comment

                • Renata
                  Meanie


                  • 2008 05 25
                  • 715

                  #23
                  man tos moe nepriimtinos, visa laika buti kaip kokiai lelei , tas pats kaip engti savo paties emocijas. esu visiska anti-moe
                  AnimeList // Last.fm // DeviantArt

                  Comment

                  • Verdict
                    Draugiškas dėdė

                    • 2007 11 05
                    • 95

                    #24
                    Autorius Renata
                    man tos moe nepriimtinos, visa laika buti kaip kokiai lelei , tas pats kaip engti savo paties emocijas. esu visiska anti-moe
                    Na, žinoma, elgtis kaip "tutorialuose" parašyta gali būti kvaila...Tačiau kartais, pabandžius, galima pamatyti, jog gyvenimas visai gražus pasidaro.

                    Matau daug pasisakymų kad tas ir anas yra "antimoe". Gal neteisingai interpretuoju, tačiau susidaro vaizdas, jog "nepernešat" ne tiek stiliaus, kiek pačių žmonių,turinčių tokį charackterį/bandančių tokiais būti...Nejau žmonės tokie netolerantiški pasidarė, kad net moe nepripažįsta
                    Kiba teks laikytis plano ir emigruot į Japoniją, eh...

                    Comment

                    • Lucion666
                      Forumo maniakas

                      • 2007 04 08
                      • 430

                      #25
                      [QUOTE=Verdict;100681]Kiba teks laikytis plano ir emigruot į Japoniją, eh...[/QUOTE]

                      Palaikysiu shia minti

                      Comment

                      Working...