Veoh TV

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Fraifan
    replied
    Kažką forumuose rašė, kad čia kažkaip bando vartotojų skaičių modifikuot ar kažkokias tokias machinacijas...

    Rašyti komentarą:


  • Hellsing_lover
    replied
    Kažkoks nesusipratimas. Kai pamačiau, kokias nesąmones pradėjo daryti Veoh tv, tai vos iš kedės nenuvirtau. Niekaip nesuprantu, kodėl, nei iš šio, nei iš to, pradėjo tokias 'varkias' daryt?

    Rašyti komentarą:


  • Fraifan
    replied
    Autorius Futari
    Butinai pasirasysiu. Pasiutimui nebuvo ribu, kai pamaciau ta uzrasa. Kaip as be savo mielojo SOUL EATER?! D: Isizeidziau, esu nusivylus tuo Veohu...
    Esu 221oji pasirasius pries internetine diskriminacija!

    As irgi maniau, kad Veoh TV duos vilciu, bet kurgi tau.
    :O 221? aš kai pasirašinėjau ( tai buvo apie 15h) buvau 151 ar 152

    Rašyti komentarą:


  • Lov'Za
    replied
    Veoh Tv irgi neveikia ;(

    Rašyti komentarą:


  • Futari
    replied
    Butinai pasirasysiu. Pasiutimui nebuvo ribu, kai pamaciau ta uzrasa. Kaip as be savo mielojo SOUL EATER?! D: Isizeidziau, esu nusivylus tuo Veohu...
    Esu 221oji pasirasius pries internetine diskriminacija!

    As irgi maniau, kad Veoh TV duos vilciu, bet kurgi tau.
    Paskutinis pakeitimas nuo Futari; 2008-05-31, 18:14.

    Rašyti komentarą:


  • Lov'Za
    replied
    visalaik ziuredavau penktadieniais per Veoh Naruto:Shippuden ir Bleach o dbr uzblokino nu kas per nesamone , juk Veoh toks geras dalykas o dbr block nu negaliu , nu ka padarysi? reikes siust reiskes

    Rašyti komentarą:


  • MissMurder
    Guest replied
    kai pasakei... tai žiūriu, kad man irgi nerodo Death Note. o.O reikės bandyt siųstis.

    Rašyti komentarą:


  • Fraifan
    replied
    Per programa kas, kad leidža ieškot, bet nepaleidžia filmukų Rodo juodą ekraną, kuriame Loading sukasi ir viskas, lauk kiek nori...

    Rašyti komentarą:


  • MissMurder
    Guest replied
    taigi nėra taip blogai. manęs neužblokavo. paprasčiausiai neik ieškoti pačiame tinklalapyje, eik ieškoti per programą.

    Rašyti komentarą:


  • Fraifan
    sukūrė giją Veoh TV

    Veoh TV

    Veoh TV buvo vienas iš didžiausių anime filmukus talpinantis tinklapis... Bet šiandien, kai norėdamas pažiūreti naujas D. Gray-man serijas įėjau į Veoh TV tinklapį buvau nemaloniai nustebintas... Prieš akis iššoko užrašas: " Veoh TV is no longer available in Lithuania". Pasirodo, jau yra užblokuotos 34 pasaulio šalys ir šis skaičius vis auga. Tokie Veoh TV veiksmai yra interneto vartotojų diskriminacija, taigi būčiau dėkingas, jei kas nors pasirašytų šią peticiją:

    http://www.petitiononline.com/aid/petition.html

    Iš anksto ačiū.
Working...