Veoh TV

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts

  • Vik
    replied
    Atsisiųskit Hotspot Shield ir tas veoh veiks kuo puikiausiai.
    pati išbandžiau ir esu labai laiminga.
    http://anchorfree.com/downloads/hotspot-shield/

    Rašyti komentarą:


  • BlooDy
    replied
    Autorius animukeee
    neziuriu online 100% onile widio koybe manes tikrai ne tenkina geriu parsiunciu nors pas mane geras netas be problemu eitu ziureti man taip ira swarbu kokibe waizdo ir igrasinimas tokio online ne gusi waizdo koki gauni prasiunte
    wienintele wieta supratau kur "brag'ini" kad neta gera turi.

    O del veoh tj jo online video kokybei jokiu priekaistu neturiu, kj turejau nepergreiciau interneta ir siustis nelabaj apsimokejo tj kelis full anime per ziureti online kaip clannad ar lamune and etc

    Rašyti komentarą:


  • SeiSoraYu
    replied
    Gomen Animukeee, bet žinok neįmanoma suprast ką tu parašei ten.Gal kai parašai perskaityk <_<

    O dėl veoh tai man kažkaip online nerodo , bet kas library`je yra tai rodo.

    Rašyti komentarą:


  • animukeee
    Guest replied
    neziuriu online 100% onile widio koybe manes tikrai ne tenkina geriu parsiunciu nors pas mane geras netas be problemu eitu ziureti man taip ira swarbu kokibe waizdo ir igrasinimas tokio online ne gusi waizdo koki gauni prasiunte

    Rašyti komentarą:


  • Flare
    replied
    Veoh užblokavo visas šalis, kur buvo mažiausiai vartotojų. Galima apeit tą blokavimą naudojantis įvairiom proxy programom ir pasinaudojus neužblokuotų šalių IP adresais. www.instantz.net yra daugiau info.

    Rašyti komentarą:


  • Nemu
    replied
    Autorius dArt
    Dėl petecijų nemanau, kad jos šiuo (ir bet kokiu kitu) atveju kažkokią įtaką turės. Nutraukdami palaikymą Lietuvai ir kitoms šalims, VEOH puslapio administratoriai puikia žinojo, kad tie vartotojai taps nepatenkinti.
    cia isdalies ir as su tuo sutinku ... nemanau kad jie del ju cia vel leis i LT Veoh'a ,bet uzbalsuot vistiek reik nuo to blogiau nebus

    Rašyti komentarą:


  • dArt
    replied
    Kaip kam patogiau. Bet jeigu žiūreite ONLINE tai vadinasi vadinasi normalus pas jus greitis, nes netikiu, kad laukiat kol už loadins, tai vienodai galėtumėte ir atsisiųsti, reikia tik šiek tiek noro ir žiinių imtis kažko naujo

    Dėl petecijų nemanau, kad jos šiuo (ir bet kokiu kitu) atveju kažkokią įtaką turės. Nutraukdami palaikymą Lietuvai ir kitoms šalims, VEOH puslapio administratoriai puikia žinojo, kad tie vartotojai taps nepatenkinti.

    Rašyti komentarą:


  • Nemu
    replied
    Nesamone... as visus anime ziuriu tik online... ten buvo vienas is mano didziausiu saltiniu ... gerai kad dar kituose psl. pwz zomganime kur yra veoh nuorodos dar rodo ... as katik pasirasiau ir esu 719 ....

    Rašyti komentarą:


  • dArt
    replied
    Nesuprantu aš ko jums visiems reikia laukti.

    Nejaugi žiūrit tik vieną ar du ir tik ONGOING anime.

    Užstatau, kad man siųstu, o tuo metu pažiūriu kokį kitą, kur jau turiu atsisiuntęs, bet dar nespėjau pažiūrėti. Dažniausiai dar turiu kokį pilną parsisiuntęs, tai jeigu neturiu ką žiūrėti ar labi lėtai siunčia visada galiu peržiūrėti kelias serijas, kol pabaigs siųsti.

    Na aišku gali būti įvairių problemų: mažas hardas (neprisiųsi be proto), labai lėtas interentas. Gerai, kad manes tokios problemos nekamuoja.

    Rašyti komentarą:


  • Fraifan
    replied
    Dabar ieškau alternatyvių anime žiūrėjimo online būdų, bet deja crunchyroll neprilygsta veohui Crunchyroll neturi tiek filmukų jame net DearS nėra!!!

    Rašyti komentarą:


  • Lov'Za
    replied
    Autorius Hellsing_lover
    Betgi manyčiau tame ir yra problema, kadangi žiūrint anime 'online', nereikia laukti kol viską atsiųs, nes siunčiant epizodus tenka laukti ~1h (kas turi lėtesnį interneto greitį).
    Tiesa , man atsiust viena anime trunka kazkur 30min o laukt nesinori tai ziuret online buvo daug patogiau , o dabar tai visai ;(

    Rašyti komentarą:


  • Bloogis
    Guest replied
    Katik pasirasiau peticijoj ir as buvau 512.

    Beje as asmeniskai beveik visus anime esu ziurejes online todel sis dalykas tikrai man nepatinka.

    Rašyti komentarą:


  • Fraifan
    replied
    Autorius Hellsing_lover
    Betgi manyčiau tame ir yra problema, kadangi žiūrint anime 'online', nereikia laukti kol viską atsiųs, nes siunčiant epizodus tenka laukti ~1h (kas turi lėtesnį interneto greitį).
    Agreed. Downloading is agony

    Rašyti komentarą:


  • Hellsing_lover
    replied
    Autorius dArt
    Atsisiųsti failą ypač jei naujas yra tikrai gan nesudėtinga. ir per torrent iš užsienio ar linkomanijos ir per tiekėjų ftp ir t.t. Kas nemoka bus proga išmokti. Manau kad atsisiuntus kokybė tikrai bus žymiai geresnė.
    Betgi manyčiau tame ir yra problema, kadangi žiūrint anime 'online', nereikia laukti kol viską atsiųs, nes siunčiant epizodus tenka laukti ~1h (kas turi lėtesnį interneto greitį).

    Rašyti komentarą:


  • dArt
    replied
    Man tai absoliučiai vienodai. Gyvenime nežiūrėjau anime online.

    Norint išlaikyti "streaming video" puslapį reikia nerealių resursų. O tai žinoma atitinkamai kainuoja.

    Veoh jei teisingai atsimenu daugiausia talpinoa anime filmus ir serialus. Kas yra nelegalu. Todėl esu tikras, kad jie turėjo nemažai problemu dėl autorinių tesių.

    Reklamos. Nežinau ar ten būdavo reklamos, bet jei būdavo gali būti kad paliko tik tas šalis, kurios nešdavo daugiausia pelno. O visokias Lietuvas ir latvijas užblokino.

    Atsisiųsti failą ypač jei naujasyra tikrai gan nesudėtinga. ir per torrent iš užsienio ar linkomanijos ir per tiekėjų ftp ir t.t. Kas nemoka busproga išmokti. Manau kad atsisiuntus kokybė tikrai bus žymiai geresnė.

    Rašyti komentarą:

Working...