Kokia turi būti Japoniška parduotuvė?

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Eisas Kuperis
    Simintis Sun


    • 2006 01 25
    • 355

    #31
    Jaučiau aš pagarba ar ne, apie tai kaip gerbsiu autorines teises, sprendžia mano piniginė. Ir manau daugeliui taip. Arna gi jau kalbėjo apie tai ar kievienas sugebėtu už niekuti pakloti triženkle sumą. Dauguma juk čia jaunimas, studentai... Nedažnas gali sau leisti lengva ranka skaičiuoti kiek kam skirs. Su technotrach sutinku, geriau prekiauti tuo, ko už dyka negausi, ir ypač tuo ko kitur negausi.

    Va tarkim Marius Jovaiša albuma pakurė. Man jis begalo gražus visais aspektais. Jis tikrai vertas pinigų. Bet už 250Lt tai gi puse mėnesio galiu gyventi. Batai man va kaip tik ant pavasario reikalingi išeitu už tiek. O juk aš žmogus kuris ir į savo ateitį nori investuoti, įranga reikia darbo pirktis... Tai sakykit, žmonės, ar verta man dabar tuos 250Lt paaukoti tam albumui... Protingas atsakimas - ne. Batai svarbiau už albuma kaip ten bebūtu. Tačiau ar tai priežastis kodėl turėčiau nepamatyti tų nuotraukų kurios man tokios gražios?

    O apie skaitmeninį formatą legaliai pridėsiu ir tai jog šalia knygų lentynos, diskų lentynoje turėti orginalų anime dėžute su turiniu yra ne tas pats kas į 50CD kibirą sumesta kruva bespalvių diskų.
    Orginalus daigtas yra tikras - visa kita, nepilnavertės alternatvos. Tokia mano nuomonė ir todėl žinau ką iš šių dviejų variantų labiau norėčiau turėti.

    2007 metai. 109 anime. Va čia pagalvokime kiek iš šių anime yra verti savo kainos (tokios nominacijos nera rinkimuose, arne ? ) Tai va, kiek iš jūsų nepagalvodami siuntėsė tai ką žiurėti nepasimoka, neverta net. Anime listai siekia po pusantro šimto ir gal net daugiau, kiek iš jų būtu tiesiog pinigai į bala jei mes gerbutumėme autorines teises. Aš tik viena galvoju, jog gaudami nemokamai mes imame net tik tai kas mums naudinga, reikalinga ir tinka, bet visai negalvodami imame ir tai kas mums visiškai nenaudinga. Kaip bobutė imanti 5 15min, nors nei ketina skaityti nei krosnį namie turi. Kogero galima čia pritaikyti vakarykštės skype diskusijos dalį - tokie tie jau lietuviai įprate imti už dyka viską kas įmanoma. Ir net nepasigėdyti kaip nors kanors išpešti per kokia spraga likusia. Kogero tai galioja nuo statybų iki duonos gabaliukų ant padėkliuko laikomo gražios merginos IKI parduotuvėje
    Paskutinis pakeitimas nuo Eisas Kuperis; 2008-03-04, 01:59.

    Comment

    • technotrach
      mors ultima ratio

      • 2006 03 06
      • 218

      #32
      Įdomus požiūris žmogaus, kuris norėjo prekiauti anime/manga produkcija.
      šiaip tam žmogui noras neprapuolė ir niekur nesiruošia dingti parduotuvikė vis tiek bus, tik neaišku kada tiksliau jau legaliai kaip ir yra, iki vasaros turėtų atsirasti ir puslapis, bet kada prekių bus joje, tai jau kitas klausimas

      Originaliam kompakte anime visada bus geros kokybes ir pritaikytas ziuret per dvd grotuva.
      nevisai teisybė, jei neapsiribosi keliais dvd, ta pačią kokybę už žymiai mažesnę kainą pasieksi investavęs į kokybišką dvd įrenginį, internetą bei duomenų laikmenas (plius dar atliks ant kokio metrinio tv ) Bet, kaip jau sakiau, visada atsiras, kas galės tai sau leisti, arba negalės, bet vis tiek pirks

      Va čia pagalvokime kiek iš šių anime yra verti savo kainos (tokios nominacijos nėra rinkimuose, arne ? ) Tai va, kiek iš jūsų nepagalvodami siuntėsi tai ką žiurėti nepasimoka, neverta net. Anime listai siekia po pusantro šimto ir gal net daugiau, kiek iš jų būtu tiesiog pinigai į bala jei mes gerbtumėme autorines teises.
      Didelis pasirinkimas yra gerai, bet kas lengvai prieinama, nėra labai ir vertinama. Pastaruosius metus daugiausiai skaitau mangą, prie animės tenka prisėst kartą keliuose mėnesiuose, tai visai kitaip žiūrisi nei po kelis epizodus į dieną. Be to, tapus sunkiau ar brangiau tokią produkciją gauti, žmogeliai gautų progą nusiropšti nuo pc ir nusigauti iki kaimyninio otako ar klubo susiveikt į ką akis paganyt taip sakant, atsigautų socialinis gyvenimas

      sutinku, geriau prekiauti tuo, ko už dyka negausi, ir ypač tuo ko kitur negausi.
      ne pas mane pradžioje koncepcija kita - vešiu tai ką pats nupirksiu, jei nieks neims tai yra klasiką, kas matytą dešimt kart, ir bus gera matyt dar n kartų bei nekomercinį dalyką.
      Skaitoma manga

      Comment

      • Botaro
        Akuma


        • 2005 11 17
        • 196

        #33
        Ne jokia pagarba kitiems (lietuviams toks daiktas neegzistuoja). Ne kokybe (wisada galima atsisiust dvd kopija ir pan) , o tas,kad tikra daikta turet yra labai didelis malonumas. Shimtai mb fanu ishverstos mangos neatstos tikro mangos volumo,joks dvd su fansubintomis serijomis neatstos tikro anime dvd su 4 serijom.
        Cia dushios reikalas

        Lygiai tas pats,kai zmones parsiveza koki akmeneli ish egipto ir wisokie flegmos klausia kodel.Jug lauke akmenys lygiai tokie patys
        I have the Holy Lance

        Comment

        • tamagochi
          Suši valgytojas

          • 2005 10 19
          • 138

          #34
          Lankiausi štatuose, tai labai maloniai nuteikė specializuotos japoniškų prekių parduotuvės didžiuosiuose miestuose. Pasirinkimas didelis ir galima gauti praktiškai visko ko tik nori - pradedant mangomis, baigiant baldais. Vienok jos buna įsikūrusios japonų kvartaluose ir pagrindiniai klientai yra tie patys japonai.

          Deja Lietuvoje panaši parduotuvė vien iš fanų tikrai neišsilaikytų arba siūlytų tik labai ribotą pasirinkimą.
          O japonų imigrantus pas mus kol kas dar ant pirštų galima skaičiuoti... :P

          Beje susidarė įspūdis, kad New Yorke daugiau japonų restoranų nei McDonaldu. Čia tai mane nustebino teigiamai

          Comment

          • Hikari_
            Mental

            • 2008 02 27
            • 981

            #35
            labai noreciau katanos ir zvakides su drakonu...

            Comment

            • axborn
              I can see muzic~

              • 2007 01 02
              • 121

              #36
              Bishoujo games - angliski ir necenzuruoti, manga.
              http://axborn.myanimelist.net

              Comment

              • Tomiko

                #37
                He, maciau jau atsirado japoniska parduotuve Lietuvoje - Tavo Japonija vadinasi - yra ten visokiu niekuciu ir kimono ))

                Comment

                • shashke
                  迷失

                  • 2007 12 15
                  • 161

                  #38
                  Autorius Didelis-Bardakas
                  Na... Kaune yra japoniškų prekių parduotuvė jei ką, Daukšos gatvėj "Katanaja". Ten yra katnų, manga pardavinėja, peilius, kalendorius, plakatus, lazdeles, arbatos servizus ir visokius kitokius niekučius. Yra ir kažkoks kimono rodos. Na šiaip ar taip senokai ten buvau, gal dabar daugiau ten visko privežta.
                  Nezinau kaip ta parduotuve ten rast nes arba ji labau jau paslepta arba jos ten nebera praeita savaite buvau sistra nusiuntes surast ja bet nieko nerado o ejo kokius 3 sykius ieskot

                  Comment

                  • DStalker
                    Kuroi kenshi


                    • 2007 04 16
                    • 190

                    #39
                    Autorius shashke
                    Nezinau kaip ta parduotuve ten rast nes arba ji labau jau paslepta arba jos ten nebera praeita savaite buvau sistra nusiuntes surast ja bet nieko nerado o ejo kokius 3 sykius ieskot
                    Na kai aš kažkada senokai ten buvau, tai ji buvo netoli susikirtimo su Gertrūdos gatve, jei ieškojo per visą gatvę, tai gal galėjo ir pražiopsoti. Arba jau tikrai bankrutavo arba persikėlė kitą vietą.

                    Comment

                    • rosario2vampire
                      Room sized logic
                      • 2009 02 08
                      • 33

                      #40
                      as ten noreciau isvysti anime DVD,manga,cosplay,knyga "How To Draw Manga" lietuviskai,visokiu pakabuku,figureliu,doujinshi ,katana , mobilaus idekla , hentai zaidimu arba tesiog anime zaidimu ,anime ir hentai plakatu ir.... ko dar?
                      aaa jo,dar noreciau ten rasti anime pagalviu,laikrodziu ir kitu niekuciu.
                      100%: WEIRD
                      100%: LOVED
                      100%: EUROPEAN
                      100%: STOOPID
                      100%: INDEPENDENT
                      100%: FILLED W/ WATERMELON JUICE 8D

                      Comment

                      • Semashke
                        U can call me Sema



                        • 2009 01 16
                        • 425

                        #41
                        As noreciau , kad tokioje parduotuveje butu pirmiausia anime plakatu ir manga, kaip jau kazkas minejo sasiuviniu visai nieko butu bag'ai! per KOI cosplay :3 buvo Death Note bag'u bet juos greit isgraibste visi Dar noreciau kad kiekviena menesi butu galimybe ten isigyti kazka panasaus i zurnala 'shonen jump' ar kaip ten
                        semashke.deviantart.com BLACKOUT

                        Comment

                        • .zero.
                          #22
                          • 2009 03 16
                          • 18

                          #42
                          As noreciau, kad butu anime plakatu ir manga, kaip jau kazkas minejo sasiuviniu, visai nieko butu pakabukai, laikrodziai, puodeliai ir panasus niekuciai. Ir visu svarbiausia katanos
                          Never argue with someone stupid, because they'll just pull you down to their level and beat you with experience.

                          Comment

                          • karolisvis
                            I..Hate..All..off..you.

                            • 2008 05 25
                            • 229

                            #43
                            Labai noreciau apsilankyti butu tikrai faina ^^
                            Run, live to fly, fly to live, do or die.
                            Won't you run, live to fly, fly to live, Aces high!

                            sigpic

                            Comment

                            • WingedSheep
                              avis.

                              • 2007 11 14
                              • 49

                              #44
                              Na aš tai labiau linkusi išvysti įdomesnių dalykų (juk japonai tieeeek visokių nesąmonių yra prikūrę). Pradedant visokiom kvailom pirštinytėm, baigiant.. ahm net nežinau ar tam yra ribos. ;x Bet esmė tame, nes mangas tas jau kaip ir palaipsniui (tikėkimės) išvysim ir dažniau ir didesnis asortimentas bus (gal?), katanų tai tų nebent vienetai tik nori ir tai.. mmmh švelniai tariant nemanau kad labai apsimoka. Nors čia ne man spręsti taip kad va. Nuomonę pasakiau ir gerai. :}
                              Velvet Revolution.

                              Comment

                              • fasian
                                Tas kur daug kalba.


                                • 2009 01 28
                                • 586

                                #45
                                JO gerai kad būtų visko : daug prekių ir parduotuvė labai didele :O
                                prie to pačio norėčiau paklausti kiek maždaug katana kainuotu? Tokia paprasta kaip ši : http://www.samurai-swords-for-sale.c...aze-katana.jpg maždaug kokia kaina litais butų
                                Ech tie seni laikai ..

                                Comment

                                Working...