Geriausias gyvenimiškas anime 2016

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miglaja
    Cute potato ~


    • 2007 12 16
    • 551

    Geriausias gyvenimiškas anime 2016

    <hr>
    Geriausias gyvenimiškas anime 2016
    <hr>
    » Erzinantis žadintuvo skambutis ryte. Lengvabūdiškos dienos mokyklos suole. Stresas ir įtampa darbe...Kasdienybė, kuri neprivalo tokia būti. Džiaugsmas užsiimant mėgstamu hobiu. Šypsenos ir juokas per darbo pertraukėles. Tikslų bei svajonių siekimas. Visų gyvenimas skirtingas, tačiau pilnas iššūkių, nuosmukių ir pakilimų, kurie atsispindi geriausiame gyvenimiškame anime.


    <table><td>Nominantai:<ul><li> Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu
    <li> Amanchu!
    <li> ReLIFE
    <li> Fune wo Amu
    <li> Flying Witch
    </ul></td></table><hr>
    26
    Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu
    0%
    14
    Amanchu!
    0%
    0
    ReLIFE
    0%
    9
    Fune wo Amu
    0%
    2
    Flying Witch
    0%
    1

    The poll is expired.

    Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #2
    Šitame mano nepatinkančiame žanre man patiko net trys serialai. Va kur krizės tikrai nėra.

    Comment

    • Miglaja
      Cute potato ~


      • 2007 12 16
      • 551

      #3
      "Prižydėjo" gyvenimiškų labai gausiai ir tikrai kokybiškų.

      Kad ir kuris laimės - bus gerai.
      Tik liūdžiu, kad į nominantus nepavyko prastumt Poco's Udon World
      Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

      Comment

      • Vandarenas
        Narys
        • 2013 06 22
        • 54

        #4
        Sutinku su Miglaja
        swag

        Comment

        • Red_Elf
          pandų karai :D


          • 2009 05 07
          • 1112

          #5
          Slice of Life tikrai nėra mano mėgstamiausių žanrų top3, kur tau, jis gal net į top5 nepatenka, bet kasmet būnu pamačiusi labai nemažą dalį būtent šio žanro atstovų, mistika, ne kitaip...

          Manau, kad šiemet parinkti kandidatai iš esmės tikrai yra gan įvairūs ir tikrai nėra vienas kito klonai, tas džiugina.
          Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu buvo rimtas, brandus, jis žavėjo savo istorija ir mums dar mažai pažinta meno forma. Būtent jam atiduodu savo balsą.
          Fune wo Amu buvo tikrai melancholiškas ir ramus, kasdieniškas. Jame nebuvo didelių "VAU", viskas tekėjo stabilia tėkme link vieno didelio viso gyvenimo tikslo (kai kam).
          ReLIFE buvo lengvas, bet kartu kabino ir rimtas temas. Mokykla tikrai ne visiems yra lyg pasivaikščiojimas po parką, ji turi skaudesnę, rimtesnę pusę.
          Flying Witch kol kas dar tik žiūriu, todėl kol kas nesinori prisikomentuoti į lankas

          Kategorijoje šiemet manau būtina paminėti Hibike S2, mergaičių muzikinis ansamblis šiemet tikrai neprarado šarmo ir garo.
          Kokoro ga Sakebitagatterunda taip pat neprašovė pro šalį, nežinau kuo, bet jis mane patraukė (o ir pabaiga ne visai tradicinė man patiko).

          Comment

          Working...