Geriausias nuotykių ir fantazijos anime 2015

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Red_Elf
    pandų karai :D


    • 2009 05 07
    • 1112

    Geriausias nuotykių ir fantazijos anime 2015

    <hr>
    Geriausias nuotykių ir fantazijos anime 2015
    <hr>
    » Nuotykių ir fantazijos ir anime pasakoja apie pasaulį, kuris yra kupinas įspūdingų antgamtinių reiškinių, mitinių būtybių, magijos ir burtų. Jis žavi savo išmone ir nuotykių kupinomis kelionėmis, kurios užgniaužia kvapą ir yra pilnos naujų potyrių.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Dungeon ni Deai wo Motomeru no wa Machigatteiru Darou ka (Danmachi)
    <li> Nanatsu no Taizai (The Seven Deadly Sins)
    <li> Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri (GATE S1)

    <li> Rokka no Yuusha (Rokka: Braves of the Six Flowers)

    <li> Arslan Senki (The Heroic Legend of Arslan)
    </ul></td></table><hr>
    48
    Danmachi
    0%
    3
    Nanatsu no Taizai (The Seven Deadly Sins)
    0%
    12
    Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri (GATE S1)
    0%
    13
    Rokka no Yuusha (Rokka: Braves of the Six Flowers)
    0%
    14
    Arslan Senki (The Heroic Legend of Arslan)
    0%
    6

    The poll is expired.

  • Miglaja
    Cute potato ~


    • 2007 12 16
    • 551

    #2
    Sunkiausias apsisprendimas.

    Šie metai visai dosnūs fantasy fanatikams, o tarp jų ir man.
    Simpatizuoju The Seven Deadly Sins ir Rokka no Yuusha. Abu pateikė krūvą įdomių veikėjų, pasižyminčių super galiomis/gebėjimais. Abiejuose dominuoja grupuotė. Yra net ir stipruolių turnyrai ! Istorija - ilgas kelias link tikslo su visokiais nuotykiais.... o kelias labai ilgas, dažniausiai pėsčiomis per mažus miesteliūkščius. Turi viską, ką privalo turėti geras fantasy.

    Atidaviau balsą Rokka'i. Retas reiškinys tokiam žanre dar ir detektyvo sulaukti. Ir tokio sukto seniai nemačiau.
    Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #3
      Danmachi ne prastas, bet labai jau paprastas. Nanatsu no Taizai per daug shounenas. Rokka no Yuusha apsimeta detektyvu ir tai jam pavyksta net per daug gerai. Arslan Senki per daug "tikroviškai" istoriškas. Tai lieka Gate, kuris irgi turi savo trūkumų, bet jie nėra tokie akivaizdūs šioje kategorijoje...

      Comment

      • Ozis

        #4
        Gate srsly? Nelabai vykęs geek'as (nerd'as ar otaku'as) gauna stebuklingą progą pabūti labai vykusiu geek'u. Norint suvirškinti tokią mintį reikia stiprios "vaizduotės". Bet tai tik parodo, kad Gate yra nevykęs fantasy. Pigi apeliacija į stereotipiną ir į jį patenkančią auditoriją.

        DanMachi turėjo galimybę būti įdomus, bet fanservice'as greit atmušė norą tęsti.

        O toliau rimtas galvosūkis. Tiek Nanatsu no Taizai, tiek Rokka no Yuusha, tiek Arslan Senki yra stiprūs fantasy žanro atstovai. Visgi galvojant už ką balsuoti - Nanatsu yra labiau komedija, Rokka yra labiau mistery, Arslan'as yra epas. Taigi Arslan.

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #5
          Autorius Ozis
          Gate srsly? Nelabai vykęs geek'as (nerd'as ar otaku'as) gauna stebuklingą progą pabūti labai vykusiu geek'u. Norint suvirškinti tokią mintį reikia stiprios "vaizduotės". Bet tai tik parodo, kad Gate yra nevykęs fantasy. Pigi apeliacija į stereotipiną ir į jį patenkančią auditoriją.
          Aš kažkaip neužsiciklinau ties pagrindinio personažo asmenybe. Man labiau imponuoja fantasy ir "realaus" pasaulio susidūrimas. Arsalanas man pačiam labai patiko, bet visa tai jau daug kartų matyta...

          Comment

          • Ozis

            #6
            Kad Gate tematika labai net matyta Pvz., No Game No Life, Outbreak Company ar Dog Days yra itin panašūs. Galiausiai .hack//* ir jo klonus (pvz., SAO, Log Horizon) iš esmės galima pritempti. Gate nelabai išsiskiria iš šios minios.
            O dar galima būtų lyginti su 12 Kingdoms, kurio tematika iš esmės ta pati...

            Kas dėl Arslan'o, tai artimiausias "giminaitis" veikiausiai būtų šių metų Akatsuki no Yona ar kiek senesnis Guin Saga. Daugiau anime'ų apie "comeback prince(ss)" nelabai pateko į mano akiratį

            Comment

            • Killerbee
              Iškrypęs dėdulė





              • 2006 12 11
              • 2910

              #7
              Autorius Ozis
              Kad Gate tematika labai net matyta Pvz., No Game No Life, Outbreak Company ar Dog Days yra itin panašūs. Galiausiai .hack//* ir jo klonus (pvz., SAO, Log Horizon) iš esmės galima pritempti. Gate nelabai išsiskiria iš šios minios.
              O dar galima būtų lyginti su 12 Kingdoms, kurio tematika iš esmės ta pati...
              Na tu čia ir palyginai. Taip, anime kaip į kažkokį fantasy pasaulį papuola žmogus ar visa grupė žmonių yra begalės ir net tankas jau buvo, bet čia visai kitas atvejis. Čia yra visi dvipusiai vartai tarp dviejų pasaulių. Taip, konfliktas galėjo būti labiau išvystytas, bet anime dar tik prasidėjo. Bus matyt antrame sezone.
              Kas dėl Arslan'o, tai artimiausias "giminaitis" veikiausiai būtų šių metų Akatsuki no Yona ar kiek senesnis Guin Saga. Daugiau anime'ų apie "comeback prince(ss)" nelabai pateko į mano akiratį
              Kingdom pamiršai...

              Comment

              • Ozis

                #8
                Kingdom savu laiku po pirmos serijos (pažiūrėtos veikiausiai itin nepilnai) nurašiau kaip eilinę nevykusią Romance of Three Kingdoms adaptaciją (kurių ir taip yra nemažas perteklius). My bad, bet kažkaip net matant gerus review rankos vis tiek nekyla žiūrėt. Visgi 3-4 giminačiai dar nėra daug

                Vienu metu buvau labai susižavėjęs kažkokiu webcomic'u (kurio pavadinimas seniai išgaravęs), kuris Gate'o tematiką buvo atskleidęs žymiai geriau. Gaila, kad jo update'ai labai lagino, tad pats webcomic'as ir pasimetė. Bet, veikiausiai, ir be šio konteksto Gate'as man atrodytų kaip "wish fulfilment" stiliaus anime. Kas, by my definitions, yra blogo "tono" ženklas

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #9
                  Autorius Ozis
                  Vienu metu buvau labai susižavėjęs kažkokiu webcomic'u (kurio pavadinimas seniai išgaravęs), kuris Gate'o tematiką buvo atskleidęs žymiai geriau. Gaila, kad jo update'ai labai lagino, tad pats webcomic'as ir pasimetė. Bet, veikiausiai, ir be šio konteksto Gate'as man atrodytų kaip "wish fulfilment" stiliaus anime. Kas, by my definitions, yra blogo "tono" ženklas
                  Tai va, o man po Kingdom Arslanas labai jau antraeilis pasirodė. Visai neblogas, bet antraeilis....

                  Comment

                  • Woltas
                    Rožinis piratas
                    • 2016 02 17
                    • 17

                    #10
                    Gate nežiūrėjau ir kažkaip nepatraukė akies tad renkuosi Rokka no Yuusha, tas jo slow-pacing visai prie širdies. Vienintelis dalykas kas apie Rokka man nepatiko tai pats galas
                    Spoileris:
                    su ta karvute-mergaite. Nepatiko man, kad įkišo tą merginą į pačią pabaigą, lyg ne vietoj.

                    Šiaip rinkčiausi Arslan, bet jo pirmieji epizodai labai jau nuobodūs pasirodė, tik įpusėjus viskam pamėgau šį anime. Danmachi - grynas SAO, nepatinka man tokio tipo fanservisiniai anime, nors šiaip Hestia fav. mergelikė. O Nanatsu no Taizai irgi toks meh, kovos neblogos ir panašiai, bet pati istorija, na, nežinau.

                    Comment

                    • Shenn
                      Forumo ligonis


                      • 2009 09 21
                      • 539

                      #11
                      Tikėjaus, kad "Overlord" bent šioje kategorijoje bus duotas šansas pasirungt su kitais anime... Turbūt pervertinau

                      Comment

                      • Augis24
                        AZ rėmėjas




                        • 2009 03 29
                        • 767

                        #12
                        Autorius Shenn
                        Tikėjaus, kad "Overlord" bent šioje kategorijoje bus duotas šansas pasirungt su kitais anime... Turbūt pervertinau
                        Matyt dabartine AZAR rinkimu taryba yra per dideli skeptikai ir nurase ji kaip, cituoju is matytu komentaru, dar viena is simto SAO klonu...

                        Comment

                        • nemesis
                          Super mega ultra rašytojas

                          • 2010 11 08
                          • 1178

                          #13
                          Dar vienas Sao klonas

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1112

                            #14
                            Autorius Augis24
                            Matyt dabartine AZAR rinkimu taryba yra per dideli skeptikai ir nurase ji kaip, cituoju is matytu komentaru, dar viena is simto SAO klonu...
                            Kadangi "AZAR rinkimų taryba" yra tik žmonės (paprasti, eiliniai, bet va dideli skeptikai), kurie stengiasi 120 %, bet visad nepelnytai palieką kokį anime ar veikėją "už borto", maloniai kviečiu kitamet į mūsų netobulą ratą įlieti optimizmo ir numesti "gelbėjimosi ratą" to nusipelniusiems kandidatams

                            Comment

                            • diaxminde
                              AD technician


                              • 2008 09 21
                              • 303

                              #15
                              Autorius Red_Elf
                              Kadangi "AZAR rinkimų taryba" yra tik žmonės (paprasti, eiliniai, bet va dideli skeptikai), kurie stengiasi 120 %, bet visad nepelnytai palieką kokį anime ar veikėją "už borto", maloniai kviečiu kitamet į mūsų netobulą ratą įlieti optimizmo ir numesti "gelbėjimosi ratą" to nusipelniusiems kandidatams
                              Pilnai pritariu, iš dalies AZ patapo senelių bambeklių prieglauda. Nereikėtų būti tokiems krititiškiems ir paskutinius puslapio gyvavimo metus pribaigti tenkinant savo "ego".

                              ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^

                              Comment

                              Working...