Geriausias antraplanis veikėjas 2015

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • taven
    Forumo maniakas

    • 2010 06 12
    • 432

    Geriausias antraplanis veikėjas 2015


    Geriausias antraplanis veikėjas 2015


    » » Geram veikėjui užtenka ekrane pasirodyti vos keletą kartų ir apie jį jau visi kalba. Tai gali būti tiek šiurpą keliantis blogiukas, tiek smagus draugas ar mįslingas antraplanis personažas, kuriam nereikia daug laiko, kad savo užduotį atliktų geriau nei pagrindiniuose vaidmenyse esantys veikėjai. Nuo kokio antraplanio personažo jūs negalėjote atitraukti akių 2015 metais?

    Nominantai:

    32
    Dio Brando
    0%
    5
    Hana Midorikawa
    0%
    6
    Bang "Silver Fang"
    0%
    5
    Ryouko Tamiya
    0%
    10
    Akira Midousuji
    0%
    6

    The poll is expired.

  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #2
    Bang? O tai kodėl ne tas bičas ant dviračio? Akira aišku įsimintinas personažas, bet labai jau šlykstus. Hana aišku fun, bet čia norisi kažko rimtesnio. Te būna Ryouko....

    Comment

    • taven
      Forumo maniakas

      • 2010 06 12
      • 432

      #3
      Autorius Killerbee
      Bang? O tai kodėl ne tas bičas ant dviračio? Akira aišku įsimintinas personažas, bet labai jau šlykstus. Hana aišku fun, bet čia norisi kažko rimtesnio. Te būna Ryouko....
      Renkant kandidatą iš One punch mečiau monetą tarp Bang, Sonic ir to ant dviračio, Bang laimėjo tai jį ir nominavau

      Comment

      • Augis24
        AZ rėmėjas




        • 2009 03 29
        • 767

        #4
        Moneta mest del 3 veikeju? 2 is 3 ir po to winneriai?

        Dio.. Bet visas JoJo man keistai pastoviai susiziuri, todel pasirinkau Ryouko.
        Silver Fang toks retesnis veikejas buvo, nei Sonic, butu Sonic, tai va ji galima butu paminet, o dviratininkas tai isvis.. konkretus troll
        Hana yra ultra hardcore, neiseijo man i ja rimtai ziuret.
        Akira is Yowamushi - sitas galejo but pridetas prie erzinanciu veikeju, visai buvau pamirses apie ji.

        Comment

        • nemesis
          Super mega ultra rašytojas

          • 2010 11 08
          • 1178

          #5
          Autorius Augis24
          Moneta mest del 3 veikeju? 2 is 3 ir po to winneriai?
          Tai moneta ir ant krašto gali nukrist.

          Comment

          Working...