Geriausias siaubo/trilerio anime 2012

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • svajone
    Tiesiog žmogus

    • 2008 09 21
    • 176

    #16
    Autorius Killerbee
    Ką tik baigėsi, o jau klasika patapo? Va čia tai talentas...
    Nu supranti, čia kaip kam. Visgi Hellsing saga yra Hellsing saga ir atskirai vertinti nelabai išeina. Nes vis tiek buvo žiūrėta prieš tai kitos dalys ir tt. Čia panašiai kaip Macross ar Gundam - vienas blogesnis, vienas geresnis, o vertini tai visumą, nes klasika. Gal ne visai aiškiai išsireiškiau, bet manau supratai. Plius, jei nemėgsti Hellsing, tai čia tavo reikalas. Mano reikalas buvo prabalsuoti. Aš prabalsavau.
    Plius jo, aš talentas, ačiū. Ir nereikia čia to sarkazmo. Savo turiu.

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #17
      Autorius svajone
      Nu supranti, čia kaip kam. Visgi Hellsing saga yra Hellsing saga ir atskirai vertinti nelabai išeina. Nes vis tiek buvo žiūrėta prieš tai kitos dalys ir tt. Čia panašiai kaip Macross ar Gundam - vienas blogesnis, vienas geresnis, o vertini tai visumą, nes klasika. Gal ne visai aiškiai išsireiškiau, bet manau supratai. Plius, jei nemėgsti Hellsing, tai čia tavo reikalas. Mano reikalas buvo prabalsuoti. Aš prabalsavau.
      Plius jo, aš talentas, ačiū. Ir nereikia čia to sarkazmo. Savo turiu.
      Saga? Du serialai? Ar ne per daug garbės statyti Hellsinga šalia tokių gigantų kaip gundam ar macross? Klasikos titulo reikia nusipelnyt ir tai vampyriukui kol kas negresia.

      Dėl talento tai aš ne apie tave...

      Comment

      • Miesto_Druidas
        the journeyman



        • 2010 08 17
        • 1515

        #18
        Manga prasidėjo 1997 tai jau greičiausiai ji pagal populiarumą ir pasiekimus laikoma klasika. O anime'ai sutinku, kad turėtų būti tik ir vertinami kaip atskiri anime'ai, o ne visumoj, kiek girdėjau naujausias frančizėj Gundam AGE serialas susilaukė nekokių atsilepimų, tai dabar juk nevadinsi jo klasika tik todėl kad ankstesni darbai tokį statusą jau užsitarnavo. Visgi manau kad Hellsing Ultimate jau užsitarnavo tokį (būsimą) vardą fanų akyse, ėjo jis ilgai, nusivylusių mažai, tai kodėlgi ne.
        Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2013-02-08, 12:02.

        Comment

        Working...