Geriausias nuotykių ir fantazijos anime 2012

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Red_Elf
    pandų karai :D


    • 2009 05 07
    • 1112

    Geriausias nuotykių ir fantazijos anime 2012

    <hr>
    Geriausias nuotykių ir fantazijos anime 2012
    <hr>
    » Geras fantazijos ir nuotykių anime pasakoja apie pasaulį kupiną įspūdingų antgamtinių reiškinių, mitinių būtybių ir burtų. Jis žavi savo išmone ir nuotykių kupinomis kelionėmis bei potyriais.
    <table><td>Nominantai:<ul><li> Fate/Zero II
    <li> Sword Art Online
    <li> Natsume Yuujinchou Shi
    <li> Kamisama Hajimemashita
    <li> Bleach
    </ul></td></table><hr>
    104
    Fate/Zero II
    0%
    31
    Sword Art Online
    0%
    47
    Natsume Yuujinchou Shi
    0%
    10
    Kamisama Hajimemashita
    0%
    8
    Bleach
    0%
    8

    The poll is expired.

  • Draconica

    #2
    Bleach. Ir ne dėl to, kad ėjo ilgai, dėl to, kad veiksmas labai geras, o ir siužetas buvo labai sužavėjęs.

    Comment

    • demoniacman666
      Forumo vilkas

      • 2008 04 16
      • 368

      #3
      Čia irgi nelengva apsispręst. Fate/Zero II nuostabus, kaip ir pirma dalis. Iš kitos pusės pagaliau baigėsi gigantas Bleach, su tikrai puikiu ir gerai išplėtotu pasauliu. Ką čia veikia Kamisama Hajimemashita man mistika, bet tiek to. Kiti atrodo labiau vaikiški, tad nevisai mano skonio. Visgi duodu Bleach, kad ir kaip širdy skaudėtų dėl Fate/Zero.

      Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

      Comment

      • svajone
        Tiesiog žmogus

        • 2008 09 21
        • 176

        #4
        Fate/Zero II - Jis tiesiog ok. Gal aš ypatinga ir nesuprantu, kuo jis visiems taip patiko ir kodėl visur nominuotas, bet man tai tėra anime. (Just not a fan)
        Sword Art Online - Wow ossumn ir tt. Anime vieno sezono bet kaip ir dviejų sagų. Pas autorių fantazijos netrūksta, o tai gerai. Ir nuotykiai buvo ir nemažai. Ir storyline'as įtraukiantis.
        Natsume Yuujinchou Shi - miela šilta, tęsinys.
        Kamisama Hajimemashita - mergaitiškas anime, kurio nepatariu žiūrėti nė vienam vaikinui - smegenys pradeda lašėti pro ausį po trijų minučių. Aš aišku pasimėgavau garžuoliukais, bet kadangi jį galima žiūrėti tik merginom, tai nesąžininga už jį balsuoti. (Ech... tie bishounenai)....
        Bleach - anime prabuvęs eteryje 366 epizodus. Ką dar galima pasakyti? KAD TAI TURBŪT LABIAUSIAI FILERINIS ANIME ANIME ISTORIJOJE. Jei ne begalybė filerių, tai balsuočiau. Aš ne cosplayinau iš jo porą kartų, jis tikrai geras, aš žinau, bet blyn, atsibodo filerius žiūrėt.

        Balas SAO :3

        Comment

        Working...