Geriausias openingas ir endingas 2010

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Egura
    Super mega ultra rašytojas


    • 2007 05 17
    • 684

    Geriausias openingas ir endingas 2010

    <hr>
    Geriausias openingas ir endingas 2010
    <hr>
    » Geriausias anime openingas ir endingas. Vertinami yra dainos žodžiai, muzikos ir vaizdo harmonija, anime idėjų ir minčių pristatymas, perteikimas, anime atmosferos sudarymas; video originalumas, dinamiškumas bei vaizdingumas.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Working!! - OP
    <li> Rainbow - OP
    <li> Giant Killing - OP
    <li> Sarai-ya Goyou - OP
    <li> Yojouhan Shinwa Taikei - ED
    <li> High School of the Dead - OP
    <li> Shiki - OP1
    <li> Kami nomi zo Shiru Sekai - OP
    <li> Arakawa under the Bridge x Bridge - OP1
    <li> Arakawa under the Bridge - OP2
    <li> Soredemo Machi wa Mawatte Iru - OP
    <li> Soredemo Machi wa Mawatte Iru - ED
    <li> Kuragehime - OP
    <li> Durarara !! - OP1
    <li> Fullmetal Alchemist: Brotherhood - OP5
    </ul></td></table>
    <hr>
    DĖMĖSIO Visų prabalsavusių už daugiau nei 3 variantus balsai bus anuliuojami
    <hr>
    262
    Working!! - OP
    0%
    12
    Rainbow - OP
    0%
    34
    Giant Killing - OP
    0%
    11
    Sarai-ya Goyou - OP
    0%
    10
    Yojouhan Shinwa Taikei - ED
    0%
    11
    High School of the Dead - OP
    0%
    29
    Shiki - OP1
    0%
    22
    Kami nomi zo Shiru Sekai - OP
    0%
    6
    Arakawa under the Bridge x Bridge - OP1
    0%
    9
    Arakawa under the Bridge - OP2
    0%
    12
    Soredemo Machi wa Mawatte Iru - OP
    0%
    1
    Soredemo Machi wa Mawatte Iru - ED
    0%
    5
    Kuragehime - OP
    0%
    7
    Durarara !! - OP1
    0%
    63
    Fullmetal Alchemist: Brotherhood - OP5
    0%
    30

    The poll is expired.

  • Gecas
    Rock And Roll Child

    • 2010 03 09
    • 137

    #2
    Na iš op balsavau už Rainbow ir Giant killing openingus o iš ED nė vienas nepatiko
    Objektyvi realybė - tai paistalai, kurių atsiradimą sukelia alkoholio trūkumas kraujyje.

    Comment

    • Egura
      Super mega ultra rašytojas


      • 2007 05 17
      • 684

      #3
      Ganėtinai sunku pasirinkti šioje kategorijoje 3 nominantus Tiek lieka už borto, prabalsavau už Giant Killing OP, bei minimalistinius bei skoningus Sarai-ya Goyou (aka House of the five leaves ) openingą ir Yojouhan Shinwa Taikei (aka tatami galaxy) endingą... širdis plyšta dėl shiki op ir keletos kitu, bet nepersiplėšiu.

      Labai keista, kad kol kas laimi mano nuomone vienas iš nykiausių nominantų durarara OP, žmonės nepatingėkit prieš balsuodami visus nominuotus peržiūrėti, jei jau mes kovodomi su įvairiais demonais sugebėjom visus 2010 op/ed sužiūrėt Ir linkiu, kad jus nepaveiktų pačio anime populiarumas ir su juo susijęs fanbojizmas :P

      Comment

      • nemesis
        Super mega ultra rašytojas

        • 2010 11 08
        • 1178

        #4
        man asmeniskai kaskaip keista cia nematyti, Bleach naujausio openingo.
        Spoileris:

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #5
          Tikrai, šioje kategorijoje ypač matosi, kad žmonės balsuoja už bet ką, o tik ne už op/ed. Soredemo Machi wa Mawatte Iru ED gavo pirmą balsą nuo manęs? Kažkam čia yra negerai su akimis ir ausimis.....

          Comment

          • SataNa
            Mind Zone



            • 2008 02 15
            • 600

            #6
            rainbow opening'as žinoma. Vis dėl to nubloškė kažkas naujo ausis iš Japonijos pusės
            Kartoškė

            Comment

            • Algirdyz
              Narys


              • 2009 12 28
              • 46

              #7
              Abi arakawos savo OPas ownina visus

              Comment

              • Doommuks
                Rašo

                • 2009 02 22
                • 157

                #8
                Kkaip labai nusistatęs prieš visus OP, ED kuriuose sukiojasi patys personažai, ar dar blogiau, patys openingai pakankamai kvaili (Kuragehime) ir čia viskas žiūrint iš vizualinės pusės. Už patį klipą balsuosiu už Yojouhan Shinwa Taikei, o už dainą, (kaip jau sataną sakė) balsuosiu už Rainbow... manau taip bus teisinga.

                Blogging like a moron

                Comment

                • demoniacman666
                  Forumo vilkas

                  • 2008 04 16
                  • 368

                  #9
                  Absoliutus mano lyderis HSotD nes tiesiog nuostabi daina, paskui zengia Rainbow ir Shiki. Siais metais balsavau grynai uz daina, nes is vizualines puses nieko ypatingo nebuvo...

                  Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

                  Comment

                  • Miesto_Druidas
                    the journeyman



                    • 2010 08 17
                    • 1515

                    #10
                    Svarbiausia OP/ED aspektas man yra kūrinys, jei jis nekabina, tai kad ir koks gražus būtų vaizdas, jis bus žiūrėtas tik vieną kartą, o kitus prasuktas , kad netempt laiko. Balsavau už Durarara !! OP1 gal ir nevisiškai sąžiningai - turėdamas omeny ir OP2, nes jis pagal mane buvo geresnis už OP1 (nors ir šis geras), bent jau daina tai patiko labiau, nors pirmame veikėjų pristatymas gal labiau patiko, na bet OP2 čia nėra, kaži kodėl.
                    Dar tikrai Kami nomi zo Shiru Sekai labai patiko OP (na aišku labiausiai ta galinė dalis, kuri vaizdine puse dargi ir į Eden of the East OP buvo kažkiek panaši), bet po galais, čia aš jį visiškai pražiopsojau, nes vis tas japoniškas pavadinimas, juk visur kitur jis žinomas kaip The World God Only Knows (bent jau skliausteliuose galėjo parašyti jį)... Tad likę balsai atiteko HotD (vėlgi patinka man JRock/JPop muzika, tai šio OP daina labai užkabino), bei Shiki (nors dabar negalėčiau pasakyti, kodėl pasirinkau būtent šį, o ne Rainbow, nors abu tikrai geri, tik dainos nėra tokios kad itin patiktų).

                    Comment

                    • Hellsing_lover
                      Purinsesu no Darukuneso




                      • 2007 02 15
                      • 1318

                      #11
                      Buvo sunkoka kiek išsirinkti, bet labiausiai patikę pasirodė Arakawa 2op, Shiki op ir Durarara op Arakwa tiek daina, tiek animacija buvo kabinantys, priminė MariaHolic. Shiki įdomesnė animacija, na, ir daina dar ne blogiausios grupės . Durarara op vienas retesnių atveju, kur nė karto neteko persukti žiūrit serijų Kabinanti muzikėlė. Dar, deja, pabalsuoti neišėjo, bet štai patiko Giant Killing op nuotaika. Toks tikrai priešmačinis gabaliukas neblogas :}

                      Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?

                      Comment

                      • slicKrox
                        Catching some Zzzzs...




                        • 2012 08 01
                        • 2161

                        #12
                        Kaip ir kiekvienais metais op ir ed tikrai netrūksta. Gal kažko labai prašmatnaus ir nepastebėjau, bet tikrai buvo ką paklausyti ir paspoksoti.

                        Labai gražus "Sarai-ya Goyou / House of Five Leaves OP" ir tikrai norėjau balsuoti už šį, tačiau pasirodė, kad tiek OP, tiek ED visiškai nesidera prie anime atmosferos, visiška priešingybė, arba aš kažko nesuprantu...

                        Iš visų matytų anime šiais metais ir čia perklausytų Op/Ed labiausi įsiminė "The Tatami Galaxy / Yojouhan Shinwa Taikei" OP ir ED. Pirmauja be konkurencijos. Ne veltui režisierius Masaaki Yuasa (Kaiba, Mind Game, Kemonozume, Cat Soup). Nors ir nesu didelis japonų estrados gerbėjas, tačiau OP daina labai patiko ir vizualus pateikimas nėra toks banalus. Gaila tik, kad čia jo nėra.

                        Ne ką mažiau patiko ED ypač vizualus pateikimas. Lyg mikroorgonizmai / ląstelės pulsuoja pagal muziką.




                        Autorius Killerbee
                        Tikrai, šioje kategorijoje ypač matosi, kad žmonės balsuoja už bet ką, o tik ne už op/ed. Soredemo Machi wa Mawatte Iru ED gavo pirmą balsą nuo manęs? Kažkam čia yra negerai su akimis ir ausimis.....
                        Man asmeniškai kaip tik šis mažiausiai patiko... ir jei būtų mano valia, išvis nebūčiau jo dėjęs. Lyg ir viskas gerai su akim ir ausim... gal skoniai svyruoja arba kažko nesuprantu, tačiau man šis ED labiausiai nuobodus iš čia esamų, ir manau, buvo tikrai vertingesnių.
                        Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2011-02-14, 11:00.

                        Comment

                        • Shiki
                          Naujokas
                          • 2010 07 04
                          • 17

                          #13
                          Asmeniskai pasigedau antro Durarara opening'o, kuris buvo mano absoliututs favoritas, bet seip is pateiktu, mano nuomone, geriausias Rainbow opening'as.

                          Comment

                          Working...