Metų nusivylimas 2010

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • SataNa
    Mind Zone



    • 2008 02 15
    • 600

    #16
    High School of the Dead. Kažkas originalaus pasitinkama su tokiu nusivylimu
    Kartoškė

    Comment

    • Net
      Spamintojas :)

      • 2009 01 21
      • 392

      #17
      balsuoju uz Occult Academy tkejausi kazko daugiau more eps more action more powers o siaip kad keista kad cia pateko keleta neblogu anime

      Comment

      • skystalker
        who?

        • 2010 10 08
        • 34

        #18
        Trūksta Beelzebub... Tai išties buvo nusivylimas. Nesakau, kad blogas anime, bet tiesiog per sunku vertint skaičius manga, kuri yra visiškai kitam lygmeny.. Vis mąstau kaip jie taip sugebėjo... Animacijos kokybė.. urghhh....

        Comment

        • Algirdyz
          Narys


          • 2009 12 28
          • 46

          #19
          Iš nieko daug nesitikėjau tai ir nenusivyliau

          Comment

          • inkognito
            Qwerty

            • 2007 11 16
            • 172

            #20
            Trūksta Beelzebub... Tai išties buvo nusivylimas. Nesakau, kad blogas anime, bet tiesiog per sunku vertint skaičius manga, kuri yra visiškai kitam lygmeny.. Vis mąstau kaip jie taip sugebėjo... Animacijos kokybė.. urghhh....
            Čia 2010 metų nusivylimai ne 2011 Už Beelzebub metų nusivylimo kategorijoje balsuosime sekančiais metais
            O šių metų nusivylimas buvo Iron Man. Geriau jie ir nebandytų amerikoniškų komiksų perkelti į anime, nes gaunasi tragedija .

            Comment

            • taven
              Forumo maniakas

              • 2010 06 12
              • 432

              #21
              Iron man.Jau geriau tegu amerikonai patys kuria nevykusius cartoonus apie savo "herojus" bent butu aisku kas laukia.

              Comment

              • Gvauz
                Naras
                • 2006 11 18
                • 271

                #22
                kas su occult academy buvo blogai?

                Comment

                • Ozis

                  #23
                  Autorius Gvauz
                  kas su occult academy buvo blogai?
                  Turbut neuzteko zmonems vampyru, o juk kiekvienas okulto zinovas zino, kad vampyras=okultas!!! Ir niekaip kitaip
                  Juokauju, aisku.

                  Man nelabai suprantama ko visi pyksta ant Iron man? Japoniskas piesimas amerikoniskos "istorijos" (=good guy saves the day) tikrai neistaisys. Tad net nezinau ko galima buvo is jo tiketis.


                  Del savo "favorito" sioje kategorijoje jau esu pasisakes anksciau (tiesiog negalejau praleisti ankstesnes frazes ir ikast OA nemegejam). HotD yra mano metu nusivylimas netik ne del neskaniai sumaisyto kraujo su triusikais ("Zombiai ir sportines kelnaites. Kazkurio vieno cia nereikia." (is zurnalo Mir Fantastiki)), bet ir del sudarkyto survival horror zanro. Na, o svarbiausia erzina masiskas hype susijes su siuo beverciu animu. Klasikiniai zombiai bene vienintelis sio animo pliusas.

                  Comment

                  • skystalker
                    who?

                    • 2010 10 08
                    • 34

                    #24
                    Autorius inkognito
                    Čia 2010 metų nusivylimai ne 2011 Už Beelzebub metų nusivylimo kategorijoje balsuosime sekančiais metais
                    ''Geriausias naujokas 2010'' Beelzebub nominuotas, tad suprask čia dabar... Žinoima, jis dar nebaigtas leisti, bet aš jau spėjau nusivilti... XD

                    Comment

                    • Esquisse

                      #25
                      High School Of The Dead. Nesitikėjau TOKIOS erotikos, ant kiekvieno žingsnio... -bla bla bla-
                      O pabaiga iš viso, they lived happily ever after ~the end~ -.-
                      Tikėjausi kažko žymiai įdomesnio nei tai, ką sukūrė...

                      Comment

                      • paschendale
                        forumo idiotas
                        • 2010 12 25
                        • 17

                        #26
                        Aš pabūsiu Iron Man advokatu. Visų pirma ir svarbiausia – piešimas. Jis nuostabus, 3D puikiai susipina su 2D animacija, ypač smagiai atrodo kovos. Jeigu nė vienas herojus nekalbėtų, tai išvis būtų mano geriausias metų anime. Turbūt dėl istorijos aš tikrai nieko negalėčiau pasakyti. Japonų scenaristas pasirinko alternatyvią komiksų versiją ir padarė ką galėjo padaryti jo konservatyvus japono klerko protas, - amerikietiško pasipūtimo čia visiškai nematyti. Openingas irgi įspūdinga instrumentinė muzika su veiksmo lavina, todėl nusivyliau, kad OST‘as nebuvo nominuotas. Tiek. O savo balsą daviau Rainbow – priežasčių nevardinsiu, bet kas labiausiai nepatiko, tai to mažiaus moteris seiyu. Neprilipo man.

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #27
                          Autorius paschendale
                          Aš pabūsiu Iron Man advokatu. Visų pirma ir svarbiausia – piešimas. Jis nuostabus, 3D puikiai susipina su 2D animacija, ypač smagiai atrodo kovos.
                          Nejaugi?

                          Comment

                          • Zx-Shade
                            digital existence



                            • 2009 03 14
                            • 725

                            #28
                            High School of the Dead ŽINOMA! Kvailos japoniskos fantazijos.

                            Comment

                            • svajone
                              Tiesiog žmogus

                              • 2008 09 21
                              • 176

                              #29
                              Na dauguma iš šių anime nuvylė. Taip taip, aš idealistė ir kiekvienam vidutiniškam anime stengiuosi įžvelgti šedevrą. Bet kadangi net mano laki fantazija kartais yra nepajėgi rasti kažką gero, tai tenka ir nusivilti.
                              Nežinau ko žmonės galėjo tikėtis iš FMA2, kad jau tai nusivylė. Viskas ten dar gana gerai. Togainu no Chi aš taip pat nenusivyliau - tiesiog yaoi aš ir taip nemėgstu. Pradėjau žiūrėti, bet kai supratau, kad kažko yaoi pachina, nusprendžiau tepti slidę. Mirai Nikki - taip pat į mano akiratį nepateko, tai irgi kažkaip nusivilti nebuvo kuo. Rainbow ekranizacija gal ir ne tobula, bet abejoju ar kas neskaitęs mangos labai jau prikibtų.
                              O dabar jau tikrasis nusivylimas. Occult Academy aš su nekantrumu laukiau dar pora mėnesių prieš jam išeinant. O bežiūrėdama kokią 5 seriją aš vis dar nuoširdžiai laukiau kažko įdomaus. Gaila, bet ir paskutinėse serijose nelabai kažką tokio ypatingo radau. Sekantis nusivylimas buvo High School of the Dead. Geras anime. Tikrai geras, bet tiek pansu ir kitokios erotikos jau buvo kiek per daug. Per saldžiai atrodė zombių fone. Iron Man tiesiog užmušė. Nieko nesitikėjau. Tikrai nieko. Bet kad bus ant tiek šlamštas nuspėti negalėjau. Taigi balsas keliauja IM.

                              Comment

                              Working...