Geriausias filosofinis anime 2009

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Hellsing_lover
    Purinsesu no Darukuneso




    • 2007 02 15
    • 1318

    Geriausias filosofinis anime 2009

    [PICBORDER="left"]http://i455.photobucket.com/albums/qq276/DjSidux/AnimeZona/filosofinis.png[/PICBORDER]<hr>
    Geriausias filosofinis anime
    <hr>
    »Filosofinis anime nagrinėja ir šiandieną aktualias visuomenės, gyvenimo bei egzistencines problemas, taip pat įtraukiama tai, kas lieka potekstėje.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Casshern Sins -
    <li> Gekijouban Kara no Kyoukai -
    <li> The Sky Crawlers -
    <li> Aoi Bungaku Series -
    <li> Eve no jikan -
    <li> Zan Sayonara Zetsubou Sensei -


    </ul></td></table><hr>
    137
    Casshern Sins
    0%
    24
    Gekijouban Kara no Kyoukai
    0%
    13
    The Sky Crawlers
    0%
    13
    Aoi Bungaku Series
    0%
    30
    Eve no jikan
    0%
    46
    Zan Sayonara Zetsubou Sensei
    0%
    11

    Prieina Alucard'as su savo plačiakrašte skrybele prie Raudonkepuraitės ir sako: So, who's the the Little Red Riding Hood now?
  • mariux9998
    Labas.

    • 2008 06 20
    • 434

    #2
    Aoi Bungaku series, nes nelabai yra iš ko pasirinkti

    Comment

    • Izzo
      one vs all, DIE AZ!



      • 2007 02 25
      • 1530

      #3
      KIAŠANAS vienareikšmiškai, nes ten tiek filosofijos, kad net ne viską pastebėt gali. Dabar Tinka?
      SCREW YOU, PEOPLE!

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #4
        Autorius Izzo
        KIAŠANAS vienareikšmiškai, nes ten tiek filosofijos, kad net ne viską pastebėt gali. Dabar Tinka?
        Keista, bet sutinku su Izzo. Labai mąslus anime.

        Comment

        • demoniacman666
          Forumo vilkas

          • 2008 04 16
          • 368

          #5
          Aoi Bungaku Series nes gvildenama net ne viena aktuali problema...

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • inge
            Dievui apsireiškė T.O.P

            • 2008 11 23
            • 74

            #6
            ZSZS nes pasityčioja iš daug ko...
            URT: -Say you love me! Say you love me!
            Ingė: -I love me

            Comment

            • KuroTenshi`
              animaniac
              • 2009 12 04
              • 6

              #7
              Kam balsą atiduot dar neišsirinkau, bet vienareikšmiškai sakau NE Casshern'ui, tokio nuviliančio anime seniai besu matęs. Visa filosofija paslėpta tame, kad čiuvas prarado atmintį ir sužinojo, kad prisidirbo. Kas toliau bus nežinau, bet iki 17 serijos jis tik ir teverkšlena ir žiūri liūdną pasaulį.. 0 tikros filosofijos, nebent labai filosofiška yra vaikščiot po pasaulį, žiūrėt į kitų bėdas ir verkšlent...

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #8
                Autorius KuroTenshi`
                Kam balsą atiduot dar neišsirinkau, bet vienareikšmiškai sakau NE Casshern'ui, tokio nuviliančio anime seniai besu matęs. Visa filosofija paslėpta tame, kad čiuvas prarado atmintį ir sužinojo, kad prisidirbo. Kas toliau bus nežinau, bet iki 17 serijos jis tik ir teverkšlena ir žiūri liūdną pasaulį.. 0 tikros filosofijos, nebent labai filosofiška yra vaikščiot po pasaulį, žiūrėt į kitų bėdas ir verkšlent...
                Tikrai ne. Filosofiška yra spardyti visiems šiknas, graibyti papus ir gelbėti pasaulį.
                Jei rimtai tai reikia žvelgti giliau. O jei neišeina tai jau nieko nepadarysi....

                Comment

                • KuroTenshi`
                  animaniac
                  • 2009 12 04
                  • 6

                  #9
                  Casshern'e tame ir yra problema, kad ta filosofija nėra gili, ten niekur nebando užkasti gilią mintį, ar padėt taip kad kažką suvoktum.. Mano manymu kūrėjai mums tiesiog prievarta kiša savo neįdomius įsitikinimus per neįdomų ir neįtraukiantį anime (no offense to Casshern lovers). O šeip šiknas spardančios filosofijos matyt dar neteko ;D.

                  Comment

                  • Killerbee
                    Iškrypęs dėdulė





                    • 2006 12 11
                    • 2910

                    #10
                    Autorius KuroTenshi`
                    Casshern'e tame ir yra problema, kad ta filosofija nėra gili, ten niekur nebando užkasti gilią mintį, ar padėt taip kad kažką suvoktum.. Mano manymu kūrėjai mums tiesiog prievarta kiša savo neįdomius įsitikinimus per neįdomų ir neįtraukiantį anime (no offense to Casshern lovers). O šeip šiknas spardančios filosofijos matyt dar neteko ;D.
                    Sprendžiant iš tavo nuomonės filosofija buvo paslėpta pakankamai giliai jei jos nesuradai. Ir kūrėjai savo įsitikinimu prievarta nekišo. Jau kas, bet aš tai tikrai būčiau pastebėjęs.

                    Comment

                    • KuroTenshi`
                      animaniac
                      • 2009 12 04
                      • 6

                      #11
                      Arba tu nežinai kas yra gili filosofija, arba nesi jos tiesiog iki šios dienos aptikęs, arba ta filosofija slepiama epizoduose 17+, kurių aš nemačiau, nes nusprendžiau dropint..
                      EDIT: geriau pagalvojus kas čia žino, Casshern'e iš tikrųjų tos filosofijos buvo tik kad man ji pasirodė negili, o kitų "filosofinių" 2009 metų anime iš šitų anime sąrašo lyg ir nėra tekę matyt, tai aš nelabai ir galiu spręst ;D.

                      Comment

                      • mariux9998
                        Labas.

                        • 2008 06 20
                        • 434

                        #12
                        Autorius inge
                        ZSZS nes pasityčioja iš daug ko...
                        Pasityčiojimas = filosofija? Įdomus mąstymas...

                        Comment

                        • KuroTenshi`
                          animaniac
                          • 2009 12 04
                          • 6

                          #13
                          Tai va dėl ko čia veda tas patyčių prevencijos programas Lietuvoj, nori kad mes savo filosofinius gebėjimus prarastumėm ;D.

                          Comment

                          • Killerbee
                            Iškrypęs dėdulė





                            • 2006 12 11
                            • 2910

                            #14
                            Autorius KuroTenshi`
                            Arba tu nežinai kas yra gili filosofija, arba nesi jos tiesiog iki šios dienos aptikęs
                            Tai kur čia man... Aš esu tik iškrypęs dėdė.

                            Comment

                            • Firo
                              Obvious troll is obvious

                              • 2008 06 24
                              • 313

                              #15
                              Autorius KuroTenshi`
                              Casshern'e tame ir yra problema, kad ta filosofija nėra gili, ten niekur nebando užkasti gilią mintį, ar padėt taip kad kažką suvoktum.. Mano manymu kūrėjai mums tiesiog prievarta kiša savo neįdomius įsitikinimus per neįdomų ir neįtraukiantį anime (no offense to Casshern lovers). O šeip šiknas spardančios filosofijos matyt dar neteko ;D.
                              Toji "filosofija" yra tiek "gili", kiek į ją gilinamasi. Juk iš pažiūros klausimas "kas aš esu?" taip pat atrodo pakankamai paprastas, galbūt net kiek juokingas; Žinoma, ne visuomet tą darbą (gilinimąsi, aiškinimą, whatnot) už tave atlieka kiti (šiuo atveju kūrėjai)...
                              Aš tavęs neperkandu. Nori, jog ji būtų užslėpta, bet taip pat, kad kūrėjai padėtų ją suvokti, heh...

                              Kalbant apie "šiknų spardymą", būtų galima pakalbėti apie tokius dalykus kaip gėrį/blogį, moralę ar kažką panašaus...

                              It's all up to you, babe.

                              Comment

                              Working...