Geriausia mecha 2009

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    Geriausia mecha 2009

    [PICBORDER="left"]http://img130.imageshack.us/img130/5584/mecha.png[/PICBORDER]<hr>
    Geriausia mecha 2009
    <hr>
    »Gera mecha – gražaus piešimo bei įspūdingo bei realistiško dizaino mobilieji kostiumai.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Basquash! - AZ
    <li>RideBack - AZ
    <li>Gundam 00 2nd Season - AZ
    <li>Sora o Kakeru Shoujo - AZ
    <li>Eureka Seven - Pocket ga Niji de Ippai - AniDB
    <li>Viper's Creed - AZ



    </ul></td></table><hr>
    97
    Basquash!
    0%
    6
    RideBack
    0%
    16
    Sora o Kakeru Shoujo
    0%
    2
    Eureka Seven - Pocket ga Niji de Ippai
    0%
    20
    Viper`s Creed
    0%
    3
    Gundam 00 2nd Season
    0%
    50
  • mariux9998
    Labas.

    • 2008 06 20
    • 434

    #2
    Gundamas - visi kiti arba lievi, arba mecha juose neakcentuojama

    Comment

    • Killerbee
      Iškrypęs dėdulė





      • 2006 12 11
      • 2910

      #3
      Autorius mariux9998
      Gundamas - visi kiti arba lievi, arba mecha juose neakcentuojama
      Kokie metai toks ir derlius. Belieka tik džiaugtis, kad pagaliau laimės tikra mecha.

      Comment

      • demoniacman666
        Forumo vilkas

        • 2008 04 16
        • 368

        #4
        Be abejo Gundam 00 2nd Season, tai vienintele tikru tikriausia mecha siame sarase (bent jau mano manymu)

        Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

        Comment

        • slicKrox
          Catching some Zzzzs...




          • 2012 08 01
          • 2161

          #5
          Labai atsibodo visi tie mecha stereotipai - mecha su tipiniais klasikiniais elementais, kaip Gundam ir kito plauko. Man labai patinka Mecha, bet dar labiau patinka, kai pateikiama kiek originalesniam pavidale. Todėl mano balsas eina už Ride Back. Gan originaliai pavaizduota mecha koncepcija dviratėje su ataugom transporto priemonėje. Ir nors tas sąveikavimas tarp žmogaus ir mašinos niekur toli nepažengęs, pasakojantis tą patį, bet bent jau kažkas šiek tiek įdomesnio.

          Jei čia dalivautų Eureka 7 TV, tadu galbūt balsuočiau už jį, o daba Eureka filmas visiškai neturi to šaunaus TV serialo atmosferos.

          Comment

          • Killerbee
            Iškrypęs dėdulė





            • 2006 12 11
            • 2910

            #6
            Autorius slicKrox
            Labai atsibodo visi tie mecha stereotipai - mecha su tipiniais klasikiniais elementais, kaip Gundam ir kito plauko.
            Oho, viena per metus pasirodo ir jau tai jau atsibodo? Man atvirkščiai, nusibodo visos tos "tipo" mechos.

            Comment

            • mariux9998
              Labas.

              • 2008 06 20
              • 434

              #7
              Autorius Killerbee
              Oho, viena per metus pasirodo ir jau tai jau atsibodo? Man atvirkščiai, nusibodo visos tos "tipo" mechos.
              Šiaip reikėtų džiaugtis, kad bent jau to Gundamo sulaukiam, nes pateikimas super nuostabus būna. O RideBack tai greičiau ne mecha, o nusivylimas visiškas...

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                #8
                Autorius Killerbee
                Oho, viena per metus pasirodo ir jau tai jau atsibodo? Man atvirkščiai, nusibodo visos tos "tipo" mechos.
                Geriau apsidairyk kiek išviso tokio plauko Mecha anime yra. Nuo septinto dešimtmečio, kaip prasidėjo, taip iki šiol kai kur vyrauja klasikinis mecha, kuris man ganėtinai atsibodo, kai nesugeba niekuo paįvairint. Tikiuosi ateityje bus daugiau kažko nestandartinio, kaip Ride Back ir Basquash!
                Paskutinis pakeitimas nuo slicKrox; 2010-02-01, 14:51.

                Comment

                • Killerbee
                  Iškrypęs dėdulė





                  • 2006 12 11
                  • 2910

                  #9
                  Autorius slicKrox
                  Geriau apsidairyk kiek išviso tokio plauko Mecha anime yra. Nuo septinto dešimtmečio, kaip prasidėjo, taip iki šiol kai kur vyrauja klasikinis mecha, kuris man ganėtinai atsibodo, kai nesugeba niekuo paįvairint. Tikiuosi ateityje bus daugiau kažko nestandartinio, kaip Ride Back ir Basquash!
                  Apsidairiau, taip dafiga, bet jie visi arba seniai pažiūrėti arba beviltiškos senienos. Va visokių išsigimėlių pakanka.

                  Comment

                  • Izzo
                    one vs all, DIE AZ!



                    • 2007 02 25
                    • 1530

                    #10
                    Nemačiau beveik visų, bet mano mechos suvokimą tik Gundamas atitinka.
                    SCREW YOU, PEOPLE!

                    Comment

                    • IVXXX
                      Let's do a barrel roll!
                      • 2008 03 07
                      • 8

                      #11
                      Istorija, veiksmas, garso takelis, piesimas/3D grafika/animacija, epic momentai... visko yra pakankamai ar net su kaupu. STAI TOKS turi buti veiksmo anime, STAI TOKS turi buti mecha anime!

                      P.S Net nepastebejau, kad vyksta balsavimas... Masini PM galejot issiust.
                      Paskutinis pakeitimas nuo IVXXX; 2010-02-06, 02:20.
                      I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

                      Comment

                      Working...