Geriausia romantika 2009

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Egura
    Super mega ultra rašytojas


    • 2007 05 17
    • 684

    Geriausia romantika 2009

    [PICBORDER="left"]http://i648.photobucket.com/albums/uu207/Egura/aprasymams/romance02copy.png[/PICBORDER]<hr>
    Geriausia romantika 2009
    <hr>
    » Gera romantika - jausminga bei originali meilės istorija, veikėjų santykių įdomumas, emocionalumas.

    <table><td>Nominantai:<ul><li> Spice and Wolf II
    <li> Skip Beat!
    <li> White Album
    <li> Hatsukoi Limited
    <li> Genji Monogatari Sennenki
    <li> Ristorante Paradiso


    </ul></td></table><hr>
    139
    Spice and Wolf II
    0%
    74
    Skip Beat!
    0%
    28
    White Album
    0%
    5
    Hatsukoi Limited
    0%
    17
    Genji Monogatari Sennenki
    0%
    4
    Ristorante Paradiso
    0%
    11
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #2
    Spice and Wolf nieko naujo. White Album per daug savotiškas. Ristorante Paradiso per didelis amžiaus skirtumas. Kiti šeip neypatingi tai lieka Skip Beat.

    Comment

    • DIX
      エドワード


      • 2008 08 22
      • 243

      #3
      Kad Skip Beat'e tos romantikos mažiausiai ir buvo, akcentuojami kiti dalykai, bet nuo S2 turėtų pajudėti reikalai šia linkme... Aš už Spice Wolf 2 balsavau, gal naujo ir nieko, bet žiūrėjos tikrai maloniai

      Spoileris:

      Comment

      • Killerbee
        Iškrypęs dėdulė





        • 2006 12 11
        • 2910

        #4
        Autorius DIX
        Kad Skip Beat'e tos romantikos mažiausiai ir buvo, akcentuojami kiti dalykai, bet nuo S2 turėtų pajudėti reikalai šia linkme... Aš už Spice Wolf 2 balsavau, gal naujo ir nieko, bet žiūrėjos tikrai maloniai
        Spice and Wolf tos romatikos irgi tiek kiek liko laiko nuo ekonominiu žaidimų. Na taip, daugiau nei SB, bet už ta patį antrus metus balsuot nenoriu.

        Comment

        • demoniacman666
          Forumo vilkas

          • 2008 04 16
          • 368

          #5
          Spice and Wolf II, gal ir nieko naujo bet vis dar labai zavi...

          Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

          Comment

          • inkognito
            Qwerty

            • 2007 11 16
            • 172

            #6
            Gaila siais metais buvo pamirstas toksai anime kaip Clannad After story. Ziurejau 2008 AZAR jis ten nominuotas nebuvo . Buvo oingoing del to buvo paliktas. Siais metais paliktas irgi nes pradetas rodyti 2008 ?
            Siais Fail metais kai gerus anime lengvai ant vienos rankos pirstu eina suskaiciuoti si anime pamirsti nedovanotina. Romanitkos/dramos kategorijoje siam anime nera lygiu siais metais .
            Keista dar cia nematyti Toradora ir Bakemonogatari. Be ka padarysi ju nera , tad geriau nuo balsavimo net susilaikau, nei vienas nera vertas sios kategorijos.

            Comment

            • Izzo
              one vs all, DIE AZ!



              • 2007 02 25
              • 1530

              #7
              kodėl man Spice and Wolf visiškai nesipaišo į romantikos žanrus? Ai tiksliai, nes jei išėmus romantiką, jis būtų toks pat geras
              SCREW YOU, PEOPLE!

              Comment

              • Egura
                Super mega ultra rašytojas


                • 2007 05 17
                • 684

                #8
                Autorius inkognito
                Gaila siais metais buvo pamirstas toksai anime kaip Clannad After story. Ziurejau 2008 AZAR jis ten nominuotas nebuvo . Buvo oingoing del to buvo paliktas. Siais metais paliktas irgi nes pradetas rodyti 2008 ?
                Siais Fail metais kai gerus anime lengvai ant vienos rankos pirstu eina suskaiciuoti si anime pamirsti nedovanotina. Romanitkos/dramos kategorijoje siam anime nera lygiu siais metais .
                Keista dar cia nematyti Toradora ir Bakemonogatari. Be ka padarysi ju nera , tad geriau nuo balsavimo net susilaikau, nei vienas nera vertas sios kategorijos.
                Su tais animais kurių didžioji dalis pasirodo prieš tai einančiais metais pasitaiko taip, kad jie lieka pamiršti, šiuo atveju taip ir nutiko, kad ir su tuo Clannad. Bendrame sąraše jo nebuvo, juolab tas sąrašas kabėjo visą mėnesį prieš Azarą, paskelbtas kartu su prierašu "PS.: jei matot kad sąraše nėra kokio anime kuris čia turėtų būti, praneškit pridėsim", taip kad kiekvienas galėjo prisidėt padedant pildyti ir koreguoti... bet deja...
                Bakemonogatari iš romantikos sąrašo buvo išmestas sąmoningai komisijos narių sprendimu.

                Pati balsavau už Ristorante Paradiso, jis man vienas iš geriausių praėjusių metų animų, šiaip skirtas gal kažkiek vyresniai auditorijai. Antroje vietoje būtų legendinė princo Genji istorija, labai lauktas, tačiau šiek tiek nusileidžiantis Ristorantui.

                Metų galas irgi pažėrė įdomios romantikos, kaip, kad "Kimi ni Todoke", "Winter Sonata", manau jie galėtų būti vieni iš rimtesnių kandidatų 2010 metų Azare

                Comment

                • Mikan
                  Light Yagami is a psycho
                  • 2009 11 26
                  • 44

                  #9
                  Nu tikrai buwo skip beat ,tos romantikos .Susidaro ispudis ,kad romantika jums tiktai banalus burkawimas ir buciniai

                  Comment

                  • dArt
                    Rimtas forumo narys

                    • 2006 12 23
                    • 134

                    #10
                    Mačiau gal 3 serijas White Album 4 Ristorante Paradiso. Romantikos netrūko, bet jei net nepabaigiau vadinasi nieko gero.
                    Skip Beat ir Spice and wolf nevisai romantika arba romantika ten nepagrindinis žanras. Bet iš tų dviejų geresnis Skip Beat ir kaip anime ir romantikos ten man atrodo daugiau.
                    Likusių nemačiau ...

                    O dabar paskatęs atsiliepimus prisiminiau Toradora tikrai būtų turėjęs šansų gauti mano balsą ...
                    Paskutinis pakeitimas nuo dArt; 2010-02-03, 16:45.

                    Comment

                    • Shenn
                      Forumo ligonis


                      • 2009 09 21
                      • 539

                      #11
                      Man irgi apmaudu ,kad " Toradora! " liko uz borto. Ka jau padarysi. Atidaviau balsa "Spice and Wolf" nors ,per tas ekonomikas animeje, ta romantika tik antrame plane sukiojosi.

                      Comment

                      • Driezius
                        Kas toks?

                        • 2009 10 21
                        • 143

                        #12
                        Autorius Shenn
                        Man irgi apmaudu ,kad " Toradora! " liko uz borto. Ka jau padarysi. Atidaviau balsa "Spice and Wolf" nors ,per tas ekonomikas animeje, ta romantika tik antrame plane sukiojosi.
                        Manau lygiai taip pat. Bet kaip yra taip yra ir nelabai ką bepakeisi.

                        Comment

                        • tamagochi
                          Suši valgytojas

                          • 2005 10 19
                          • 138

                          #13
                          Balsuočiau už Kimi ni Todoke - tas tikrai rimtesnė romantika negu Spice and Wolf. Nors Bakemonogatari būtų idėta.

                          Comment

                          • svajone
                            Tiesiog žmogus

                            • 2008 09 21
                            • 176

                            #14
                            Na, visų nominantų nemačiau, gal todėl, kad nelabai tą romantikos žanrą mėgstu. White Album ir Hatsukoi Limited visiškai ne mano skonio, todėl net nepasivarginau pažiūrėti. Genji ir Spice and Wolf tikrai gražūs ir romantiški, bet visgi yra ir geresnių kandidatų. Skip Beat - labai gera istorija, piešimas, ir tikrai balsuočiau už jį, bet tai kad ten tos romantikos tiek mažai bebuvo....

                            Ristorante Paradiso užtikau visai netyčia, ieškodama į vieną anime panašių. Tik tiek, kad jau nepamenu į kurį, nes po Ristorante Paradiso visi kiti man atrodė žymiai blankesni. Ta atmosfera, ore tvyrantis gerumas, nuoširdumas, romantika... Kad ir kokia veiksmo ir susišaudymų mėgėja būčiau, šis anime mane tiesiog pakerėjo. Niekada nemaniau, kad su tokiu pasimėgavimu galima žiūrėti tylų ir ramų anime, kuriame tiesiog rutuliojasi paprastų žmonių gyvenimai. Balsas už Ristorante Paradiso;]

                            Comment

                            Working...