AZAR 2008: Best of the Best

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #31
    Autorius slicKrox
    Anime, privertęs net susigraudint, o tai padaryt tikrai nėra lengva man.
    Nesupratau....ko ten graudintis?

    Comment

    • catbuster
      Narys
      • 2007 10 16
      • 53

      #32
      ash ir uz code geass r2 man ishvis tai vienas geriausiu ish matytu ^^

      Comment

      • Reijin
        Nieko nerašantis
        • 2006 06 06
        • 32

        #33
        Nu šiaip tai,iš čia esančių beveik nei vieno nemačiau, nebent 'Code Geass R", "Detroit Meal CIty" ir "Sword of the Stranger". Aišku liūdžiu, kad vis nepažiūriu "Spice and Wolf", bet ką jau padarysi. O ir šiaip manyčiau, kad best of the best neturėtų būt pasirinkimas iš tiek mažai, praeitais metais tik tiek anime tebuvo išleista? O kur Druaga [druaga tai tas kur žiūrėjau, jau nekalbant apie tuos kur nežiūrėjau]? na, bet ar taip, ar kitaip iš čia paminėtų "jamam" "Sword of the stranger" -- "action scenes are awesome~~" btw "Detroit Metal City" su**s, bet čia tik iš mano "žiūrėjimo kampo", kaip pasakytų anglai

        Comment

        • munte
          Naujokas
          • 2008 08 27
          • 4

          #34
          vistiek Kara no Kyoukai is ce geriausias tiek istorijos originalumu tiek piesimu tiek muzika ir t.t o tas Code Geass R2 nei puse istorija beveik copy paste is Death Note muzika ir neko gero charai jau visi matyti ir norejau kad vel laimetu fanbojizmas todel ir pribabalsavau duok kartu bet nieko neisejo fanboy vel laimejo paplokit patis sau.IR NETRYNKIT KOMENTARO TAI MANO NUOMONE

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            #35
            Autorius munte
            vistiek Kara no Kyoukai is ce geriausias tiek istorijos originalumu tiek piesimu tiek muzika ir t.t o tas Code Geass R2 nei puse istorija beveik copy paste is Death Note muzika ir neko gero charai jau visi matyti ir norejau kad vel laimetu fanbojizmas todel ir pribabalsavau duok kartu bet nieko neisejo fanboy vel laimejo paplokit patis sau.IR NETRYNKIT KOMENTARO TAI MANO NUOMONE
            Kažkaip per mažai orgumentų iš tavo pusės. Ar bent teko matyt CG, kad vadini Death Note kopija? Jei tai būtų DN kopija, argi jis dabar tupėtų AniDB Top10 saraše antroje vietoje? Jei tai išrinkta fanbojų, tai kodėl tam saraše nėra Naruto? Paprasčiausiai, tau gal buvo neperkandamas CLAPM piešimo stilius ir Mecha elementai? Jei taip viską drąsiai vadint kopijom, tai Kara no Kyoukai galima lygiai taip pat drąsiai vadinti Shingetsutan Tsukihime kopija. Taip, Kara tikrai labai gražus filmas ir pateikimas neeilinis, bet šiuo metu jis neturi nei pradžios, nei pabaigos.

            Comment

            • enjutsu
              Rimtas forumo narys

              • 2008 08 19
              • 131

              #36
              Autorius munte
              vistiek Kara no Kyoukai is ce geriausias tiek istorijos originalumu tiek piesimu tiek muzika ir t.t o tas Code Geass R2 nei puse istorija beveik copy paste is Death Note muzika ir neko gero charai jau visi matyti ir norejau kad vel laimetu fanbojizmas todel ir pribabalsavau duok kartu bet nieko neisejo fanboy vel laimejo paplokit patis sau.IR NETRYNKIT KOMENTARO TAI MANO NUOMONE
              zinai jei tokia tavo nuomene bent duok normaliu argumentu nes tavieji visiska nesamone gal ir Kara no Kyoukai tikrai geras, visdelto nepakankamai, kad butu pirmas.Ir tu tikrai nematei CG ir Death note jei CG vadini DN kopija, jie turi didelių skirtumų.
              sigpic

              Comment

              • Sable
                The Hitchhiker





                • 2005 03 11
                • 1530

                #37
                Šiaip žmogaus minčiai, vos ne vos pagautai iš to sunkiai susirišančio klaidų pilno posto (dėl ko jį beje Aš ir ištryniau pirmais) daugmaž prijaučiu. Bet ginčytis dėl rezultatų jau beprasmiška, jau nubalsuota deja.

                Comment

                • 2x2
                  Ir bulvės vėl žydės!
                  • 2007 12 17
                  • 21

                  #38
                  Autorius munte
                  vistiek Kara no Kyoukai is ce geriausias tiek istorijos originalumu tiek piesimu tiek muzika ir t.t o tas Code Geass R2 nei puse istorija beveik copy paste is Death Note muzika ir neko gero charai jau visi matyti ir norejau kad vel laimetu fanbojizmas todel ir pribabalsavau duok kartu bet nieko neisejo fanboy vel laimejo paplokit patis sau.IR NETRYNKIT KOMENTARO TAI MANO NUOMONE
                  Ir vel tas pats. Visi kaip susitare prikisa ta fanboy'izma. Suprask, kad jei anime popurialus, tai jis automatiskai yra sudinas ir uz ji balsuoja tik naruto/bleach/panasiai tardai. Paties elgesys ne fanboy'iskas? Jau nekalbant apie tai, kad net rasyti nemoki.
                  Apskritai, paziurejus kas dedasi AR'e, kur CG net nebuvo nominuotas, o laimejo Kaiba, susidaro ispudis, kad dabar yra madinga vaizduoti rafinuoto skonio otakus ir balsuoti uz kuo keistesnius/durnesnius anime, kad pasirodyti, koks nemainstreaminis ir kietas as esu, o visus kitus isvadinti fanboy'ais. Fui, net bloga darosi

                  Comment

                  • dArt
                    Rimtas forumo narys

                    • 2006 12 23
                    • 134

                    #39
                    Man geriausi 2008 anime
                    1. Aria the Origination
                    2. Flag
                    3. Spice and wolf, Detroit Metal City, Natsume Yuujinchou

                    Kara no Kyoukai neskaitau 2008, nes nebaigtas.

                    Code Geass R2 (man asmeniškai) patektų į TOP 10 2008 (įverintau 8/10), bet nedaugiau. Kiekvienoj serijoj istorija apverčiama aukštyn kojom (negyvi prisikelia, blogiečiai tampa geriečiais ir atvirkščiai). AniDB turi tagą "absurd plot twists", kuris labai gerai atspindi mano nuomonę.

                    Deja geriausiu anime rinkimai dažniausiai tampa populiariausiu anime rinkimais. Aš nesakau, kad populiarus būtinai blogas ar blogesnis už kitą nišinei auditorijai skirtą anime. Bet tokiuose rinkimuose dažnai pasitaiko tokių, kur kitų anime net nematę ir balsuoja už jiems žinomus. Galbūt taip balsuoja mažensė dalis, bet jie gali ir nulemti tuos rezultatus.

                    Myanimelist balsų statistika:
                    CG R2 turi ~20 000 balsų
                    Spice Wolf ~9000
                    DMC ~ 4000
                    Ir tai labai gerai atspindi tiek šių tiek bet kurių kitų rinkimų rezultatus.

                    Comment

                    • AKUJI-SAN
                      Anime narkomanas ;-)
                      • 2008 02 16
                      • 190

                      #40
                      ALL HAIL ?? ar ????? ??? ????

                      CG ir Spice and wolf

                      CG surinko 50.01%

                      Spice and wolf-49.99%

                      Comment

                      • FLAMA
                        Naujokas
                        • 2007 12 07
                        • 12

                        #41
                        Taip, Kara tikrai labai gražus filmas ir pateikimas neeilinis, bet šiuo metu jis neturi nei pradžios, nei pabaigos.
                        Na pradžią tai tikrai turi O kad pabaigos neturi... buvo galima neimt į rinkimus, kaip buvo padaryta su kaikuriais, dar nebaigtais anime, o jei jau paėmė, tai būkit malonūs ir nediksriminuokit...
                        Tuo labiau, kad tai tikrai buvo geriausiai padarytas 2009 anime seriajalas (pilnas paketas:garsas, vaizdas ir turinys, ir kas svarbiausia jame neradau nė vieno dalyko, dėl ko būtų galima prikibti). Ir tikrai geresnis nei cg antras sezonas, kuris nuvylė nemažą dalį gerbėju, nes buvo daromis tarsi paskubomis ir atmestinai. ( ant mieto tuos kurie sutrugdė autoriuj padaryti taip kaip jis norėjo ) Taip pritariu, vien dėl pirmojo epinio sezono, cg reikia apdovanojimo, bet... Come on, renkame gi 2008, o ne anime kuris buvo geriausias per praeitus 5 metus

                        Comment

                        Working...