Geriausia veikėja 2017

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miesto_Druidas
    the journeyman



    • 2010 08 17
    • 1515

    Geriausia veikėja 2017


    Geriausia veikėja 2017


    » Geriausias moteriškas personažas - įsimintinas ir keliantis stiprius jausmus. Pasižymi gerai vystomu charakteriu, savitais būdo bruožais, išskirtiniais santykiais su kitais personažais ar savybėmis kurios verčia prisiminti minėtą veikėją dar ilgą laiką jau baigus žiūrėti serialą.


    Nominantai:


    26
    Moriko Morioka (Net-juu no Susume)
    0%
    4
    Konatsu (Shouwa Genroku Rakugo Shinjuu S2)
    0%
    3
    Phosphophyllite (Houseki no Kuni)
    0%
    2
    Ririna Sanada (Koi to Uso)
    0%
    3
    Tanya Degurechaff (Youjo Senki)
    0%
    14

    The poll is expired.

  • Killerbee
    Iškrypęs dėdulė





    • 2006 12 11
    • 2910

    #2
    E, kolegos, čia aš tik pajuokavau!!!
    Aišku Taniuta "personažė" tik išvaizda, bet jei kitiems dzin tai man tuo labiau.

    Comment

    • Miesto_Druidas
      the journeyman



      • 2010 08 17
      • 1515

      #3
      Autorius Killerbee
      E, kolegos, čia aš tik pajuokavau!!!
      Gali būti ramus, puikiai supratom, kad tu ten pajuokavai .
      Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2018-02-07, 10:16.

      Comment

      • Augis24
        AZ rėmėjas




        • 2009 03 29
        • 767

        #4
        Argi ne fainuole?

        Comment

        • Killerbee
          Iškrypęs dėdulė





          • 2006 12 11
          • 2910

          #5
          Autorius Miesto_Druidas
          Gali būti ramus, puikiai supratom, kad tu ten pajuokavai
          Čia toks juokas pro ašaras. Kažką panašaus įtariau, bet maniau neišdrįsite taip žiauriai susifeilinti. Neįvertinau jūsų, išdrįsote vis tik.

          Comment

          • Miesto_Druidas
            the journeyman



            • 2010 08 17
            • 1515

            #6
            Autorius Killerbee
            Čia toks juokas pro ašaras. Kažką panašaus įtariau, bet maniau neišdrįsite taip žiauriai susifeilinti. Neįvertinau jūsų, išdrįsote vis tik.
            Nesutikti su sprendimu galima. Vis dėlto dar gebame kažkuo tave nustebinti .
            Kas nesutinka su atrinktais nominantais, visada gali pateikti savo geriausių sąrašėlį.
            Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2018-02-08, 16:29.

            Comment

            • Miglaja
              Cute potato ~


              • 2007 12 16
              • 551

              #7
              Autorius Killerbee
              Čia toks juokas pro ašaras. Kažką panašaus įtariau, bet maniau neišdrįsite taip žiauriai susifeilinti. Neįvertinau jūsų, išdrįsote vis tik.
              Man įdomu, kuo gi tai sufeilinimas ? Beveik 4tūkst.fanų MAL'e rodo, kad tai buvo viena įsimintiniausių praeitų metų veikėjų. O kas ten pas ją sieloj dedas tai jau kitas reikalas

              O šiaip kuo toliau, tuo sudėtingiau su tom lytim darosi...matyt teks apjungti kategorijas. Kur vaikinas, kur mergina jau nebeaišku
              Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

              Comment

              • Killerbee
                Iškrypęs dėdulė





                • 2006 12 11
                • 2910

                #8
                Autorius Miglaja
                Man įdomu, kuo gi tai sufeilinimas ? Beveik 4tūkst.fanų MAL'e rodo, kad tai buvo viena įsimintiniausių praeitų metų veikėjų. O kas ten pas ją sieloj dedas tai jau kitas reikalas
                Argumentas iš serijos "milijonas musių negali klysti"? Nors aš suprantu kodėl.... Pasaulyje yra daugybė niekam tikusių padarų, kurie nedaro nieko, kad tą niekam netinkamumą pakeistų ir tik viskuo skundžiasi/verkšlena. Jie tik laukia kada netyčia apsi-apgreidins iki kieto bičo/mergos. Tegu laukia, sėkmės jiems.
                Tikiu, kad tokiems gali patikti toks niekam tikęs padaras.
                Paskutinis pakeitimas nuo Killerbee; 2018-02-10, 14:54.

                Comment

                • taven
                  Forumo maniakas

                  • 2010 06 12
                  • 432

                  #9
                  Autorius Augis24
                  Argi ne fainuole?

                  Galvojau kad kažką primena, dabar prisiminiau

                  Comment

                  • Miesto_Druidas
                    the journeyman



                    • 2010 08 17
                    • 1515

                    #10
                    Autorius Killerbee
                    Argumentas iš serijos "milijonas musių negali klysti"? Nors aš suprantu kodėl.... Pasaulyje yra daugybė niekam tikusių padarų, kurie nedaro nieko, kad tą niekam netinkamumą pakeistų ir tik viskuo skundžiasi/verkšlena. Jie tik laukia kada netyčia apsi-apgreidins iki kieto bičo/mergos. Tegu laukia, sėkmės jiems.
                    Tikiu, kad tokiems gali patikti toks niekam tikęs padaras.
                    Šitą logiką tik ir pritaikysi tokiems personažams, kurie yra OP. Jie mėgstami nes yra "kieti", ir tai dažniausiai vienintelis apibūdinimas jiems apibrėžti, kas dažniausiai reiškia, kad jie ne tik kieti, bet realiai ir tušti. Žmonėms patinka "isekai" žanras, nes juose veikia veikėjai tokie kaip Kirito iš SAO ar vyrukas iš No Game no Life ar ta pati Tanya, kurie patekę į naują nežinomą teritoriją yra geresni už visus, kuomet realybėje buvo nereikšmingi ir pilki. Nesakau, kad tai blogai, gal tau lengviausia susitapatinti su tokiais. Bet mes šitoje kategorijoje ieškome kažko daugiau, nei vienadimensinė dekoracija.

                    Kodėl Phos čia? Man atrodė, kad akivaizdu, bet kur tau ...
                    Dėl charakterio augimo bei kokybiško viso to vystymo įgyvendinimo:

                    Spoileris:
                    Phos yra naivi ir vėjavaikiška, bet trokšta keistis ir būti naudinga. Deja nežino kaip tą daryti dėl realaus fizinio trapumo. Visgi bent kažkoks ryžtas atsiranda judėti pirmyn, kad ir nežinant, konkrečiai ką daryti. Prisiminkim kad Phos vistiek yra 400 metų senumo, tad tai pirmas toks savotiškas išsiveržimas iš labai ilgo užburto rutinos rato, ką manau patiriame kažkuriuo momentu kažkuriam laikui, visi.

                    Nuo to momento Phos gauna galimybių fiziškai keistis. Tik nereikia sakyti, kad realiame gyvenime žmonės nėra įtakojami aplinkybių ir suteikiamų šansų, pasitaikančių tam tikru momentu tam tikroje vietoje. Gavusi naujas kojas (na ir tos kojos iš dangaus juk nenukrito) įgauna greičio, bet kuomet ateina momentas kovoti, ją ištinka nesėkmė (kas yra nesvetima kone kiekvienam žmogui) ir dalinai dėl to nukenčia draugai. Phos nenuleidžia rankų ir juda toliau, bando padėti Antarcticite.

                    Kuomet galų gale ją ištinka tikra netektis, tada ir įvyksta tas drastiškas asmenybės lūžis. Žinau, kad tau virsmas pasirodė per daug staigus. Bet prisiminti reikia, faktą, kad su prarastom kūno dalimis, prarandama ir dalis prisiminimų bei to pasekoje dalis asmenybės tapatybės. Plius pridėk depresiją, kaltės jausmą, nuovargį (ji pati ne kartą minėjo kad nebegali užmigti). Vis dėlto Phos asmenybės branduolys lieka praktiškai tas pats. Tas aiškiai matosi iš jos humoro jausmo, kuris niekur nedingo, iš jos bendravimo su kitais, iš pagrindinių vertybių.


                    Aš nematau, problemos, kad Phos pradeda, kaip kažkiek žiūrovą erzinantis personažas. Ir taip, su tokiu veikėju yra lengva susitapatinti, nes mes kone visi trokštame keistis kažkuriuo tai gyvenimo momentu, kažko siekti, tobulėti ir pan. O pradėjus judėti į priekį su pokyčiais ateina ir kartais ne visada geri rezultatai. Bent jau šitą "pokyčio" pusę bando parodyti Houseki no Kuni. Tavo palyginimas su "stebuklingu apsi-apgreidinimu iki kieto bičo/mergos" čia visiškai netinka, nebent tu turėjai omeny ne Phos.

                    P.S. Ir Tanya čia visai ne dėl išvaizdos ar grimasų ar savo OP'išumo. Čia ji dėl savo unikalios ideologijos ir motyvacijos, gebėjimo pritaikyti pavyzdžius iš savo praeito pasaulio istorijos esamam ir pan. Man ne prie širdies, bet kaip personažas kažkas unikalesnio iš šiųmetinių.
                    Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2018-02-15, 19:29.

                    Comment

                    • Killerbee
                      Iškrypęs dėdulė





                      • 2006 12 11
                      • 2910

                      #11
                      Autorius Miesto_Druidas
                      Kodėl Phos čia? Man atrodė, kad akivaizdu, bet kur tau ...
                      Dėl charakterio augimo bei kokybiško viso to vystymo įgyvendinimo:
                      Akivaizdu kam? Fantazuotojams? Fanbojams? Bandysiu dar kartą paaiškinti tai kad yra akivaizdu man ir (tikiuosi) visiems normaliems žmonėms. Kad pats personažas yra silpnas fiziškai ir ne karys nėra didelė problema. Visiems buvo aišku, kad kažkada užaugs. Problema yra taip kaip parodytas tas "augimas". O gi niekaip. Pats charakteris pas šitą padarą yra tiesiog joks ir visi tie norai keistis yra tik žodžiuose. Ir dar tas žliubimas, dejonės ir į depresiją varanti savi-grauža....Šito "gėrio" man namuose ir taip pakanka. Nafig man tai dar ir anime seriale? Na ir su apgreidais banaliai nuskilo, pačio padaro nuopelnų aš tame nematau. Net kvailas pakliuvimas į spąstus galiausiai suėjo į pliusą.

                      Comment

                      • Miesto_Druidas
                        the journeyman



                        • 2010 08 17
                        • 1515

                        #12
                        Autorius Killerbee
                        Problema yra taip kaip parodytas tas "augimas". O gi niekaip.
                        Problemos čia nėra, nes viskas parodyta gana natūraliai, suprantamai ir sakyčiau pilnai žmogiškai. Kodėl taip, aš jau išdėsčiau praeitoj žinutėj, tad nesikartosiu.

                        Toks įspūdis, kad žiūrėjai, bet matei, ką nori matyti, o ne ką išties rodė. Kur tu matei žliumbimą šitame seriale? Nes realiai tik pora ašarų išriedėjo ir akivaizdu dėl ko. Savigraužos buvo labai mažai, kas vėlgi yra natūralu kažko netekus prieš pat savo akis ir negalint nieko apie tai pakeisti tuo momentu. Visa tai yra natūralios reakcijos ir visiškai neištemptos, kaip dauguma kūrinių mėgsta tą daryti - paskirti bent epizodą personažo gedului ir skandinimuisi ašarų pakalnėje. Už tai vien tik girti serialą, kad to sugebėjo išvengti.

                        Dėl upgrade'ų galiu iš dalies sutikti. Bet vis dėlto kainą dėl jų sumokėjo - dalies prisiminimų praradimu, tiek kad tas pilnai dar atspindėta nebuvo šitame sezone.

                        Bet aš suprantu tavo pasirinkimus kuomet kalba eina apie veikėjus, ir man pilnai suvokiama kodėl tau tai neįtinka. Aš tiesiog pabrėžiu, pagal ką ji buvo atrinkta komisijos, o tavo subjektyvus požiūris lieka tau.

                        Autorius Killerbee
                        Šito "gėrio" man namuose ir taip pakanka.
                        Apie tavo problemas namuose, mums žinoti nebūtina .
                        Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2018-02-16, 12:35.

                        Comment

                        • Killerbee
                          Iškrypęs dėdulė





                          • 2006 12 11
                          • 2910

                          #13
                          Autorius Miesto_Druidas
                          Toks įspūdis, kad žiūrėjau, bet mačiau, ką norėjau matyti, o ne ką išties rodė.
                          Fixed.
                          Kur tu matei žliumbimą šitame seriale? Nes realiai tik pora ašarų išriedėjo ir akivaizdu dėl ko. Savigraužos buvo labai mažai, kas vėlgi yra natūralu kažko netekus prieš pat savo akis ir negalint nieko apie tai pakeisti tuo momentu.
                          Žliumbimas būna ne visada fizinis veiksmas, kaip ir smurtas. Jo, savigrauža kartais buvo motyvuota, bet dažniausiai dėl banalaus tingėjimo. Pamanyk tu man, darbą davė kuris jai nepatinka. Pamanyk kaip baisu......Tas darbas bent jau davė šitam netikusiam padarui bent kažkokį užsiėmimą, bet ne, reikėjo valkiotis, kabinėtis prie visų ir dūsauti kaip sunku...nieko neveikti.
                          Dėl upgrade'ų galiu iš dalies sutikti. Bet vis dėlto kainą dėl jų sumokėjo - dalies prisiminimų praradimu, tiek kad tas pilnai dar atspindėta nebuvo šitame sezone.
                          Labai jau maža kaina kažkaip. Kas ten buvo pamiršta? Vienas vardas ar draugė?
                          Bet aš suprantu tavo pasirinkimus kuomet kalba eina apie veikėjus, ir man pilnai suvokiama kodėl tau tai neįtinka. Aš tiesiog pabrėžiu, pagal ką ji buvo atrinkta komisijos, o tavo subjektyvus požiūris lieka tau.
                          Tai va tame ir problema, kad aš nesu tikras kiek čia komisijos "nuopelnas" ir kiek suinteresuoto asmens lobizmas.
                          Apie tavo problemas namuose, mums žinoti nebūtina
                          O tai tipo kažkas neturi tokių "personažų" jei ne šeimoje tai bent jau savo aplinkoje? Sunkiai tuo galiu patikėti. Bet jo, nesiveliam į asmeniškumus.

                          Comment

                          Working...