Globalinės taisyklės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • holms
    AZ rėmėjas

    • 2009 03 03
    • 157

    #31
    Airiz as tik tau galiu pasiulyt igyt tolerancijos, nes su tavim nediskusija gaunasi o ginshai.

    man nesvarbu ka adminas mato, reikia kad visi sitam forume vartotojai esantis matytu ka tu darai. tu dabar savo veiksmus vykdai pries vartotojus, tu jiems nieko nepaaiskini. tiesiog istrini ir eini miegot. taip sitam forume niekad ir niekas nepasikeis. visi ir toliau floodins nes nesupras del ko tu trini ir dar reks per visus privatus ir topikus "uz ka!". tu nemoki mokint vartotojus o eini pries juos su savo ismone, tai prie gero nepriveda.

    Comment

    • FreaK`aZ
      Rimtas architektorius




      • 2005 02 22
      • 532

      #32
      Jei manai, kad moderatorius privalo vargintis rašydamas komentarą dėl ko ištrintas tas ir tas komentaras, tai tu labai klysti. Žinai, kiek laiko užtruks kiekvienam durneliui išaiškinti dėl ko buvo ištrintas nereikšmingas jo flūdas ne į temą. Pagailėkit kitų žmonių laiko, o ne žiūrėkit vien į savo interesus. Ir šiaip manydami, kad trinama čia yra vai vai kiek daug postų, esate neteisūs, ištrinama labai maža dalis, aš trinčiau nafig vos ne kas antrą postą, nes rimtesniems forumo skaitytojams darosi vis sunkiau atsirinkti ką skaityt, nes tarp 200+ postų per dieną vos viename kitame realiai būna išdėstyta konstruktyvi nuomonė paremta argumentais. Riškit galų gale šitą diskusiją, nes vienintelė taisyklė, norint išlaikyti tvarką forumuose yra "1. Moderatorius visada teisus; 2 Jei moderatorius neteisus - žiūrėti pirmą punktą. " nepatinka, kad jūsų postai trinami, ar tai, kad savivaliauja moderatoriai - niekas jūsų čia nelaiko, šalis laisva ir niekas nėra priverstinai verčiamas lankytis forume ir rašyti nereikšmingus postus, kurie vistiek bus ištrinti.
      Man pavyzdžiui užknisa, kad metų čia neišbuvę nariai šoka ant rago prieš narius, kurie čia yra jau penkti metai ar net ilgiau, jūsų ka, mamos pagarbos neišmokė?
      Paskutinis pakeitimas nuo FreaK`aZ; 2009-12-07, 10:50.
      "Some kind of frickin brainwashed cat from mars
      with a sick idea of world domination"

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #33
        Autorius holms
        Airiz as tik tau galiu pasiulyt igyt tolerancijos, nes su tavim nediskusija gaunasi o ginshai.

        man nesvarbu ka adminas mato, reikia kad visi sitam forume vartotojai esantis matytu ka tu darai. tu dabar savo veiksmus vykdai pries vartotojus, tu jiems nieko nepaaiskini. tiesiog istrini ir eini miegot. taip sitam forume niekad ir niekas nepasikeis. visi ir toliau floodins nes nesupras del ko tu trini ir dar reks per visus privatus ir topikus "uz ka!". tu nemoki mokint vartotojus o eini pries juos su savo ismone, tai prie gero nepriveda.
        Jei tu neskaitai Ką aš tau rašau, man irgi neįdomi tavo rašliava. Parašiau pakankamai daug ir aiškiai ir jei tu to neskaitai gali likt prie savo nuomonės.
        Viskas.

        Comment

        • holms
          AZ rėmėjas

          • 2009 03 03
          • 157

          #34
          as skaiciau ir netgi du kartus =) bet kiekvienas sakynis nukreiptas pries mane, ir netgi butu sunku cituot, nes nenoriu pereit ant asmenybiu man cia yra zema, o ir as esu tolerantiskas.... Cia yra ginshas o ne diskusija. galima ismokti ir nepereinant ant asmenybiu ishsakyt savo mintys.

          Paziurek kaip raso red_elf labai taikiai ir tolerantiskai. dar tau citata is pataisimo topiko

          pvz ponas slicKrox redaguojant mano zinute nepatingejo parasyt net kelius sakynius... uz ka ji ir gerbiu.
          o ponas Airiz istrine mano posta kuris buvo visiskai ne offtopic, ir ne floodas. man nepaaiskines nieko, to daugiau kad as net nemaciau kas ta posta istrine kol neiskeliau klausima sitam forume..

          na kam to reikia. gyvenkim draugiskai ir mokinkim vartotojus kaip elgtys sitam community.
          vat paskutine eilute ir argumentuok, o ne smeizk mane =) jeigu tau rupi mano pirmas postas sitam topike, tai atsiprasau kad uzpuoliau bet o ko to tikisies po tokios moderacijos, pykti is kiekvieno kuriam taip padarysi. =)
          Paskutinis pakeitimas nuo holms; 2009-12-07, 13:30.

          Comment

          • Airiz
            מיד





            • 2004 01 09
            • 1656

            #35
            Tiesa pasakius tu man atsibodai. Prikiši kitus savo naudai, nors pats čia man grasinti pradėjai ( pathetic)
            Slikas yra viena aš esu kita. Paklausk jo kiek jisai ištrynė postu be paaiškinimų. Aš nežinau (nepamenu) kokį postą konkrečiai aš buvau ištrinės, panelei red_elf aš jokių pretenzijų neturiu. Man asmeniškai atsibodo teisintis, nes žiū čia jau į mada greitai įeis moderui į kiekvieno newbieAnimeFan nepasitenkinimą jautriai reaguoti ir rašinėti kilometrinius postus.
            Šmeižtas? nu žinai, visai nieko paskaičius pasakyti ŠMEIŽTAS.. tada tu 2X ŠMEIŽIKAS, nes apšmeižei mane.
            Viskas.
            Asmeniškai su tavimi kalbos baigtos.
            Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-12-07, 14:02.

            Comment

            • Red_Elf
              pandų karai :D


              • 2009 05 07
              • 1112

              #36
              Holms citavo ne mano žinutę ir tas tekstas apie ponus moderatorius ir kas kaip paaiškino ką trindamas yra ne mano. Mano žinutės ir trinamos, bet nematau problemos jei kartais taip ir padaro, čia jau mano problema, kad buvo fludas ar kas panašaus

              Comment

              • holms
                AZ rėmėjas

                • 2009 03 03
                • 157

                #37
                jam aiskini kad zmones nepatenkinti o jis aiskina kad jam tai nerupi.. na vat ir AZ poziuris i vartotojus.

                aj tebunie AZ anarhija ir toliau, beprasmiska.
                Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-12-08, 11:39.

                Comment

                • Airiz
                  מיד





                  • 2004 01 09
                  • 1656

                  #38
                  Jo, viską
                  tikrai viską. Gal atsiminkim koks jisai iš pat pradžių buvo? O šabloną įdėjau aš tik tiek kad fragmentą pamiršau iškart įsidėti, o tai kad tu ten Boldus sudėjai ir sakai kad viską pagal Sliko šabloną padarei yra nelabai tiesa. Ir tam yra liudininkai.
                  Taip kad ..jei kažką dalinai pakeitei nesakyk Kad Viską padarei pats, aga?
                  Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-12-08, 11:44.

                  Comment

                  • mariux9998
                    Labas.

                    • 2008 06 20
                    • 434

                    #39
                    Nu ok, tarkim NE VISKĄ pats padariau, dėkui, kad bent nagus prikišai ^^

                    Comment

                    • Aramis

                      #40
                      Autorius holms
                      jam aiskini kad zmones nepatenkinti o jis aiskina kad jam tai nerupi.. na vat ir AZ poziuris i vartotojus.

                      aj tebunie AZ anarhija ir toliau, beprasmiska.
                      Berods Tamsta disponuoja savokomis, kurių reikšmės pats nesupranta;
                      Anarchija, yra bevaldystė, o šiuo atveju to nėra, bent jau Airiz buvo kaltinamas Totalitarizmu, t.y. savo valios primetimu kitiems.
                      Tiesiog patikslinu.
                      Jei žinai gražių žodžių, dar nereiškia, jog juos galima naudoti kaip papuola.
                      O čia tarptautinių žodžių žodyno paaiškinimas:
                      Spoileris:
                      totalitarzmas [ totalitarinis],

                      autoritarinė valstybės forma: valstybė visiškai kontroliuoja socialinį, polit., kultūr. gyvenimą. (šiuo atveju moderatoriai yra tuo kaltinami)

                      anárchija [gr. anarchia – bevaldystė]:

                      1. valdžios nebuvimas, bevaldystė;

                      2*. palaidumas, netvarka, suirutė, chaosas. (o kas moderatoriai?)

                      Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-12-08, 11:54.

                      Comment

                      • Daan
                        Administratorius

                        • 1998 10 30
                        • 176

                        #41
                        na brač piliečiai Jūs ir priskaldėt čia malkų, taip ir toliau laikykit

                        Comment

                        • agne1992
                          Narys

                          • 2009 10 20
                          • 39

                          #42
                          aš manau kad kaip tik dėl prižiūrėjimo šis forumas yra populiarus. Reik tik padėkot kad prižiūri ir ištrina tai, kas nereikalinga. žinau forumų, kur niekas nieko nereguliuoja tai ten betvarkė

                          o jei kas norit betvarkės kurkit savo forumus kur nebus tvarkos - pamatysit, niekas neis nes atrodys nekokybiškai

                          Comment

                          Working...