Globalinės taisyklės

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Lucion666
    Forumo maniakas

    • 2007 04 08
    • 430

    #16
    az ginčijimasis tolygus deb*lizmui

    Comment

    • holms
      AZ rėmėjas

      • 2009 03 03
      • 157

      #17
      Kalbant apie demokratija.. cia jos nera. Kas tas Airiz ir kas ji isrinko i moderatorius.. koks jo IQ ir kur jisai dirba.. kokios jo vertybes... visa tai galetu nurodyt ar jisai turi kompetencijos buti moderatoriu ar ne. pritariu kad "chatas" forume yra priliginamas floodui. ypac tokie postai kurie uzima 2 zodzius.. tas suprantama... bet visa kita nematau pagrindo liest.. nei kada zmogus isreiskia savo emocijas ARGUMENTUOTAI, nei tuos kurie nera offtopic.

      n kartu svetimu zmoniu poziuris, arba emocijos, kiek ilgesniose postose [daugaiu negu 1 eilute] atnese naudos kitiems. as pamenu apie 4 tokiu apklausu zymiausiose forumose kur buvo iskilusi pns moderatoriu savyvale. pasirodo 80% zmoniu nenoretu kad butu trinami postai kuriose zmones neofftopina ir jeigu ju tekstas siekia maziau negu 1 sakynis.. taigi darykit isvadas..

      nes same shit viksta kokioj nors linkomanijoj, mat moderatorius herves.. neigiamas [arguomentuotas] nuomones apie filma, trina net neperskaites iki galo.. iskart buvo isvadintas diktatorium.. ir prasidejo varyrimas i ji kaip i asmenybe kad zmogus neturi kompetencijos isvis but moderatorium nes yra studentas ir nemates gyvenimo ir negali isvis... to daugiau kokia cia povelniu community kada bando uzciaupt...

      ir btw airiz galejai truputi nepabegt o pastovet sekunde kita nes net nesupratau kas cia priejo, iskart kylo klausimas ar cia is LM ar cia is AZ..

      and all in all:

      o esu prisiregistraves ganetinai daug forumose, ir uzeinu ten irgi ganetinai reguliariai, ypac tai liecia torrent trackerius, tam tikru pomiegiu community... shokiu,muzikos, grojimo, psichologijos, teises.. ir faktiskai visur yra grieztos taisykles ir patiems moderatoriams, ka isvis galima moderuot o ka ne. puse situ forumu yra flame'o skiltis kur perkeliami postai arba net topikai kuriu diskusijos nusiofftopino arba prasidejo flame'as.. bet tikrai tokie topikai ir postai netrinami jokiu budu, tai draudziama pagal community apibrezima.. ir visi ju laikos..

      nu bet aisq AZ tai tikriausei neliecia..
      sekmes..

      Comment

      • Airiz
        מיד





        • 2004 01 09
        • 1656

        #18
        Spoileris:
        Autorius holms
        Kalbant apie demokratija.. cia jos nera. Kas tas Airiz ir kas ji isrinko i moderatorius.. koks jo IQ ir kur jisai dirba.. kokios jo vertybes... visa tai galetu nurodyt ar jisai turi kompetencijos buti moderatoriu ar ne. pritariu kad "chatas" forume yra priliginamas floodui. ypac tokie postai kurie uzima 2 zodzius.. tas suprantama... bet visa kita nematau pagrindo liest.. nei kada zmogus isreiskia savo emocijas ARGUMENTUOTAI, nei tuos kurie nera offtopic.

        n kartu svetimu zmoniu poziuris, arba emocijos, kiek ilgesniose postose [daugaiu negu 1 eilute] atnese naudos kitiems. as pamenu apie 4 tokiu apklausu zymiausiose forumose kur buvo iskilusi pns moderatoriu savyvale. pasirodo 80% zmoniu nenoretu kad butu trinami postai kuriose zmones neofftopina ir jeigu ju tekstas siekia maziau negu 1 sakynis.. taigi darykit isvadas..

        nes same shit viksta kokioj nors linkomanijoj, mat moderatorius herves.. neigiamas [arguomentuotas] nuomones apie filma, trina net neperskaites iki galo.. iskart buvo isvadintas diktatorium.. ir prasidejo varyrimas i ji kaip i asmenybe kad zmogus neturi kompetencijos isvis but moderatorium nes yra studentas ir nemates gyvenimo ir negali isvis... to daugiau kokia cia povelniu community kada bando uzciaupt...

        ir btw airiz galejai truputi nepabegt o pastovet sekunde kita nes net nesupratau kas cia priejo, iskart kylo klausimas ar cia is LM ar cia is AZ..

        and all in all:

        o esu prisiregistraves ganetinai daug forumose, ir uzeinu ten irgi ganetinai reguliariai, ypac tai liecia torrent trackerius, tam tikru pomiegiu community... shokiu,muzikos, grojimo, psichologijos, teises.. ir faktiskai visur yra grieztos taisykles ir patiems moderatoriams, ka isvis galima moderuot o ka ne. puse situ forumu yra flame'o skiltis kur perkeliami postai arba net topikai kuriu diskusijos nusiofftopino arba prasidejo flame'as.. bet tikrai tokie topikai ir postai netrinami jokiu budu, tai draudziama pagal community apibrezima.. ir visi ju laikos..

        nu bet aisq AZ tai tikriausei neliecia..
        sekmes..


        Na kažko panašaus kaip iš tavęs ir tikėjaus.
        Kas aš toks gali paieškoti Susipažinkime gijoje. Ten parašyta.
        Mano IQ man pačiam nežinomas ( čia gali interpretuoti kad jisai žemas ar jo išvis nėra kaip širdelė užsinorės)
        Dirbu - ??? nemanau kad turiu pateikinėti kažkam ataskaitą. Gal dar asmens kodo pageidausi?
        Vertybės. Jos mano ir nesu linkęs jas piršt kitiems, tiesiog kartais atsitinka taip kad trinamos žinutės, dėl įvairių priežasčių. Su manimi ginčijosi, aš irgi, bet viena diena man patarė nesiginčyti, ta ir darau. Kai leido suprasti kad noras trinti tai kas gali žeisti kitus "susimovimas" tai sorry, ginčai neteko savo prasmės.
        Kas išrinko ... ilgesni laiką turėjau Galerijų skyrių. Bent tvarkingesnė pasidarė.
        Viena diena Daan ( taip, pats Daan, o ne Vasia Pupkinas) suteikė man teises.
        Floodas matuojamas ne žodžių eilučių kiekių,o turinių. Gali prirašyti DAUG, bet ne į tema...
        Tie 80 procentų kas? Vartotojai, o kuriam vartotojui norisi kad jo postas būtų trinamas? Nes būtent jo nuomonė yra teisinga ir neliečiama, nors kartais " Va tas filmas Š****", o kodėl Š? Nes Š ir viskas. Tai kodėl moderui jo nuomonė negali būti Š tokių atvėjų? Jei vartotojai ne forumo Troliai, tai kiekvienas atvejis yra unikalus, kuri reikia atskirai nagrinėti, bet kas tai darys?
        Kiek tiems vartotojams buvo metų? Gal pusė jų tokie patys studentai ar jaunesni. LM'e juk visokie sėdi, ar netiesa? Aš žinau koks bendravimo stilius pvz Torrents.lt ypač komentarose kai susiduria kruva nuomonių ir ten kažkodėl esant taisyklėmis mažai kas trina postus. Įspėjimais irgi nemirga.
        Ir nemanau kad LMe jis (bendravimas) geresnis, tad remiamasis tokių saitų balsavimais man atrodo mažiausiai nekompetetingas.
        O kiek metų didžiajai daliai AZ vartotojų? Nieko nuostabaus kad yra nesutarimų. Bet nesitikėk adekvataus vertinimo. Čia vis dėlto ne LM. Tu ten irgi drąsus? Gal, tik tikriausiai LM adminams esi neįdomus.
        Tai kad LMe ten neigiamus atsiliepus trina čia ne tik LM problema, AZete tokio dalyko nėra, jei kam nepatinka mes diskutuojam, kiekvienas lieka prie savo nuomonės. Ir niekas tų žmonių nepersekioja. Gal tu skaitai tik savo kurtas gijas, aprašymus ir bendrauji PMais, dėl to tokių dalykų nežinai.
        Tavo žinutė dar karta pabrėžiu Viena žinutė neturinti kažko naudingo buvo trinta kartu su kitomis dėl jau paminėtu priežasčių. Ir nereikia kelt bangų ir svaidytis tokiais žodžiais kaip IQ, Kompetencija, kas jis toks ir panašiai. Jei mes netrintumem fludo kas uždrausta kažkuriam forume kaip AZ atrodytu dabar? Tavo manymui gerai? Tau gal ir taip.
        Ir dar ... kiek tu čia esi? Nedaug. Nei tu mane žinai nei mes. Ai nu tiesa, mačiau tave senamiestyje, Kospe.
        Bet toli einančiu išvadų kaip tavo nedariau. Ne tavo stiliaus.

        Anyway, gali skustis Daan'ui, to aišku neuždrausi.
        Beje, man irgi duoda minusus ir trina mano žinutes, tiesa trina retai, nes aš stengiuosi nefludint.

        P.S. Sorry, čia aš turiu tavęs laukti kol tu nusiteiksi prieiti ? Kam to reikia ? Tau ar man?
        Iš mano pasakymo skambėjo pakankamai aiškiai apie ką aš kalbu. Juk man beeinant nuskambėjo mano nikas.

        Минздрав видно предупредил не всех

        Didelis kiekis lankomu forumų kenkia sveikatai.
        Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-12-06, 16:58.

        Comment

        • Idechi
          Wakaranai

          • 2008 10 21
          • 193

          #19
          Linkomanijoi nors galima pamatyti moderatorių ištrinta pranešimą ir matyti kas ten buvo parašyta
          Paskutinis pakeitimas nuo Airiz; 2009-12-06, 17:05. Priežastis: Čia irgi galima, tik kartais tai nėra didelė būtinybė.

          Comment

          • Bardakas
            Žmogus Ne





            • 2005 09 22
            • 1462

            #20
            Kas tas holmsas?
            Maybe on Earth, Maybe in the Future
            sigpic
            Kurokawa idėjinis lyderis
            Lėtai keičiu slaptažodžius

            Comment

            • Idechi
              Wakaranai

              • 2008 10 21
              • 193

              #21
              Dėl banų

              Žmogus turi visiška teise išsakyti savo nuomonė(išskyrus įžeidinėjimus, keiksmus). Ir niekas neturi teises trinti komentarą, reikia gerbti kitų nuomonė. O daryti banus už tai kad kažkam iš "aukštesnių" nepatikai, tiesiog sunku suvokti. Kad už kažkokius mažus nusižengimus dėti baną. Viena mergina, naujokė, kuri sunkiai gaudėsi AZ, ji padarė aprašimą mylimos muzikines grupės aprašymą, bet jai jis nelabai gavosi, todėl kažkas iš "aukštesnių" ištrynė nelemta aprašymą ir davė jai minusą. Veliau ji parašė kitos grupės aprašymą, kuriame buvo matomas progresas, žmogus labai stengiasi. Žmogus buvo parašęs tik 9 pranešimus, kuriuose išvis nesimatė jokio pagrindo, kad ji išsitarnautu bano ant ip. Žmonės, kurie įtakingi, turi didelė reputacija, titulą, laiko save teisėjais? Jie galvoja kad daro gera darbą rašydami mums minusus, darydami banus? Visi žmonės turi lygias teises. Banus turėtumėte uždrausti, arba nebent neilgam laikui duokit banus ir tik už tikrus nusižengimus.

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                #22
                Autorius Idechi
                Žmogus turi visiška teise išsakyti savo nuomonė(išskyrus įžeidinėjimus, keiksmus). Ir niekas neturi teises trinti komentarą, reikia gerbti kitų nuomonė. O daryti banus už tai kad kažkam iš "aukštesnių" nepatikai, tiesiog sunku suvokti. Kad už kažkokius mažus nusižengimus dėti baną. Viena mergina, naujokė, kuri sunkiai gaudėsi AZ, ji padarė aprašimą mylimos muzikines grupės aprašymą, bet jai jis nelabai gavosi, todėl kažkas iš "aukštesnių" ištrynė nelemta aprašymą ir davė jai minusą. Veliau ji parašė kitos grupės aprašymą, kuriame buvo matomas progresas, žmogus labai stengiasi. Žmogus buvo parašęs tik 9 pranešimus, kuriuose išvis nesimatė jokio pagrindo, kad ji išsitarnautu bano ant ip. Žmonės, kurie įtakingi, turi didelė reputacija, titulą, laiko save teisėjais? Jie galvoja kad daro gera darbą rašydami mums minusus, darydami banus? Visi žmonės turi lygias teises. Banus turėtumėte uždrausti, arba nebent neilgam laikui duokit banus ir tik už tikrus nusižengimus.
                1) Idechi... nemanau, kad trinami pranešimai, kur reiškiama argumentuota nuomonė. Aišku, visko pasitaiko, kaip ir klaidų, kitaip ar mes vadinumėm save žmonėm?

                2) Banus žmonės už nieką negauna, tad nustok kelti erezijas, didysis teisybės vykdytojau. Iš kur tu žinai kokius kas nusižengimus padarė? O jos pačios labui nenorėk, kad viskas būtų paviešinta. Banas buvo pelnytas ir tas kas uždėjo, galbūt po kažkiek laiko nuims, tikėdamasis, kad žmogus pasimokė. Kas liečia ištrinto muzikos atlikėjo aprašymo, nežinau ar ištrynimas buvo tinkama išeitis, nemačiau temos, tačiau bet kokia aprašymų skiltis taipogi turi minimalius reikalavimus.

                Comment

                • Aramis

                  #23
                  Autorius slicKrox
                  Kas liečia ištrinto muzikos atlikėjo aprašymo, nežinau ar ištrynimas buvo tinkama išeitis, nemačiau temos, tačiau bet kokia aprašymų skiltis taipogi turi minimalius reikalavimus.
                  Jos aprašymas buvo pakeistas manuoju, šnekama apie Halcali aprašymą.

                  Comment

                  • Airiz
                    מיד





                    • 2004 01 09
                    • 1656

                    #24
                    Idechi uz tavo aprashymus tave irgi nepagirsi,o jei nezinai banu politikos-patylek.

                    Comment

                    • Idechi
                      Wakaranai

                      • 2008 10 21
                      • 193

                      #25
                      Autorius Airiz
                      Idechi uz tavo aprashymus tave irgi nepagirsi,o jei nezinai banu politikos-patylek.
                      Aš suprantu, kas vyksta. Ir suprantu, kad jai bano nenuims, nes ji žino tiesa.

                      Comment

                      • Red_Elf
                        pandų karai :D


                        • 2009 05 07
                        • 1112

                        #26
                        gaunasi lyg kokiam federaliniam filme: "ji žino tiesą, teisybė triumfuos", "nieko nežinai, viskas gerai, nesikišk"...

                        Comment

                        • holms
                          AZ rėmėjas

                          • 2009 03 03
                          • 157

                          #27
                          Autorius Airiz
                          Idechi uz tavo aprashymus tave irgi nepagirsi,o jei nezinai banu politikos-patylek.

                          vat tokius kaip tavo pranesimus reikia trint, nes nurodineji ka kitiems daryt ir neturi tolerancijos. zmogus viska pasake 100% teisingai. jau n kartu buvo ir mano pranesimai trinti, ir kitu .. ir girdziu tai pastovei kad ir savo skype is kitu cia esanciu.. ir net teko ir blogose skaityt, kad istrinta be priezasties ir net nezino kam parasyt klausima "uz ka?"

                          arba dabar tos taisykles yra anti-demokratines arba as jau nesuprantu kas cia vyksta. nes ziuriu cia labai priimtina zmonem nurodinet kitiems, ir isvis neleisti sneketi kitiems.. nei vienam forume as nemates tokios savyvales. trinamas postas buna uz grubu elgesi kito vartotojo atsvelgiu ir uz netoleruojama elgesi... tai kas gali privesti prie ginshu ar izeidimu. bet tikrai ne uz tai kad "aj man nepatinka kaip tu sneki" " aj tu nemoki nuomones reiksti" "taigi trinam.."

                          wtf? "mes protingesni negu visi cia esantis?" jeigu tuoj cia peniais pradesim matotis tai sakyciau cia tas niekad nesibaigs.. airiz tai kad tavo skiltis tapo tvargesne panaudojant barbariskus metodus visiskai nieko nereiskia, situacija dar blogesne negu maniau. jeigu tu taip darbe elgtumais su savo pavaldiniais tave is ten pashalintu maziau negu per savaite. nes paprasciausiai kas nors pasiskustu etikos komisijai =)

                          kad ir kaip ten bebutu jeigu netgi moderatorius priima kazkokius sprendimus, yra labai neteisinga kada vartotojas neinformuojamas apie moderatoriaus veiksmus. pats buvau moderatorium nors ir mainyk.lt ir eurobasket.lt [beje pats ji ir sukuriaiu]. kas liecia mainyk.lt tai buvo aiskiai pasakytos taisykles, buvo nurodyta kaip elgtys kada taisykles pazeistos, ir visada VISADA pranesti vartotoju apie jo nusizengimus. kas liecia antro atvejo - EB - tai as sukodinau taip kad paspaudus buttona "trinti" atsiranda laukas kur parasai priezasti kuria automatiskai nusiunciama PM'u. jeigu su savo situo enginu net tiek nesugebate padaryt, tai jau geriau nemoderuotas forumas negu savyvale vartotojo atzvelgiu. kas liecia LM pvz tai ten isvis buvo atsisakyta trinti zinutes ir juos tik paslept + duoti ispejima [atimti zodzio laisve] uz grubus komentarus [tiesioginis izeidimas] + galimybe minusuot komentarus kurie automatiskai poto ir butu pavaizduoti kaip spoileris. ta pati sistema ir youtube [tik ten jau ir perziuret turinio negali]

                          dabar jusu situacija tokia kad "Darau ka noriu" , nes niekur nefiksuojami yra jusu veiksmai. o cia yra blogiau kas gali nutikti community, nes tada viskas eina velinop kartu is pasitikejimas jumis ir tai ka jus isvis darote. nes cia tiesioginis spjuvis i veida kitiems.

                          p.s. 2airiz: kas liecia to atvejo kada priejai, negirdejau nei tavo niko snekamo nei ka, nes kalbejaus su zmogum, ir pats isiterpei. taigi irgi pagarbos jokios is tavo puses nei man nei organizatoriai su kuria snekejaus. =)

                          Comment

                          • Red_Elf
                            pandų karai :D


                            • 2009 05 07
                            • 1112

                            #28
                            Spoileris:
                            Autorius holms
                            vat tokius kaip tavo pranesimus reikia trint, nes nurodineji ka kitiems daryt ir neturi tolerancijos. zmogus viska pasake 100% teisingai. jau n kartu buvo ir mano pranesimai trinti, ir kitu .. ir girdziu tai pastovei kad ir savo skype is kitu cia esanciu.. ir net teko ir blogose skaityt, kad istrinta be priezasties ir net nezino kam parasyt klausima "uz ka?"

                            arba dabar tos taisykles yra anti-demokratines arba as jau nesuprantu kas cia vyksta. nes ziuriu cia labai priimtina zmonem nurodinet kitiems, ir isvis neleisti sneketi kitiems.. nei vienam forume as nemates tokios savyvales. trinamas postas buna uz grubu elgesi kito vartotojo atsvelgiu ir uz netoleruojama elgesi... tai kas gali privesti prie ginshu ar izeidimu. bet tikrai ne uz tai kad "aj man nepatinka kaip tu sneki" " aj tu nemoki nuomones reiksti" "taigi trinam.."

                            wtf? "mes protingesni negu visi cia esantis?" jeigu tuoj cia peniais pradesim matotis tai sakyciau cia tas niekad nesibaigs.. airiz tai kad tavo skiltis tapo tvargesne panaudojant barbariskus metodus visiskai nieko nereiskia, situacija dar blogesne negu maniau. jeigu tu taip darbe elgtumais su savo pavaldiniais tave is ten pashalintu maziau negu per savaite. nes paprasciausiai kas nors pasiskustu etikos komisijai =)

                            kad ir kaip ten bebutu jeigu netgi moderatorius priima kazkokius sprendimus, yra labai neteisinga kada vartotojas neinformuojamas apie moderatoriaus veiksmus. pats buvau moderatorium nors ir mainyk.lt ir eurobasket.lt [beje pats ji ir sukuriaiu]. kas liecia mainyk.lt tai buvo aiskiai pasakytos taisykles, buvo nurodyta kaip elgtys kada taisykles pazeistos, ir visada VISADA pranesti vartotoju apie jo nusizengimus. kas liecia antro atvejo - EB - tai as sukodinau taip kad paspaudus buttona "trinti" atsiranda laukas kur parasai priezasti kuria automatiskai nusiunciama PM'u. jeigu su savo situo enginu net tiek nesugebate padaryt, tai jau geriau nemoderuotas forumas negu savyvale vartotojo atzvelgiu. kas liecia LM pvz tai ten isvis buvo atsisakyta trinti zinutes ir juos tik paslept + duoti ispejima [atimti zodzio laisve] uz grubus komentarus [tiesioginis izeidimas] + galimybe minusuot komentarus kurie automatiskai poto ir butu pavaizduoti kaip spoileris. ta pati sistema ir youtube [tik ten jau ir perziuret turinio negali]

                            dabar jusu situacija tokia kad "Darau ka noriu" , nes niekur nefiksuojami yra jusu veiksmai. o cia yra blogiau kas gali nutikti community, nes tada viskas eina velinop kartu is pasitikejimas jumis ir tai ka jus isvis darote. nes cia tiesioginis spjuvis i veida kitiems.

                            p.s. 2airiz: kas liecia to atvejo kada priejai, negirdejau nei tavo niko snekamo nei ka, nes kalbejaus su zmogum, ir pats isiterpei. taigi irgi pagarbos jokios is tavo puses nei man nei organizatoriai su kuria snekejaus. =)

                            Na, tokiais žodžiais kaip "antidemokratija" švaistytis dar anksti, didžioji dalis trinamų žinučių yra šalinamos pagrįstai, o likusios... juk visko pasitaiko, net klaidų. Dėl įspėjimų "paspaudus buttona "trinti" atsiranda laukas kur parasai priezasti kuria automatiskai nusiunciama PM'u" gal ir gerai, bet nejaugi kiekvienam rašysi, kad "šis anime ok", "čia buvo š****" yra nepageidautino turinio žinutė, bet pasiūlyk tokią naujovę gijoje "Pasiūlybai", gal prigis.
                            Autorius Airiz
                            Idechi uz tavo aprashymus tave irgi nepagirsi,o jei nezinai banu politikos-patylek.
                            per daug pati giliai nesiknisau, bet neradau kur ta "banų politika" įkišta, neliktų problemos, jei ji būtų pateikta

                            p.s. Holms, ar nebūtų geriau, jei lietuviškame forume naudotum LT raides? tikrai tvarkingiau žinutės atrodytų, dauguma juk naudoja. Kartais iš skubėjimo žmogus neuždedi ar klaidą padarai, bet pas tave visur taip
                            Paskutinis pakeitimas nuo Red_Elf; 2009-12-06, 23:49.

                            Comment

                            • holms
                              AZ rėmėjas

                              • 2009 03 03
                              • 157

                              #29
                              Autorius Red_Elf
                              Na, tokiais žodžiais kaip "antidemokratija" švaistytis dar anksti, didžioji dalis trinamų žinučių yra šalinamos pagrįstai, o likusios... juk visko pasitaiko, net klaidų. Dėl įspėjimų "paspaudus buttona "trinti" atsiranda laukas kur parasai priezasti kuria automatiskai nusiunciama PM'u" gal ir gerai, bet nejaugi kiekvienam rašysi, kad "šis anime ok", "čia buvo š****" yra nepageidautino turinio žinutė, bet pasiūlyk tokią naujovę gijoje "Pasiūlybai", gal prigis.
                              nerasysi o pasirinksi is radio buttonu priezasti, su linku i tasykle. o esant iskirtinems atvejams parasyt 2-3 zodzius i input lauka ne taip jau ir sunku.. manau gi turim tokias taisykles kaip "uzdrausta cenzura" ar "flood'as" ir butu gerai isvis aprasyt kas yra floodas zmonems. ir parodyti pavyzdiu kaip nereikia postint i sita foruma.. tiesiog vartotojas nubaustas tikrasi susiprotes paskaityt tai ka jus jiems duosit.... nes jau tiesiog visi cia esantis nesupranta "ko jus norit is musu" =)

                              kam eiti pries zmonius, juos reik mokint kaip elgtis ir tiek. aisq mano pasiulimi variantai nera idealus, bet cia esat jus - moderatoriai kurie gali prabalsuot uz tas ar anas pakeitimus taisyklese.. ir prieiti racionaliu sprendimu kartu tai aptardami..

                              p.s. Holms, ar nebūtų geriau, jei lietuviškame forume naudotum LT raides? tikrai tvarkingiau žinutės atrodytų, dauguma juk naudoja. Kartais iš skubėjimo žmogus neuždedi ar klaidą padarai, bet pas tave visur taip
                              svelnei tariant su raidemis bus dar blogiau [atsiprasau kitos tautybes] =) beto neturiu lt klavos laptope. ir mano produktivumas be rasant sumazetu + negaleciau taip destyt tvarkingai mintys. visada perskaitau teksta dar karta ir pataisau misstype'us, arba perfrazuoju..

                              Comment

                              • Airiz
                                מיד





                                • 2004 01 09
                                • 1656

                                #30
                                Spoileris:
                                Autorius holms
                                vat tokius kaip tavo pranesimus reikia trint, nes nurodineji ka kitiems daryt ir neturi tolerancijos. zmogus viska pasake 100% teisingai. jau n kartu buvo ir mano pranesimai trinti, ir kitu .. ir girdziu tai pastovei kad ir savo skype is kitu cia esanciu.. ir net teko ir blogose skaityt, kad istrinta be priezasties ir net nezino kam parasyt klausima "uz ka?"


                                Atsitokėk biški ok? Nepamaišytu.
                                Jei tu aklas, tai rekomenduojama apsižiūrėti forume. Visų pirma yra aprašymo html forma (template) pagal kurį tas aprašymas formuojamas. Yra aprašymo formavimo taisyklės. Kodėl KillerBee, amidau, SlickRox bei kiti vartotojai rašantis aprašymus juos naudoja?
                                Nes taip yra numatyta, aprašymas atrodo tvarkingiau, smagiau skaitosi ir pateikia pakankamai informacijos. Idechi ir kai kuriu naujokų aprašymai parašyti principų užsinorėjau - prirašiau - pamiršau. Aprašymas atrodo neišbaigtas, padrikai perteikia informaciją arba jos turi mažai, arba copy/paste. Savų pastangų nulis. Aš sugaištu vienam aprašymui visą valandą, nes stengiuosi kad jisai atrodytu patrauklesnis. Tad mes turime teisę reikalauti kad aprašymas būtų parašytas kokybiškai.
                                Todėl žiūrėti į surogatinius aprašymus kai yra priemonės kokybiškai atlikimui mums nesinori. Ir dar žmogus (Idechi) kelią triukšmą kad neva užbaninom kitą vartotoją už tokį pat lievą aprašymą kaip ir jo.
                                Absurdo viršūnė.
                                Daejo pagaliau?
                                Ir mes dažniausiai rekomenduojam.O ką tu ten girdi nežinau. Aš apie tave irgi prisigirdėjau ir skype ir gyvai. Mano skype kontaktas for public, vsiada yra galimybė paklausti.
                                Gal tu AZ slaptas tėvas? Who knows...

                                Spoileris:
                                arba dabar tos taisykles yra anti-demokratines arba as jau nesuprantu kas cia vyksta. nes ziuriu cia labai priimtina zmonem nurodinet kitiems, ir isvis neleisti sneketi kitiems.. nei vienam forume as nemates tokios savyvales. trinamas postas buna uz grubu elgesi kito vartotojo atsvelgiu ir uz netoleruojama elgesi... tai kas gali privesti prie ginshu ar izeidimu. bet tikrai ne uz tai kad "aj man nepatinka kaip tu sneki" " aj tu nemoki nuomones reiksti" "taigi trinam.."


                                Taip, tu nežinai kas čia vyksta, arba mažai įsivaizduoji. Ne Jau, o vis dar. Savyvalė? Kas yra grubus elgesys žinutėse? Kai parašo eik tu ****, oz* tu " ir pan.? Už tokius dalykus mes duodam pažeidimus ir omfG trinam postą, na o jei žmogus nekreipia dėmesio duodam baną. Mes nelinkę cackintis. O "bbd čia zjb kaip čia jūs šnekat ir Išvis nesuprantu apie ką jūs čia" bei " jo, eisiu, neeisiu" ir tona smailu, postu neskaitoma. Mes turime savo supratimą. O atkreipei dėmesį kad yra pažeidimai? Abėjoju. Išskyrus savo kurto forumo neturi pagarbos kitam.
                                Spoileris:

                                wtf? "mes protingesni negu visi cia esantis?" jeigu tuoj cia peniais pradesim matotis tai sakyciau cia tas niekad nesibaigs.. airiz tai kad tavo skiltis tapo tvargesne panaudojant barbariskus metodus visiskai nieko nereiskia, situacija dar blogesne negu maniau. jeigu tu taip darbe elgtumais su savo pavaldiniais tave is ten pashalintu maziau negu per savaite. nes paprasciausiai kas nors pasiskustu etikos komisijai =)


                                Kažkaip man atrodo kad peniais tu čia nori pasimatuoti. Dėmesio stoka? Esi paprastas vartotojas, o elgiesi kaip kažkokios opozicinės frakcijos politikas rinkimų išvakarėse. Kai AZ buvo mažas bendraminčių forumas situacija buvo vienokia, nes kiekvienas pažinojo kitą. Tada moderavimo išvis nereikėjo. Kai AZ pradėjo plėstis - situacija pasikeitė ir ji diktuoja savas normas.
                                Mano metodai...omg, parodyk ir dokumentaliai įrodyk kad Galerijų tvarkymas buvo vykdomas barbariškai? Nium? Nuo kada taisyklės yra barbariškas metodas? Paskaityk dėl nušvietimo.
                                Taip "daktare" aš irgi maniau kad situacija su tavimi prasta, pasirodė dar prastesnė...
                                Beje etikos sergėtojau, ar žinojai kad neseniai vykusiame soc. aprašime dėl įmonių valdymo politikos laimėjo autoritarinis valdymas,o tai valdymas pagrįstas įsakymais.
                                Tad, etikos komisija reiškiasi seime. Balotiruokis...
                                O dėl protingesni ...
                                Kai kuriems moderatoriams 20+, jie turi daugiau patirties gyvenime. Todėl jų požiūris kartais nesutampa su 14 + liaudim.

                                Spoileris:
                                kad ir kaip ten bebutu jeigu netgi moderatorius priima kazkokius sprendimus, yra labai neteisinga kada vartotojas neinformuojamas apie moderatoriaus veiksmus. pats buvau moderatorium nors ir mainyk.lt ir eurobasket.lt [beje pats ji ir sukuriaiu]. kas liecia mainyk.lt tai buvo aiskiai pasakytos taisykles, buvo nurodyta kaip elgtys kada taisykles pazeistos, ir visada VISADA pranesti vartotoju apie jo nusizengimus. kas liecia antro atvejo - EB - tai as sukodinau taip kad paspaudus buttona "trinti" atsiranda laukas kur parasai priezasti kuria automatiskai nusiunciama PM'u. jeigu su savo situo enginu net tiek nesugebate padaryt, tai jau geriau nemoderuotas forumas negu savyvale vartotojo atzvelgiu. kas liecia LM pvz tai ten isvis buvo atsisakyta trinti zinutes ir juos tik paslept + duoti ispejima [atimti zodzio laisve] uz grubus komentarus [tiesioginis izeidimas] + galimybe minusuot komentarus kurie automatiskai poto ir butu pavaizduoti kaip spoileris. ta pati sistema ir youtube [tik ten jau ir perziuret turinio negali]


                                Ir vėl : "Aš , Aš, Aš, LM ...aš"
                                AZ prižiūrima tiek dizaino tiek technine prasme. Ko pasekoje turim normaliai funkcionuojama forumą. Nenusišnekėk. Daan visada atsižvelgia į puslapio modernizavimo pasiūlymus. Todėl mums susimetus įgytas pre-purchase VB4 paketas. Dar kyla klausimai dėl nesugebėjimų?
                                Nemoderuotas forumas?
                                Čia dabar galvoju juoktis ar verkti....
                                Vėl gi, čia jau pagarbos nerodymas....
                                Ir labas rytas saulutė, matai po avataru +/- mygtuką? Mes irgi tai turim. O prirašyto briedo mes nekaupiam.
                                Įspėjimai, minusai visa tai senai jau čia yra. Aš nekaltas kad kalbi dalykus, kurie senai egzistuoja.
                                Ir pavartyk Forumo pasiūlymus, ten tau bus ko gero visišką naujovė. Pamatysi kad siūloma buvo pakankamai priemonių tramdimui kad nereikėtu baninti.

                                Spoileris:
                                dabar jusu situacija tokia kad "Darau ka noriu" , nes niekur nefiksuojami yra jusu veiksmai. o cia yra blogiau kas gali nutikti community, nes tada viskas eina velinop kartu is pasitikejimas jumis ir tai ka jus isvis darote. nes cia tiesioginis spjuvis i veida kitiems.


                                Čia jau kaltinimai? Moderatorių veiksmai visada fiksuojami. Jei esi kietas moderas kokių apsimeti tai turėtai žinoti, kad adminas logose mato kiekvieną mūsų, tavo - mano veiksmą. SQL base deka kartais galima ištaisyti padarytas klaidas. Tad ir vėl čia klysti.

                                p.s. 2airiz: kas liecia to atvejo kada priejai, negirdejau nei tavo niko snekamo nei ka, nes kalbejaus su zmogum, ir pats isiterpei. taigi irgi pagarbos jokios is tavo puses nei man nei organizatoriai su kuria snekejaus. =)

                                Pagarba tau pasibaigė ties " gyvai rasiu ištrinsiu bl****"
                                basketo Moderas - Trintukas .... Dabar suprantu ko čia apsiputojai dėl savo ištrinto fludo.
                                Tai yra paskutinis mano atsakymas į tavo hmm...postringavimus. Nematau tame prasmės.

                                Comment

                                Working...