AZ logotipas tinkantis spaudai

Collapse
This topic is closed.
X
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • IVXXX
    Let's do a barrel roll!
    • 2008 03 07
    • 8

    #61
    Nesu photoshoper'is, tai tik minti duodu:

    Spoileris:
    I want to go on a date! We'll play MMORPGs all night long! And then I want you to confess your love to me by saying 'let's grind together, baby!

    Comment

    • Ayami
      Menas buti savimi.

      • 2009 05 10
      • 123

      #62
      Autorius Original_Prankster
      O kam nespalvotas? Kur jūs dėtumėt jį nespalvotą? Gi laikraščiuose viskas spalvota. Ar čia aš kažko nesuprantu?:}
      Nu nevisuose laikrasciuose viskas spalvota. Ir jaigu tas logotipas atrodys graziai spalvotas o visiska nesamone nespalvotas tai pff

      Aaaaaaa!

      Comment

      • Helicon2
        yra ir geresnių nei aš

        • 2009 04 14
        • 55

        #63
        o Kokia esmė dėt tą anime zoną į laikraštį?

        Comment

        • Aramis

          #64
          Autorius Helicon2
          o Kokia esmė dėt tą anime zoną į laikraštį?
          Kad tu paklaustum.
          O jei rimtai, didesnis žmonių ratas taip sužinos apie Otaku egzistavimą, nes vis dar atsiranda žmonių, kuriems atrodo, kad vyresniems nei 18 metų žmonėms žiūrėti "filmukus" turi būti gėda.
          Čia tokie nesuprasti žmonės ras bendraminčių.
          (tai tik mano nuomonė, ji nebūtinai turi sutapti su Daan ar kitų AZ "vadovų" motyvacija)

          Comment

          • CyberDork
            Hate with a passion
            • 2008 05 22
            • 20

            #65
            Tai kaip ir saulius sake, logo - ne baneris. Kadangi cia keli jusu nlb pagaunat minties tai duosiu kelis hintus:
            1. Logo turi atrodyti gerai betkokiame kontekste (laikrastyje, plakate, baneryje ar pavienis), tai reiskia kad turi buti apmastytos spalvos, kad nesiclashintu su galimu kitu turiniu.
            2. Pastebejau kad jus dedate backgrounda i savo logo... wtf? taigi logo bus dedamas i kita backgrounda ir jei jis jau tures backgrounda tai gausis totalus bs
            3. Photoshopas ne pats geriausias irankis logo kurimui, jis yra bitmapiniu imigu editorius su vectoriniu savybemis. Žodžiu galesite exportinti tik bitmapus (jpg,gif,png). Spauda ir kitos reklamos firmos dazniausiai reikalauja vectorinio formato kaip eps (del dydzhio nesuvarzhymo), todel ir jusu logo atrodys gerai bet kokio dydzhio.

            Manau geriausiai šiuos kriterijus atitinka lantislt logotipai...

            Autorius IVXXX
            Nesu photoshoper'is, tai tik minti duodu:

            Spoileris:
            tiktu, jei domainas butu pedozona.net
            Cmon, let's see what you got.

            Comment

            • Aramis

              #66
              Autorius CyberDork
              Tai kaip ir saulius sake, logo - ne baneris. Kadangi cia keli jusu nlb pagaunat minties tai duosiu kelis hintus:
              1. Logo turi atrodyti gerai betkokiame kontekste (laikrastyje, plakate, baneryje ar pavienis), tai reiskia kad turi buti apmastytos spalvos, kad nesiclashintu su galimu kitu turiniu.
              Tuo rūpinasi redaktorius. Jo tikslas - išdėstyti viską taip, kad nebūtų sunku žiūrėti. O universalių sprendimų nėra ir nebus
              2. Pastebejau kad jus dedate backgrounda i savo logo... wtf? taigi logo bus dedamas i kita backgrounda ir jei jis jau tures backgrounda tai gausis totalus bs
              Nuo kada spaudoje būtinai yra background? jei paveikslėlis (logotipas) bus įrėmintas tai neaktualu
              3. Photoshopas ne pats geriausias irankis logo kurimui, jis yra bitmapiniu imigu editorius su vectoriniu savybemis. Žodžiu galesite exportinti tik bitmapus (jpg,gif,png). Spauda ir kitos reklamos firmos dazniausiai reikalauja vectorinio formato kaip eps (del dydzhio nesuvarzhymo), todel ir jusu logo atrodys gerai bet kokio dydzhio.
              Nunešk tokio formato nuotraukas į laikraštį, tave patį iš ten išneš prašydami .jpg, .bmp, .gif ir t.t. Dėl reklamos agentūrų reikalavimų nieko nežinau. Ten gali būti, kad to reikalauja

              Comment

              • Sfinksaslt
                Rimtas forumo narys

                • 2009 01 22
                • 134

                #67
                Man tai vienas iš pirmųjų postų patiko kur AZ burbuliuokyje, o jeigu reik vieno objekto tai tą tekstą ir ženkliuką linija apibraukit ir problemų nebus nes tas logo tikrai labai gražus ^.^
                1. Tu dabar internete
                2. Tu dabar animezona.net
                3. Tu skaitai
                5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
                6. Tu dabar tai patikrinai
                7. Tu šypsais

                Comment

                • CyberDork
                  Hate with a passion
                  • 2008 05 22
                  • 20

                  #68
                  Beveik viska atvirkschiai supratai ... ech nomku kalbeti/rasyti
                  Autorius pilkasis_kardinolas
                  Tuo rūpinasi redaktorius. Jo tikslas - išdėstyti viską taip, kad nebūtų sunku žiūrėti.
                  Pradzhiai kieno redaktorius? logotipo ar medium'e kuriame jis bus?
                  Jei medium'o redaktorius, tai aisku kad tuo rupinasi jisai, bet logotipo kurejas turi ji padaryti kad kuo labiau universalesnis butu, t.y. tiktu betkam.

                  Autorius pilkasis_kardinolas
                  O universalių sprendimų nėra ir nebus
                  Todel ir daromi keli to paties logotipo variantai

                  Autorius pilkasis_kardinolas
                  Nuo kada spaudoje būtinai yra background? jei paveikslėlis (logotipas) bus įrėmintas tai neaktualu
                  Jei logotipas su backgroundu (kaip AZ saito headeryje) tai jau skaitytusi baneris/plakatas/etc.... Jei background solidas/transparent tai nieko nesakau... net ir jei jis bus iremintas, kam reikia to backgroundo?
                  Autorius pilkasis_kardinolas
                  Nunešk tokio formato nuotraukas į laikraštį, tave patį iš ten išneš prašydami .jpg, .bmp, .gif ir t.t. Dėl reklamos agentūrų reikalavimų nieko nežinau. Ten gali būti, kad to reikalauja
                  O va chia tai nusipezejai, jau 3 metus dirbam su laikrashchiais visi praso *.eps, o blogiausiu atveju gali priimti ir bitmapus, bet jei kalbi apie grynas nuotraukas (tas kurias su fotoaparatu darai) tai tada esi visiskai teisus, deja mes kalbam apie logotipa ar kitoki reklamini turini.
                  Paskutinis pakeitimas nuo CyberDork; 2009-08-11, 11:40.
                  Cmon, let's see what you got.

                  Comment

                  • Aramis

                    #69
                    Autorius CyberDork

                    O va chia tai nusipezejai, jau 3 metus dirbam su laikrashchiais visi praso *.eps, o blogiausiu atveju gali priimti ir bitmapus, bet jei kalbi apie grynas nuotraukas (tas kurias su fotoaparatu darai) tai tada esi visiskai teisus, deja mes kalbam apie logotipa ar kitoki reklamini turini.
                    Kiek teko man susidurti tiek su reklama tiek su skelbimais (ženklais) priima ir .jpg. Iš esmės bent ten, kur aš dirbu užtenka atnešti tokį variantą kokio nori kad ir .jpg formate ir bus priimta.
                    Tačiau visa tai ir kitos mano pastabos tėra skirtos parodyti, kad ne viskas yra būtent pagal vieną šabloną. Photoshopu kurti logotipai irgi tiks.
                    Jei kam reikės, patys konvertuosis (nors kadangi grynai su vektorine grafika nesu susidūręs tiksliai pasakyti negaliu).
                    Būtent todėl aš ir esu klientas - kad man nereikėtų sukti galvos dėl to universalumo - atėjau, padaviau redaktoriui ir tegul jis koreguoja kaip reikia.
                    Pagrindas padeda išryškinti logotipą, leidžia naudoti įvairesnes spalvas užrašui.
                    Peace
                    Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2009-08-11, 11:53.

                    Comment

                    • CyberDork
                      Hate with a passion
                      • 2008 05 22
                      • 20

                      #70
                      Autorius pilkasis_kardinolas
                      Kiek teko man susidurti tiek su reklama tiek su skelbimais (ženklais) priima ir .jpg. Iš esmės bent ten, kur aš dirbu užtenka atnešti tokį variantą kokio nori kad ir .jpg formate ir bus priimta.
                      Tačiau visa tai ir kitos mano pastabos tėra skirtos parodyti, kad ne viskas yra būtent pagal vieną šabloną. Photoshopu kurti logotipai irgi tiks.
                      Jei kam reikės, patys konvertuosis (noprs kadangi grynai su vektorine grafika nesu susidūręs tiksliai pasakyti negaliu). Peace
                      Tikrai pritariu, jie visi priema ir jpg ir kitoki crapa. Bet preferina vectorinius, nes papraschiausiai jiems lengviau su jais dirbti, nekenchia kokybe didinant/mazinant, ir patogus objectu perdeliojimas kaip *.psd failai.
                      Btw, i though you were going to start a flame war, sry. piece
                      Cmon, let's see what you got.

                      Comment

                      • Miglaja
                        Cute potato ~


                        • 2007 12 16
                        • 551

                        #71
                        Autorius Helicon2
                        čia užtrukau... bet man pačiam žiauriai patinka

                        p.s. vintage + stupid technologies = succesful braveheart charge
                        Šitas tj tikrai neblogai atrodo, toks niekur nematytas, bet kaip į laikraštį nelabai tiktų..
                        Anime & Manga// Knygos // Muzika // Filmai

                        Comment

                        • Sfinksaslt
                          Rimtas forumo narys

                          • 2009 01 22
                          • 134

                          #72
                          Na aš čia Lantislt šiek tiek pakeičiau, tikiuosi nesupyksi. ^.^ Na esmė ta kad kažką tokio reiktų padaryti, kad būtų vienas paveiksliukas, ir aišku čia galima foto kokią įmest kaip "2pav" :]
                          1pav
                          2pav
                          1. Tu dabar internete
                          2. Tu dabar animezona.net
                          3. Tu skaitai
                          5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
                          6. Tu dabar tai patikrinai
                          7. Tu šypsais

                          Comment

                          • Helicon2
                            yra ir geresnių nei aš

                            • 2009 04 14
                            • 55

                            #73
                            Autorius Sfinksaslt
                            Na aš čia Lantislt šiek tiek pakeičiau, tikiuosi nesupyksi. ^.^ Na esmė ta kad kažką tokio reiktų padaryti, kad būtų vienas paveiksliukas, ir aišku čia galima foto kokią įmest kaip "2pav" :]
                            1pav
                            2pav
                            antras tai creepy

                            Comment

                            • Sfinksaslt
                              Rimtas forumo narys

                              • 2009 01 22
                              • 134

                              #74
                              ;D znajų, čia tik kad parodyt kad foto kokią galima įdėt
                              1. Tu dabar internete
                              2. Tu dabar animezona.net
                              3. Tu skaitai
                              5. Tu nepastebėjai, kad nėra 4-to punkto
                              6. Tu dabar tai patikrinai
                              7. Tu šypsais

                              Comment

                              • Daan
                                Administratorius

                                • 1998 10 30
                                • 176

                                #75
                                na o kaip toks variantas?

                                Comment

                                Working...