Bugai, klaidos ir kiti žvėrys

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • nemesis
    Super mega ultra rašytojas

    • 2010 11 08
    • 1178



    Iš kur tokie komentarų rekordai?

    Comment

    • slicKrox
      Catching some Zzzzs...




      • 2012 08 01
      • 2161

      Kaip pavyzdys: "Kodėl gi nenusiuntus klipą į AKROSS'ą?" naujiena buvo sukurta iš Shurpik pranešimo, kuri randasi Jūsų sukurti amv gijoje, todėl ir rodo tos gijos pranešimų skaičių.

      Galima pasirinkti startiniam nustatymuose publikuojant jog rodytų visus komentarus ar tik tuos, kurie buvo parašyti po paskelbtos naujienos. Dažniausiai būna atras variantas, tačiau nors visų senų komentarų ir nerodo, tačiau išoriniam lange vis tiek rodo bendrą gijos pranešimų skaičių.

      Galima komentarus atjunkti naujienoje ir tuomet nerodys jokių skaičių, tačiau įėjus į naujieną per startinį nebegalima bus komentuot.

      Galbūt ir įmanoma tai pataisyt, bet tai reikia Daan'o ar Amidau pastangų.

      Comment

      • nemesis
        Super mega ultra rašytojas

        • 2010 11 08
        • 1178

        Nepirmą kartą, naudojant Operą, nukertami aprašymai. Su kitomis naršyklėmis, kiek tikrinau, viskas gerai. Gal tik pas mane taip?
        Spoileris:

        Comment

        • Miyata
          Find your own sins, kid.



          • 2008 01 09
          • 452

          http://www.animezona.net/forum/threa...1vysti/page277
          https://www.animezona.net/forum/thre...acijos/page276

          2 kopijos tos pacios gijos.. Kai perkelet nemesis video rekomendacija i startini puslapi sukuret nauja gijos kopija ir dabar galima rasyt i abi nors cia turi but ta pati gija...

          Ir cia jau ne pirma karta. Tos naujienos startinime puslapyje yra taip ziauriai uzbiginti kad nezinau net.

          Comment

          • slicKrox
            Catching some Zzzzs...




            • 2012 08 01
            • 2161

            Autorius Miyata
            http://www.animezona.net/forum/threa...1vysti/page277
            https://www.animezona.net/forum/thre...acijos/page276

            2 kopijos tos pacios gijos.. Kai perkelet nemesis video rekomendacija i startini puslapi sukuret nauja gijos kopija ir dabar galima rasyt i abi nors cia turi but ta pati gija...

            Ir cia jau ne pirma karta. Tos naujienos startinime puslapyje yra taip ziauriai uzbiginti kad nezinau net.
            Dėkui už pastebėjimą. Tai daroma rankiniu būdu dėl tam tikrų priežasčių. Kartais galbūt pamirštama nuimti gijos patvirtinimą. Dabar turi likti tik vieną gija. Tiesa jog startinio funkcijos ir galimybės tikrai bugovos, dėl to ir imamasi saugumo priemonių kas kart ką nors publikuojant.

            Comment

            • Miyata
              Find your own sins, kid.



              • 2008 01 09
              • 452

              Autorius slicKrox
              Dėkui už pastebėjimą. Tai daroma rankiniu būdu dėl tam tikrų priežasčių. Kartais galbūt pamirštama nuimti gijos patvirtinimą. Dabar turi likti tik vieną gija. Tiesa jog startinio funkcijos ir galimybės tikrai bugovos, dėl to ir imamasi saugumo priemonių kas kart ką nors publikuojant.
              Nejau negalima kokiu update i naujiesni vbulletin padaryt arba plugin'u atsisiust? Milijonai tu vbulletin'u tikrai nera jisai bugovas ant tiek, jai atsiranda bugas tai gan greit update'ina, tuo labiau cia gan sena bei stabili versija.

              Ir beje manau pervadint gija reikia kaip buvo. Ne i tema jos pavadinimas dabar.
              Paskutinis pakeitimas nuo Miyata; 2014-02-06, 20:17.

              Comment

              • slicKrox
                Catching some Zzzzs...




                • 2012 08 01
                • 2161

                Autorius Miyata
                Nejau negalima kokiu update i naujiesni vbulletin padaryt arba plugin'u atsisiust? Milijonai tu vbulletin'u tikrai nera jisai bugovas, cia jau ne ju kalte.

                Ir beje manau pervadint gija reikia kaip buvo. Ne i tema jos pavadinimas dabar.
                1) Atnaujinimai kainuoja.
                2) Reikia laukti administratorių atsakymo.
                3) Nežinau ar pilnai supratau, tačiau priklausomai kas yra publikuojama, kartais pavadinimas paliekamas originalus forumo atžvilgiu, o kartais improvizuojama, jei tarkime yra papildomai afišuojamas anime / manga / music aprašymas startiniame.

                Comment

                • Net
                  Spamintojas :)

                  • 2009 01 21
                  • 392

                  http://i258.photobucket.com/albums/h...album/5555.jpg
                  avataras issikraipes :/

                  Comment

                  • Froxas
                    Narys


                    • 2012 05 26
                    • 62

                    Autorius Net
                    man ir tas pats :/
                    Norejau pasiteiraut kur keletas temu dingsta?
                    patinka permesti aki per kitu manga/figureliu kelekcijas ir kai galiausiai norejos savo parodyt, tema kazkur dingus. :/

                    Comment

                    • Miesto_Druidas
                      the journeyman



                      • 2010 08 17
                      • 1515


                      Kame reikalas su šita klaida, kai dabar noriu peržiūrėti prieš kuriant (galimai papost'inti) temą su daug turinio. Ar dabar jau padaryti kažkokie dideli apribojimai kiek simbolių/paveiksliukų ir pan. gali būti viename post'e? Nes anksčiau tokių problemų nelabai aptikdavau.
                      Paskutinis pakeitimas nuo Miesto_Druidas; 2015-09-01, 20:05.

                      Comment

                      • Miesto_Druidas
                        the journeyman



                        • 2010 08 17
                        • 1515

                        Vakar paleidau temą "Nauji anime 2015 ruduo". Šiandien neliko jokių jos egzistavimo pėdsakų. Kodėl? Ar čia problemos su serveriu, ar kažkas tyčia ištrynė, bet nieko nepranešė? Man kurti iš naujo temą (turinį be menkesnių pataisymų aš išsisaugojęs) ar ir jos sulauks toks pat likimas?

                        Comment

                        • Dai-Katana
                          Podcast or Death




                          • 2004 10 04
                          • 686

                          Turėtų matytis per admin panelio logą kas jai atsitiko, nebent koks rollbackas buvo. Aš dar prisimenu kad galvojau ją iškelti į naujienų puslapį bet ten daug formatavimo su buvo tai nebekišau nagų. Dar ir po kelių valandų skaičiau aš ją ir galvojau už kokius anime balsuoti, bet miegas mane įveikė. Gal kas bandė vėliau dar iškelti į naujienas ir yra koks ištrynimas kuris ištrina abu įrašus įskaitant originalą? Nenoriu aš eksperimentuoti su gyvais postais.

                          P.S. Čia tik man taip rodo?

                          Spoileris:
                          Paskutinis pakeitimas nuo Dai-Katana; 2015-09-09, 08:32.

                          SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                          Comment

                          • Miesto_Druidas
                            the journeyman



                            • 2010 08 17
                            • 1515

                            Reiks tada mėgint kurt temą iš naujo. Jei kas būtų tyčia/netyčia ištrynęs, būtų greičiausiai prasinešęs. Galimai čia kažkiek ir mano kaltės, kad kišau visą turinį į pagrindinį temos post'ą (man metė anksčiau šitoj temoj minėtą klaidą, kai bandydavau iškart kurti temą su visu turiniu, tad šįkart sukūriau temą su puse turinio, o likusią dalį įdėjau taisydamas post'ą), pabandysiu dabar antrą pusę temos palikti temos komentare.
                            Autorius Dai-Katana
                            P.S. Čia tik man taip rodo?
                            Kad tavo post'as iškraipo puslapį, tai ir aš tą matau, kaip mano post'as dabar dedasi po tavo. Man net neleido atsakyti per Greitą atsakymą. Bet pas tave screen'e situacija dar keistesnė

                            Comment

                            • daimonass
                              Forumo vilkas


                              • 2008 12 08
                              • 354

                              O adminai nieko negalėtu pakomentuoti ?

                              P.S Šiandien man šita tema irgi labai ištampyta. Kažkas vyksta negero...
                              Mano anime list'as: http://myanimelist.net/animelist/daimonass

                              One Piece V2 pack: http://www.linkomanija.net/details?173537

                              Comment

                              • Dai-Katana
                                Podcast or Death




                                • 2004 10 04
                                • 686

                                Negaliu atsakyti iš paskutinio puslapio. Turėjau eiti į 11 kad galėčiau postinti atsakymą.

                                Autorius Miesto_Druidas
                                Reiks tada mėgint kurt temą iš naujo. Jei kas būtų tyčia/netyčia ištrynęs, būtų greičiausiai prasinešęs. Galimai čia kažkiek ir mano kaltės, kad kišau visą turinį į pagrindinį temos post'ą (man metė anksčiau šitoj temoj minėtą klaidą, kai bandydavau iškart kurti temą su visu turiniu, tad šįkart sukūriau temą su puse turinio, o likusią dalį įdėjau taisydamas post'ą), pabandysiu dabar antrą pusę temos palikti temos komentare.

                                Kad tavo post'as iškraipo puslapį, tai ir aš tą matau, kaip mano post'as dabar dedasi po tavo. Man net neleido atsakyti per Greitą atsakymą. Bet pas tave screen'e situacija dar keistesnė
                                Na aš įdėjau screenshotą į spoilerius bet vistiek tas pats. Dėl sigo gal? Bet kituose topikuose viskas gi gerai.

                                Plius čia dar patikrinau pas save dėl ištrynimo

                                Spoileris:

                                SKYPE: ANACHRONIX.NOEIN

                                Comment

                                Working...