Bugai, klaidos ir kiti žvėrys

Collapse
Ši gija yra iškelta
X
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • Miyata
    Find your own sins, kid.



    • 2008 01 09
    • 452

    Autorius Squall
    Nežinau kur parašyti, tai tegul buna čia.
    Beveik kiekviena karta kai keičiu avatarą, forume jis iškart praranda kokybė - atsiranda nereikalingų pikselių ir vaizdas tampa sublur'intas. Kodėl taip?
    Kai uploadini avatara jie yra sukoverntuojami pries issaugant forum'e, kad sutaupyt vietos, todel naturaliai praranda kokybe.

    Comment

    • Squalleh
      .MØNSOON.



      • 2009 01 12
      • 1892

      Nu kad ant tiek - tai per žiauriai. Ypač kai paveiksliukas sveria 35kb.

      Comment

      • slicKrox
        Catching some Zzzzs...




        • 2012 08 01
        • 2161

        Autorius Squall
        Nu kad ant tiek - tai per žiauriai. Ypač kai paveiksliukas sveria 35kb.
        Pabandyk gal pats sumažint iki forumo standarto matmenų, jei nuotrauka didesnių išmatavimų.

        Comment

        • Squalleh
          .MØNSOON.



          • 2009 01 12
          • 1892

          Sumažinau 5px ir įkeliau per imgur. Works like a charm.
          Bet maksimalų failo dydi galma būtų ir pakelt turputi.

          Comment

          • Draconica

            Nustatymuose rašoma, kad jei pasirenki nustatymą, kad iššoktų langas gavus naują privačią žinutę. Deja, man jis neiššoka. Kodėl?

            Comment

            • Augis24
              AZ rėmėjas




              • 2009 03 29
              • 767

              Problema su tuo "Kas naujo?".. Kiek tik spaudziu, tiek ir terodo man 20 is 50 (pvz) postu nauju, nebent tik paspaudziu ant forumo ir tada pamatau kiek istikro, bet kol praziuriu bent 5, tai uzgesta visi kiti. Anyone know how to fix it?

              Comment

              • nemesis
                Super mega ultra rašytojas

                • 2010 11 08
                • 1178

                Taisytinų aprašymų skiltyje 77 žinutės spoilerių neatidaro, naudoju operą. Na, čia toks menkniekis, tik kad nepirmą kartą susidūriau su tuom, tai sugalvojau pranešti.

                Comment

                • Draconica

                  Autorius Augis24
                  Problema su tuo "Kas naujo?".. Kiek tik spaudziu, tiek ir terodo man 20 is 50 (pvz) postu nauju, nebent tik paspaudziu ant forumo ir tada pamatau kiek istikro, bet kol praziuriu bent 5, tai uzgesta visi kiti. Anyone know how to fix it?
                  Man išvis neužgęsta kol nepaspaudžiu "Žymėti kaip skaitytus"
                  Man kita bėda. Nejau man vienai atsiranda problemų peržiūrint "Ką klausot" temą? Pilnai neužkrauna, o ir komentuoti ar kažką įdėti neįmanoma.

                  Comment

                  • Miesto_Druidas
                    the journeyman



                    • 2010 08 17
                    • 1515

                    Autorius Draconica
                    Man kita bėda. Nejau man vienai atsiranda problemų peržiūrint "Ką klausot" temą? Pilnai neužkrauna, o ir komentuoti ar kažką įdėti neįmanoma.
                    Prisidėsiu prie skundo, problema atrodo tik su paskutiniu puslapiu. Visą jį rodo kažkaip netaip kaip įprastai ir iki galo tikrai neužkrauna. Jei renkuosi pilną atsakymą cituojant ar atsakant į kurį nors post'ą, tada galiu matyti po atsakymo lauko kitų atsakymus ir taip išeina jog neužkrauna tik vieno vartotojo žinutės, kuriame tik youtube playlist'o link'as, tad greičiausiai problemos jis nekelia... Gal padėtų seniausių post'ų pravalymas (?), juk abejoju, jog daug kas juos revisit'ina, plius ir youtube link'ai gali būti jau daugumos nebeveikiantys, tada gal bėdos tame ir nebūtų...

                    Comment

                    • Draconica

                      Tiesa, man dar bandant "postint" tai susilieja mano žinutė su paskutiniu post'u. Awesome stuff.

                      Comment

                      • tomasxp
                        23 lvl Paladinas

                        • 2012 09 11
                        • 46

                        Grupės paveiksliukas

                        Sveiki, susiduriau su tokia noob problema :/ neeina ikelt grupes paveiksliuko.. bandziau 200x200 100x100 png jpg bet nekelia nieko, raso "Unable to save image". Tas pats jei iš interneto.

                        Comment

                        • pilkasis kardinolas
                          Rašytojas

                          • 2011 07 25
                          • 266

                          Įkeliamų paveikslėlių dydis turi būti ne didesnis nei 100x100, bei jo užimama vieta neturi būti didesnė nei 97,7 kb
                          [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

                          Comment

                          • tomasxp
                            23 lvl Paladinas

                            • 2012 09 11
                            • 46

                            Vistiek neeina.. pas mane 80x100 jpg sveria 4,74 Kb
                            Unable to save image
                            Unable to save image
                            Unable to save image

                            Comment

                            • pilkasis kardinolas
                              Rašytojas

                              • 2011 07 25
                              • 266

                              Tada rašyk šioje temoje.
                              [url=https://myanimelist.net/mangalist/Aramissss&sclick=1]

                              Comment

                              • Draconica

                                Sutvarkykit headerius, nes net puslapio normaliai neužkrauna.
                                Paskutinis pakeitimas nuo Svečias; 2013-08-03, 18:27.

                                Comment

                                Working...