Mano telefoninis partneris

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • cobabara
    Super mega ultra rašytojas



    • 2009 03 17
    • 998

    Mano telefoninis partneris

    Mano telefoninis partneris
    My P.S. Partner || Watcha Wearin'?

    나의 P.S. 파트너



    Režisierius: Byun Sung Hyun
    Scenarijaus autoriai: Byun Sung Hyun, Kim Min Soo, Kim Soo Ah
    Vaidina: Ji Sung, Kim Ah Joong
    Žanrai: komedija, romantinis
    Trukmė: 114 min.


    Jun Džung, norėdama paskambinti savo vaikinui, atsitiktinai paskambina nepažįstamam vyrui ir pasielgia labai gėdingai: ji užsiima seksu telefonu su nepažįstamuoju, galvodama, kad ten jos vaikinas. Tas nepažįstamas vyras Hjun Sung sunkiai išgyvena išsiskyrimą su mergina, todėl kitą vakarą po sekso telefonu, jis paskambina Jun Džung. Atsitiktinai Jun Džung sugeba jį paguosti ir jie pradeda draugystę telefonu, nesitikėdami nieko daugiau nei pokalbių. Tačiau jų santykiai tampa rimtesni nei tik telefoninė draugystė.









    Mano pirmasis korėjiečių filmas, kuris buvo skirtas vyresnei auditorijai. Filmas „užkabino“ nuo pat pradžios, kadangi buvo atvirai kalbama seksualinėmis temomis. Šis filmas nebuvo vienas iš tų korėjietiškų filmų, kuriuose kalbama tik apie nekaltą meilę, todėl tai mane labai žavėjo. Pagaliau pamačiau kitokią korėjietiškų filmų pusę, galbūt netgi tikroviškesnę ir nepagrįstą perdėta nekalta meile. Galbūt kelios scenos buvo kiek per atviros, tačiau jos neatrodė ne vietoj. Pats siužetas taip pat buvo įdomus, be jokių kvailų ir nepagrįstų pykčių ar meilės trikampių. Atrodė, kad visos situacijos yra tinkamoje vietoje, o veikėjų veiksmai puikiai atitinka jų kuriamus charakterius. Taip pat reikėtų paminėti, jog šiame filme pagrindinius vaidmenius atlieka top aktoriai, kurie, mano manymu, suteikia filmui dar daugiau spalvų. Dar vienas pliusas yra tai, kad žiūrint filmą buvo galima smagiai pasijuokti ne tik iš pagrindinių veikėjų, bet ir iš antraeilių. Taip pat ta banali romantika čia nekliudė, nes ji nebuvo per daug perspausta. Galima dar paminėti, jog filmo OST‘as buvo smagus, o ypač pagrindinė daina, kuri tikrai kiekvieną priverstų nusijuokti. Nors filmas tikrai nekalba apie rimtas temas ir neturi gilios prasmės, tačiau jis yra smagus, neverčia nervintis dėl kvailų veikėjų poelgių, aktorių vaidyba neerzina – o tai, mano manymu, yra svarbiausia žiūrint bet kokį filmą.



    Lietuviški titrai – Seumdwa subs


    Urameshi, Iemon-dono!
Working...