Baby and I - Mažylis ir aš (k-filmas)

Collapse
X
 
  • Laikas
  • Rodyti
Clear All
new posts
  • diaxminde
    AD technician


    • 2008 09 21
    • 303

    Baby and I - Mažylis ir aš (k-filmas)

    Baby and I - Mažylis ir aš


    Pavadinimas originalo kalba: 아기와 나 / Agiwa Na
    Dar žinomas kaip Baby and I, Baby & Me


    Žanras: Komedija
    Režisierius: Jin-yeong Kim
    Trukmė: 96 minutės
    Rodyta: 2008-08-14
    Studija: Prime Entertainment
    Sukurta pagal mangą pavadinimu Baby and me


    Eiga: Joon-soo yra išlepintas 18-metis, kuris mėgsta prisidirbti bėdų. Jis dažnai įsivelia į muštynes, jam nebaisi net 17-ikos vyrukų gauja, jis visada laimi. Tačiau vieną diena Joon-soo tėvai išvyksta iš miesto ir palieka jį vieną. Džiaugdamasis tėvų išvykimu, Joon-soo nusprendžia surengti vakarėlį ir sumano jam apsipirkti. Tačiau vos tik jam nusisukus nuo savo pirkinių vežimėlio, jame atsiranda vaikas. Šalia vaiko guli raštelis, kuriame parašytas mažylio vardas "Han Wooram" bei pranešta, jog šio vaikelio tėvas yra Joon-soo.
    Vaikinas parsineša vaiką namo ir bando surasti jo tikruosius tėvus, tačiau paieškos nesėkmingos. Joon-soo sumano palikti vaiką, tačiau jam nepasiseka. Todėl neturėdamas kitos išeities Joon-soo nusprendžia pasirūpinti vaiku: nešasi jį į mokyklą ir taip susilaukia dar daugiau problemų. Laikui bėgant baigiasi tėvų palikti pinigai, atsiranda dar daugiau bėdų, tačiau Joon-soo ir Woo-ram patiria kartu nepaprastų nuotykių.

    Aktoriai - Veikėjai
    Jang Geun Suk - Han Joon-soo


    Mason Moon - Han Wooram


    Kim Byeol - Kim Byul


    Nuotraukos:

    Spoileris:
    Kadangi didelės nuotraukos, paspauskit, kad pasididintų.




    ~~~~~

    Filmo aprašymo autorės nuomonė: Filmas man labai patiko. Komedija, bet labai jausminga, šilta, pasijuokiau ir netgi paverkiau. Smagu, jog parodama kaip sunku auginti vaiką. Jang Geun Suk atliko nuostabų darbą, jis nuostabiai suvaidino ir puikiai perteikė personažo charakterį. Man labai patiko to vaikelio balsas jo mintyse, taip juokingai skambėdavo. Priminė tą filmą kur Briusas Wilis mažylį įgarsino. Tikrai nerealus filmas.
    Balai: 10/10 aišku, nėra ką bepridurti.
    Rekomendacija: Siūlyčiau pažiūrėt visiems ir tiems kas mėgsta gražius vaikinas, paprastas komedijas, gyvenimiškas situacijas ar tiesiog neturi vakare ką veikti, nes šis filmas turėtų sužavėti visus savo istorija.

    Vertė: Yurga (Džiro_Sesė)
    Daugiau azijietiškų filmų, serialų bei aktorių aprašymų: http://asiandramas.omgforum.net


    ~~~~~

    Atsiųsti:

    Spoileris:


    ONLINE:



    ~~~~~
    Asian Media Wiki , Wikipedia , Han Cinema
    Paskutinis pakeitimas nuo diaxminde; 2011-06-30, 20:38.

    ^^^=<==<==My animeList'as==>==>=^^^
  • Chaoslity
    Profesionali panikuotoja
    • 2009 03 03
    • 24

    #2
    Žemai lenkiuosi už rekomendaciją ir nuorodas, labai patiko filmas.
    Tik štai kurį laiką vis galvojau: kodėl toks "gražuoliukas" nepabandė modeliu dirbt? O jeigu prireiktų reklamuot vaikų prekes, tai ir kūdikis iškart šalia.

    Comment

    Working...